Samsung Galaxy S8 Ekran Koruyucuları

Samsung Galaxy S8 Ekran Koruyucuları

3 Ürünler

Sayfa Başı

3 Ürünler

Sayfa Başı

Ekranınızı Koruyan Samsung Galaxy S8 Ekran Koruyucuları

Telefonların ekranlarının zarar görmemesi ya da çatlamaması adına ekran koruyuculardan yardım alınır. Telefon markaları için özel olarak üretilen koruyucular, düşme, çarpma gibi durumlarda ekranın kurulmasını engeller. Telefon ekranlarının çatlaması durumunda yüksek tutarlarda maliyeti olduğundan dolayı koruyucu kullanmak her zaman daha avantajlıdır. Bu noktada Teleplus.com.tr olarak bilinen sitemiz içerisinde birbirinden farklı telefon aksesuarı ve kırılmaz cam seçenekleri bulunur. Samsung S8 kırılmaz cam satın almak istiyorsanız, sitemizdeki uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Sayfamızdan aldığınız tüm ürünler, 24 saat içerisinde kargoya verilerek en kısa sürede tarafınıza ulaştırılır. Bu tür kırılmaz camlar, telefonunun kullanım ömrünü uzattığı için de son derece avantajlıdır.

Nano Teknolojili Samsung Galaxy S8 Ekran Koruyucuları Modelleri

Kırılmaz cam söz konusu olduğunda en çok tercih edilen modellerden bir tanesi Nano teknolojiye sahip olanlardır. Plastik ve cam karışımlarından meydana gelen koruyucular, darbelere karşı daha dayanıklıdır.

 • Samsung S8 plus ekran koruyucu ile birlikte diğer markalara ait kırılmaz cam modellerini incelemek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 • Sayfamız içerisinde tüm telefonlara hitap edebilen birbirinden değişik koruyucu modelleri bulunur.
 • Ekran koruyucular, telefonların kullanım ömrünü uzatmak ile birlikte çizik gibi problemlerin ortaya çıkmasını da engeller.
 • Sitemizde tabletler için de farklı modellerde kırılmaz cam modelleri mevcuttur.

Cam ekran koruyucular: Son dönemde popüler hale gelen cam ekran koruyucular, diğerlerine göre daha sert ve kalın bir yapıdadır. Üstelik cam koruyucuların daha ağır olduğunu söylemekte fayda vardır. Ancak telefonlar düştüğünde ya da hasar gördüğünde cam koruyucular, kırılmasını engelleyici kalkan oluşturur. Fiyatlarının ise son derece uygun olduğu cam koruyucu modellerini sitemizden kapıda ödeme fırsatı ile satın alabilirsiniz. Samsung S9 kırılmaz cam arayışında olanlar adına da sitemizde model çeşitliliği oldukça fazladır.

Samsung Galaxy S8 Koruyucuları Camlar

Farklı telefon modelleri için oluşturulan ekran koruyucuların arka yüzeyleri ise desenlidir. Telefonun hem önü hem de arkası için koruyucu alanlar, bu sayede değişik modeller ile zevklerini yansıtabilirler.

 • Samsung S8 plus kırılmaz cam modelleri sayfamızda son derece uygun ve ekonomik olduğu için bütçelerini düşünenler açısından avantajlıdır.
 • Telefonlarını korurken aynı zamanda bütçelerini zorlamak istemeyenler, sitemize giriş yaparak farklı ürünlerden bir tanesini sipariş verebilirler.
 • Nano koruyucular dışında, tam cam kapatan farklı kırılmaz cam seçenekleri de mevcuttur.
 • Tam kapatan cam koruyucular sayesinde telefonların ekranlarının kenarında çatlak ya da kırık oluşma riski en aza indirilir.

Telefonunuzun ya da tabletinizin kullanım süresini arttırmak istiyorsanız sayfamızda bulunan ürünleri inceleyerek bütçenize uygun olanları satın alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S8 Koruyucuları Cam Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Telefonlar için koruyucu seçerken, sağlam ve dayanıklı olmasına son derece dikkat edilmelidir. Samsung S8 kırılmaz cam alacakların öncelikli olarak telefonlarına uygun koruyuculara bakmalarında fayda vardır.

 • Koruyucu tabakanın ince ve esnek olması telefonun zarar görmesine neden olabilir.
 • Bu nedenle koruyucu seçerken telefonun marka ve modeline uygun seçimler yapmakta fayda vardır.
 • Ön ekran koruyucu dışında sitemiz içerisinde arka yüzeyde de koruma sağlayan şeffaf filtreler mevcuttur.
 • Aynı zamanda telefonların kamera kısımlarının da zarar görmemesi için koruyucu bant seçenekleri mevcuttur.
 • Belirtilen tüm ürünler hakkında bilgi sahibi olabilmek için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.
 • Ekran koruyucuları söz konusu olduğunda ise renk seçeneği mor, mavi, gümüş, rose gold, pembe, şeffaf olarak belirlenmiştir.

Bu tür ürünler telefonların olmazsa olmaz aksesuarları arasındadır. Bu nedenle yeni bir telefon aldığınızda mutlaka sitemizi ziyaret ederek kılıf ve koruyucu almanızda fayda vardır.