Samsung Galaxy S8 Plus Ekran Koruyucuları

Samsung Galaxy S8 Plus Ekran Koruyucuları

4 Ürünler

Sayfa Başı

4 Ürünler

Sayfa Başı

Darbelerde Dayanıklı Samsung Galaxy S8 Plus Ekran Koruyucuları

Tablet ya da akıllı telefon gibi elektronik cihazların korunması açısından kırılmaz cam kullanımı son derece önemlidir. Özellikle telefonlar en küçük bir darbe aldıklarında ya da sert bir zemine çarptıklarında ekranları kırılmakta, bu durum ise kişilerin ekonomik anlamda zarar etmelerine neden olmaktadır. Bu noktada telefonları ya da tabletleri için ekran koruyucu almak isteyenlere Teleplus.com.tr sayfamız yardımcı olur. Sitemiz içerisinde, ekran koruyucu başta olmak üzere, kılıf, kulaklık ya da batarya gibi birbirinden farklı telefon aksesuarları bulunur. Samsung S8 plus ekran koruyucu almak istiyorsanız, internet sitemizi ziyaret ederek uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Sayfamızda aldığınız tüm telefon aksesuarlarını kapıda ödeme fırsatınız bulunur.

Samsung Galaxy S8 Plus Ekran Koruyucuları ile Ön Camlarını Korumak

Ekran koruyucular telefonların ön camlarının korunması, çarpma ya da darbe anında zarar görmemesi ve aynı zamanda çizilmemesi açısından son derece avantajlıdır. Sitemiz içerisinde farklı telefon markalarına ait birbirinden farklı kırılmaz cam bulunur.

 • Samsung S8 plus kırılmaz cam satın almak istiyorsanız, sayfamızda bulunan görselleri ve ürünlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz.
 • Sitemiz içerisinde kırılmaz cam fiyatları son derece uygun olduğundan dolayı bütçelerini düşünenler, sorun yaşamadan sipariş verebilirler.
 • Kırılmaz camlar, özel katmanlardan oluşturuldukları için çarpma anında orijinal ekranın zarar görmesini engeller.
 • Telefonlarının ön camları hassas olan kişiler, bu tür ekran koruyucuları tercih ederek kırılmasını ya da çizilmesini engelleyebilirler.
 • Samsung S8 plus ekran koruyucu dışında sitede farklı markalara ait telefon aksesuarları da bulunur.

Tam kapatan koruyucu modeli: Diğer kırılmaz camlara göre tam kapatan ekran koruyucuları telefonun ön kısmının açık tüm alanlarını sardığı için çatlama ya da çizilme riskini en aza indirir. Telefonlarda ve tabletlerde son dönemde tam kapatıcı ekranlar kullanılmaya başlamıştır.

Samsung Galaxy S8 Plus Ekran Koruyucuları Seçiminde Dikkat Edilecekler

Ekran koruyucu alırken, telefona uyum sağlamasına ve modeline uygun olmasına dikkat edilmelidir. Samsung S8 plus kırılmaz cam dışında, sitede yer alan Samsung Galaxy S9 Plus ekran koruyucu diğer koruyucuları incelerken özelliklerini dikkate almakta fayda vardır.

 • Koruyucunun çok fazla kalın ya da ince olmaması, telefonun bir süre sonrasında zarar görmemesi açısından önemlidir.
 • Her zaman orta kalınlıktaki, telefon ışığını yansıtmayan koruyucular tercih edilmelidir.
 • Genellikle ekran koruyucularında, siyah, gol ya da beyaz gibi farklı renk seçenekleri bulunur.
 • Ekranın olduğu kısım şeffaf, diğer yerleri ise renkli olan koruyucular, değişik bir tarz yaratmak isteyenler tarafından tercih edilebilir.

Nano ekran koruyucu modelleri: Plastik ve cam karışımı olarak bilinen nano ekran koruyucular, son dönemde çok fazla tercih edilmeye başlamıştır. Diğerlerine göre daha sağlam olan belirtilen koruyucular, telefonun düşme durumunda zarar görme riskini en aza indirir.

Samsung S8 Plus Ekran Koruyucuları Oldukça Popüler

Samsung S8 plus ekran koruyucu alacaklar için kırılmaz cam modelleri oldukça popülerdir. Gerçek cam yüzeyden oluşturulan koruyucular, telefonlarda ve tabletlerde kolaylıkla kullanılabilir.

 • Cam koruyucuların fiyatları diğerlerine göre daha yüksek olsa da son derece dayanıklıdırlar.
 • İos ve Android işletim sistemine sahip tüm cihazlara uygun farklı modellerinin olduğu cam koruyucular, ışığı yansıtmadığı için de çok fazla tercih edilir.
 • Telefonlarının ömrünü uzatmak isteyenler bu tür koruyucular ile birlikte çatlama riskine karşı da koruyabilirler.
 • Yukarıda belirtilenler dışında ekran koruyucular aynı zamanda kişilerin telefon ışığından gözlerinin çok fazla yorulmasını da engeller.
 • Sürekli telefonla ilgilenenler açısından bu tür koruyucular son derece avantajlıdır.

Telefonunuza uygun modelleri sitemiz üzerinden inceleyerek bütçenize uygun olan koruyucu ya da kılıfı kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde ürünleriniz en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaştırılır.