Sony Xperia XZ1 Ekran Koruyucuları

Sony Xperia XZ1 Ekran Koruyucuları

4 Ürünler

Sayfa Başı

4 Ürünler

Sayfa Başı

Sony XZ1 telefon sahibiyseniz, doğru yerdesiniz. Çünkü telefonun hemen ardından doğan ihtiyacınız olan Sony XZ1 kırılmaz cam ile telefonunuzun ekranını düşmelere, darbelere, aşınmalara karşı koruyacak, aynı zamanda ekranınızın başına ne gelir diye düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Telefonunuzun kompakt tasarımı, güçlü görünümü ve zarif yapısı, size tam kapatan cam almamak konusunda düşünce aşılamış olabilir. Ancak bu yanılgıyı daha fazla sürdürmemek en doğrusu. Çünkü dış kasadan alınan darbelerin direkt olarak iletildiği ekranın hassas yapısı sebebiyle, ufak çarpmalar ardından dahi geri dönüşü mümkün olmayan kırılmalar meydana gelebilmektedir.

 

Niçin Bir Sony XZ1 Kırılmaz Cam Almalıyım?

Kırılmaz cam, tam kapatan cam, nano kırılmaz cam; hepsi temelde telefonunuzun ekranını ilk günkü gibi tutmak ve oluşabilecek tüm zararlardan korumak için tasarlanmıştır. Ancak bu ürünler arasında teknoloji farkları bulunmaktadır. Nano kırılmaz cam, dört veya daha fazla katman ile birlikte ince yüzey alanında en yüksek emiş gücünü sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ancak bazı normal kırılmaz cam ürünleri de en az diğer teknolojiler kadar başarılı olmaktadır. Zira bu ürünler sıklıkla birbirlerinin ismiyle anılmakta, bazen kalite farkları ortaya çıkabilmektedir.

Sony XZ1 kırılmaz cam ürünleri, telefonunuzu çeşitli senaryolarda en yüksek oranda korumaktadır. Örneğin dağ yürüyüşü yaparken, yolda yürürken, çalışırken, aklınıza gelebilecek her yerde, telefonunuz elinizden düşebilir veya cebinizde iken bacağınızı bir yere çarpmanız sonucunda, telefonunuz nesne ile bacağınız arasında sıkışarak zararı ekrana alabilir. Çünkü ekran, yüksek bir gerilim ile yuvasında durmaktadır. Bu yüzden hafif bir esnemede parçalanma meydana gelmektedir. Ancak nano kırılmaz cam gibi ürünler telefonunuzun ekranına takılıyken, esneme payını en aza indirerek herhangi bir darbede oluşabilecek zararları önler.

Sony XZ1 kırılmaz cam ürünleri, telefonunuzun modeliyle tamamen uyumludur. Tam kapatan cam arayışındaysanız, aradığınız tam olarak teleplus.com.tr kataloglarında yer almaktadır. Misafirlerinizin çocukları, kendi çocuklarınız veya belki de küçük kardeşleriniz telefonunuza dokunduğunda, içinizden “Ona yüzlerce lira saydım ben! Ya düşerse?” diye düşünmek zorunda kalmayacağınız günlere uyanmak, gördüğünüz üzere çok da zor değil.  Çünkü teleplus.com.tr güvencesiyle elde ettiğiniz sağlam ve güzel bir kırılmaz cam sahibi olacaksınız ve telefonunuzu onun korumasına emanet edeceksiniz.

Sony XZ1 Kırılmaz Cam Ne Amaçla Kullanılabilir?

Bir nano kırılmaz cam veya kırılmaz cam ürününün teoride tek bir amacı olsa da, pratikte birden fazla fayda sağlamaktadır. Gelin hep birlikte bu faydaların neler olduğunu görelim ve detaylarını hatırlayalım, tam kapatan cam ile ne gibi faydalara erişeceğimizi bilelim.

O telefon öyle veya böyle hasar alacak: Murphy yasalarını unutmayın! Kötü bir şeyin gerçekleşme ihtimali varsa, gerçekleşecektir. Tereyağı sürdüğünüz ekmek elinizden düşerse, tereyağlı tarafı halıya gelecektir. (Buna göre, telefonunuz yere düşerse, zarar görmesini istemediğiniz en önemli yer olan ekranı yere gelecektir) Murphy yasalarının anlatmak istediği şey, kötü senaryoya karşı her zaman önlem alınması gerektiğidir. “Ben telefonumu düşürmüyorum” demek, bundan sonra düşürmeyeceğinize garanti değildir. Bu yüzden, telefonunuzu çarpmalar ve düşmelere karşı bir kırılmaz cam ile korumalısınız.

 

Kutudan çıktığı gibi cilalı kalmayacak: Yeni aldığımız telefon kutudan çıktığında, hayli parlak ve güzel görünür. Çünkü son kullanıcıya gelirken, onu albenisi en yüksek halde göstermek isterler. Ancak bu hoş yapı, ölümlü doğanın bir kanunu olan “eskimek” gerçeğine daha fazla dayanamayıp yitirilir. Ancak, durun. Bunun bir kurtuluşu var. Evet, cevabı siz de biliyorsunuz; kırılmaz yapısıyla tam kapatan cam kullanmak. Sony XZ1 kırılmaz cam ürünleri, telefonunuzun ekranını tozdan, kirden ve en önemlisi de gerek elinizin sürtünmesiyle, gerek ise üstüne koyulduğu nesneye sürtünmesiyle oluşan aşınmadan korur. Böylece telefonunuzun ekranının görünümü hep ilk günkü gibi kalır. Bu yüzden siz de bir kırılmaz cam almakta geç kalmayın.