General Mobile Kılıfları

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 122

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 122

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla

Çıkardığı Discovery modeli ile adını duyuran firma ilk çıktığı zaman milyonlarca satış rakamına ulaşarak teknoloji dünyasını şaşırtmıştır. Çıktığı dönemde çok ileri teknoloji ile çıkan telefon hem uygun fiyatı ile hem de çok yüksek özellikli yapısı ile çokça tercih edilmiştir. Bu modelden sonra daha da gelişerek çok farklı modeller çıkartmış ve telefon dünyasında kalıcı bir yer edinmiştir. İlk çıkan telefonlarda bazı kronik sorunlar olmasına rağmen fiyat performans açısından yılın en iyi telefonu seçilmiştir. İnce yapısı ve hafif yapısı sayesinde kullanıcılar tarafından benimsenmiş ve yapısına göre çıkartılan general mobile kılıflarıçok sayıda satış rakamına ulaşmıştır.

Kapaklı Kılıflar 

General Mobile telefonlarına uyumlu olarak çıkardığı kapaklı kılıflar en çok tercih edilen general mobile kılıf olarak bilinmektedir. Akıllı sensörleri sayesinde telefon kılıfının kapağını kapattığı andan itibaren, cihazının ana ekranında saat bilgilerinin gelmesi, müzik çaların açılabilmesi, gelen aramalara yanıt verme ve kapatma gibi seçenekleri içinde barındırmaktaydı. Bu kılıf içerisinde bulunan sensörün amacı ise telefon kapağının sürekli açılıp kapanmasına gerek kalmadan basit işlemleri yapabilmektir.

Silikon Ve Plastik Kılıflar

General mobile kılıflarıarasında en çok tercih edilen diğer kılıflar arasında yer alan silikon ve plastik kılıflar yer almaktadır. Silikon kılıflar telefonlara hoş bir görüntü vermekle beraber esneyebilen yapısı sayesinde telefonun maruz kaldığı darbeleri ve düşmelerdeki şiddeti emmekte ve telefona gelen zararı minimum seviyeye indirmektedir. Silikon kılıflar hafif yapısı sayesinde telefonu taşırken çok fazla bir ağırlık yapmamakla beraber, telefonun her hangi bir zemin üzerinde kaymasını engellemektedir.

Sert plastik kılıflar ise, silikon kılıfa göre takılması ve çıkartılması daha zor yapıda olan telefonu tam anlamıyla kavrayan yapıda olan kılıflar sınıfında bulunmaktadır. Dikkatli kullanılmaması durumunda telefonunun kenarlarında çizikler meydana gelebilmektedir. Bu tip kılıflarda dikkat edilmesi gereken en önemli özellik sağlıklı malzemeden yapılmış olması, aksi durumda kanserojen yapıda maddeler bulunduran kılıflar insan sağlığı üzerinde ciddi hastalıklara sebep olmaktadır. Bu tarz kılıflar alırken standartlara uygun şekilde yapılmış kılıflar tercih edilmelidir.

Fiyat Aralıkları

Telefon kılıfları 5 TL'ye alınabildiği gibi 100 TL'ye de alınabilmektedir. Kullanılan malzeme ve modele göre fiyatlar değişmektedir. En iyi kılıfları ve en farklı modelleri bulabileceğiniz Teleplus.com.trsitesinde en uygun ve en kaliteli kılıfları bulabilirsiniz.