HTC Bataryaları

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 55

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla
 1. Htc One X BataryaHtc One X Batarya
  Htc One X Batarya
  42,90 ₺
 2. Htc Desire 610 BataryaHtc Desire 610 Batarya
  Htc Desire 610 Batarya
  86,90 ₺
 3. Htc One BataryaHtc One Batarya
  Htc One Batarya
  86,90 ₺
 4. Htc Desire 300 Batarya ( BP6A100 )Htc Desire 300 Batarya ( BP6A100 )
  Htc Desire 300 Batarya ( BP6A100 )
  75,90 ₺
 5. Htc Desire 500 BataryaHtc Desire 500 Batarya
  Htc Desire 500 Batarya
  86,90 ₺
 6. Htc Desire X Batarya ( BP6A100 )Htc Desire X Batarya ( BP6A100 )
  Htc Desire X Batarya ( BP6A100 )
  70,90 ₺
 7. Htc One V BataryaHtc One V Batarya
  Htc One V Batarya
  47,90 ₺
 8. Htc Desire C BataryaHtc Desire C Batarya
  Htc Desire C Batarya
  70,90 ₺
 9. HTC Sensation XL BataryaHTC Sensation XL Batarya
  HTC Sensation XL Batarya
  70,90 ₺
 10. HTC Desire BataryaHTC Desire Batarya
  HTC Desire Batarya
  75,90 ₺
 11. HTC Wildfire BataryaHTC Wildfire Batarya
  HTC Wildfire Batarya
  70,90 ₺
 12. HTC Desire HD BataryaHTC Desire HD Batarya
  HTC Desire HD Batarya
  47,90 ₺
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 55

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla

Akıllı cep telefonu pazarının son yıllarda aşırı derecede büyümesi ve sektörde bu cihazlara yönelik aksesuar ve yedek parça satışının hızlanması Tele Plus'ı da bu yönde ithalat yapmaya itmiştir. Türkiye akıllı cep telefonu aksesuar pazarının en büyük ithalatçısı olan firma her yıl milyonlarca liralık ürün ithalatı yapmaktadır. Firma Çin ve de Honk Kong'da ana üreticileri ile yapmış olduğu anlaşmaları ile ürünlerini direkt olarak üretimden pazara sokuyor.

Kaliteli ve orijinal ürünlerin ithalatını ve satışını yapan firma, perakende olarak da satış faaliyetleri yürütüyor. Firma www.teleplus.com.tr üzerinden ürün satışlarını gerçekleştiriyor. Müşterilerine satın alınan ikinci, üçüncü, dördüncü ve de beşinci üründe de %15'e kadar indirim yapıyor. Kapıda ödeme imkanı da sunan firma, ücretsiz kargo hizmeti ile Türkiye'nin her yerine ürün satışı yapmakta. Satışını yaptığı ürünler içinde htc batarya, sony bataryaları, Samsung, LG, Avea, Vodafone, Turkcell telefon bataryaları gibi ürünler bulunan firmanın ürün gamı bununla da kalmıyor. Bu ürünler dışında data kabloları, şarj kabloları, kırılmaz cam filmleri, bluetooth ve kablolu kulaklıklar, yedek parça gibi ürünler de bulunuyor.

Tele Plus'ın Satışını Gerçekleştirdiği Telefon Bataryarı ve Markalar

Tele Plus Türkiye cep telefonu pazarında faaliyet gösteren tüm markaların orijinal bataryalarının satışını yapmaktadır. Satışını yaptığı markaların içinde Samsung, Sony, LG, htc bataryaları, ZTE, Huawei, Alcatel, Motorola gibi dünyaca ünlü markaların bataryaları bulunmaktadır.

Tele Plus'ın Satışını Gerçekleştirdiği Diğer Ürünler

Tele Plus firması tüm marka ve modellere ait olan yedek parçaların satışını da gerçekleştirmektedir. Yedek parça gamı içinde telefon ön arka kasaları, kamera lensleri, stylus kalemler, dokunmatik ekranlar gibi en çok arıza yapan parçalar bulunmaktadır. Bunların dışında ultra ince kırılmaz cam filmlerinin satışını da gerçekleştiren firmanın ürünleri son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Darbeye karşı dayanıklı temperli camdan üretilen filmler çizilmeye karşı da yanık malzemelerdir. bir diğer ürün ise yine tüm marka ve model cep telefonlarına ait data ve şarj kablolarıdır. Bunların dışında cep telefonu kılıflarının da hem üretimi hem de satışını gerçekleştirmektedir.