Xiaomi Mi 6 Ekran Koruyucuları

Xiaomi Mi 6 Ekran Koruyucuları

2 Ürünler

Sayfa Başı

 • 2 Yorum
  44,90 TL
 • 34,90 TL

2 Ürünler

Sayfa Başı

Xiaomi Mi6 Ekran Koruyucuları Modelleri

Türkiye'de uygun fiyatla yüksek performans sunan akıllı telefonlardan biri olduğu için çok tercih edilen Xiaomi, her modeli için farklı boyutta aksesuar kullanmanız gereken bir markadır. Örneğin Xiaomi mi 6 ekran koruyucu yalnızca bu modelin ekran ölçülerine uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Teleplus.com.tr üzerinden farklı malzeme ve renk seçeneklerini bulabileceğiniz bu aksesuarlar, uygun fiyatla sizlere sunulur.

Tam Kapatan Cam Xiaomi Mi6 Ekran Koruyucuları

Xiaomi mi 6 kırılmaz cam ile ekranınızı koruma altına almak için sitemizdeki 3D tam kapatan modeli tercih edebilirsiniz.

 • Ürün, "Tempered Glass" teknolojisiyle geliştirilmiştir. Bu işlemde cam, çok yüksek sıcaklığa maruz bırakılarak şekil verilebilecek düzeye gelir ve daha sonrasında yaprak inceliğinde olacak şekilde soğutulur.
 • Plastik ekran koruyuculara göre daha sert olduğu için yüksek direnç sağlar. Ayrıca ekranla birebir uyumludur ve kullanırken üzerinde bir koruyucu olduğunu hissettirmez.
 • Koruyucunuzu çıkardığınızda eğer ekranı ilk günkü gibi görmek istiyorsanız, tercih etmeniz gereken kırılmaz cam kesinlikle bu modellerde bulunur.

Xiaomi mi 6 ekran koruyucu alırken bu modeli tercih ettiğinizde camın tamamı kapatılacağı için yalnızca darbelere değil tozlanma ve sıvı temasına karşı da muhafaza sağlanır. Ayrıca cebinizde taşısanız dahi çizilmelere karşı direnç gösterir ve telefonunuzun orijinalliğini devam ettirmesine yardımcı olur.

Oleophobic Coating Özelliği: Üründe kullanılan bir teknoloji sayesinde üst kısımdaki tabaka yağ tutmaz. Yani ekrana dokunduğunuza parmak izlerinizi belli etmeyecektir.

9H Hardness Testi: Ürün piyasaya sunulmadan önce bu testten geçer. Kalemlerin sertlik derecesine göre sıralamasında en üst seviyede yer alan 9H seviyesine bile maruz kaldığında çizilmediği testlerde görülmüştür.

Ekran koruyucu olarak kırılmaz cam tercih ettiğinizde estetik açıdan da telefonunuzun değerini korumuş olursunuz. Çünkü üründe kullanılan cam, ekranla tam uyum sağlayarak orijinalliğini destekler.

Nano Xiaomi Mi6 Ekran Koruyucuları

Teleplus.com.tr üzerinde satın alabileceğiniz bir diğer ekran koruyucu modeli ise Xiaomi MI 6 için özel üretilen nano ekran koruyuculardır.

 • Bu ürünler camdan imal edilen emsallerine göre daha uygun fiyatlıdır. Çünkü kompozit bir malzeme kullanılarak üretilmişlerdir.
 • Ürünün fiyatının uygun olması aynı etkiyi sağlamadığını göstermez. Yalnızca üretim maliyeti düşüktür.
 • Nano ekran koruyucularda plastik ve camın birleşiminden faydalanılır. Ker iki ürün de ergime sıcaklıkları eşit seviyeye geldiğinde özel bir işlemle birlikte katılaştırılır.
 • Sonuç olarak saydam, ince ve yarı esnek bir malzeme ortaya çıkar ve ekranın dış darbelere karşı korunmasını sağlar.

Xiaomi Mi 6 Ekran Koruyucuları Modelleri

Teleplus.com.tr üzerindeki Xiaomi ekran koruyucu modelleri iki ayrı sınıfta toplanmıştır. Cam kullanılarak üretilen ekran koruyucularda üç ayrı renk seçeneği vardır.

Cam modeller, ekranı tam olarak kapladığı için Xiaomi MI6 modelindeki menü tuşlarını da içine alan bir koruma sağlar. Bu yüzden telefonun piyasaya sürülen renk seçeneklerine uygun olarak üretilmişlerdir. Siyah, beyaz ve mavi olarak sunulan renk seçenekleri, telefonun satışa sunulduğu renk ile aynı tondadır. Dolayısıyla koruyucuyu taktığınızda orijinal bir görüntü elde edersiniz.

Xiaomi mi 6 ekran koruyucu modelleri, sitemiz üzerinde kredi kartı veya kapıda ödeme seçeneğiyle satış sunulmuştur. Alışverişiniz için her türlü güvenlik önlemi alınmış olup kapınıza kadar kargo ile gönderim yapılır. Eğer üründen memnun kalmazsanız 14 gün içinde iade edebilir ya da farklı bir modelle değişim yapabilirsiniz. Ürünlerimiz sipariş verdiğiniz gün içinde kargoya verilir. Aynı zamanda Teleplus üzerinde alışveriş yapmak için üye olma zorunluluğu da yoktur.