HTC Data Kabloları

Olarak görüntüle Kafes Liste

6 Ürün

Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla
Olarak görüntüle Kafes Liste

6 Ürün

Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla

Türkiye'de ki cep telefonu pazarında rekabet kızıştıkça birçok markanın onlarca modeli aynı anda pazara giriş yaptı. Dünyanın en çok akıllı cep telefonu satılan pazarlarından biri olan Türkiye'de aksesuar satışları da o oranda artış göstermiş durumda. Tele Plus firması ise Türkiye'de akıllı cep telefonu pazarına aksesuar ve yedek parça sağlayan en büyük firmalardan biri halindedir. Çin ve de Honkong'da ki ana üreticilerle çalışan firma Türkiye'de sektörde pazar payı en büyük firmalardan biri halindedir.

Satışını yaptığı ürünler içinde htc data kabloları, bataryalar, bluetooth kulaklıklar ve tüm telefon markalarının yedek parçaları bulunmaktadır. Bunların dışında firma ithal ettiği ürünleri kendi internet sitesi üzerinden e-ticaret ile perakende olarak ücretsiz kargo imkanıyla kendi de satmaktadır. Firmanın internet site adresi www.teleplus.com.tr'dir. Müşteriler bu site adresi üzerinden ihtiyacı olan ürünleri rahatlıkla ücretsiz kargo imkanı ile temin edebilirler.

Tele Plus'ın Sattığı Ürünlerin Kategorileri

Firma Türkiye piyasasındaki tüm akıllı cep telefonu modelleri için aksesuar ve yedek parça satışı gerçekleştiriyor. Firmanın sattığı ürünler arasında, htc data kablo, şarj kabloları, cep telefonu arka kapak ve kasaları, dokunmatik ekranlar, bataryalar, cep telefonu kılıfları, ekran koruyuculu filmler, kablolu ve kablosuz kulaklıklar, stylus kalemler ve kamera lensleri gibi geniş yelpazeli ürünler bulunmaktadır. Ünlü markaların hepsinin ürünlerini satan firmanın marka gamında Samsung, pple, Sony, LG, HTC, Black Berry, Avea, Turkcell, Vodafone markalı telefonların aksesuarları ve yedek parçaları bulunmaktadır.

Tele Plus Yedek Parça Satışı

Firma yedek parça statüsünde akıllı cep telefonu pazarı içinde bulunan firmaların ön arka kapaklarını, kameralarının lenslerini, dokunmatik ekran devrelerini ve ekranlarını, yine stylus kalem kullanan modellerin kalemlerinin satışlarını yapıyor. Satışını yaptığı ürünler içinde Apple, Samsung, LG, HTC, Sony, Asus gibi ünlü markaların ürünleri bulunuyor.

Temperli Camdan Üretilen Kırılmaz Cam Filmleri

Tele Plus'ın sattığı kırılmaz cam filmleri son sistem teknoloji ile üretilmiş olan temperli camdan imal edilmiştir. Tüm marka ve modellerin ön ve arka bölümlerini koruyan dört ya da beş katmandan imal edilen filmler ultra ince bir yapıya sahipler. Parmak izi bırakmayan filmler çizilmiyorlar ve darbeye karşı da dayanıklılar.