HTC Şarj Cihazları

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 17

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 17

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla

Telefon dünyasının en büyük firmaları arasında yer alan HTC firması çıkardığı yüksek teknoloji ürünü telefonlarla belirli bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmış durumda. Geçmiş yıllarda çok daha popüler ve çok sayıda kullanıcısı olmasına rağmen son dönemlerde diğer firmaların biraz gerisinde kalmış durumdalar. Bunun sebebi ise ülkemizde tam olarak reklam ağının oturmamış olması olarak bilinmektedir.

Çıkardığı telefonlarla çağın gerektirdiği bütün teknolojik özellikleri barındıran firma, fiyat açısından da oldukça yüksek miktarlara alıcı bulmaktadır. Ürettiği kaliteli telefonların yanında kaliteli aksesuarları ile de kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Kulaklık üretiminde By studio firması ile anlaşarak çok yüksek kalitede kulaklıkları kullanıcılarıyla buluşturmuştur. Bunun yanında htc şarj cihazı ise dayanıklılığı ve hızlı şarj özellikleri ile kısa sürede beğeni toplamayı başarmıştır.

Şarj Cihazı Özellikleri

Htc şarj cihazlarıdaha önceki yıllarda standart enerji potansiyeli ve usb 2.0 seçeneği ile müşterilerine hizmet vermekteydi. Bu veriler ile telefonun tam enerji kapasitesine gelme süresi yaklaşık 120 dakika olarak bilinmekteydi. Son dönemlerde yaptıkları teknolojik iyileştirmeler sayesinde, USB type-c seçeneği ve hızlı şarj özellikli başlıkları sayesinde şarj süresini yarı yarıya indirerek ortalama 60 dakika seviyelerine çekmeyi başardılar.

Htc şarj cihazlarıgenel teknik özellikleri bakımından, Quick Charge 2.0 özelliğini kullanmaya başlamışlardır. Rapid adı verilen bu şarj cihazları telefonlarında %50 oranında daha hızlı şarj özelliği sağlanmaktadır. Ancak bu teknolojiden HTC firmasının son dönemlerde çıkardığı yüksek modelleri yararlanabilmektedir. Daha düşük modellerinde type-c özellikli giriş seçeneği bulunmadığı için Rapid teknolojisinden yararlanamamaktadır.

Şarj Cihazları Fiyatları Ve Satış Alanları

Htc şarj cihazlarıeski modelleri olan Usb 2.0 modelleri bütün teknoloji mağazalarında ve internet sitelerinde bulunabilmektedir. Bu modeller, diğer bütün android telefonların kabloları ve başlıkları ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu modellerin ortalama fiyatları 20 TL olarak bilinmektedir. Yeni teknolojiler olan Rapid teknolojisi ise her yerde bulunamamaktadır. Güvenilir internet sitelerinde ve HTC mağazalarında veya HTC online satış mağazasında bulunabilen şarj cihazları 60 TL gibi fiyatlara alıcı bulmaktadır. Rapid teknolojisi HTC mağazaları haricinde Teleplus.com.tradlı internet sitesinden bulunabilir ve satın alınabilir.