Apple iPhone 8 Ekran Koruyucuları

Apple iPhone 8 Ekran Koruyucuları

9 Ürünler

Sayfa Başı

9 Ürünler

Sayfa Başı

Apple, inkar edilemeyecek kadar güzel tasarım anlayışı ile her zaman bir telefonun hayal edilenden fazlası olabileceğini göstermiş bir kuruluştur. Tarihi tamamen film gibi olan bu şirketin sunduğu ürünler her yıl çok konuşulmaktadır. Siz de şu anda bu yazıyı okuyorsanız, büyük ihtimalle o telefonlardan birisi olan iPhone 8’e sahipsiniz demektir. Zarif yapısı ve her pikseliyle keyif veren kaliteli ekranıyla adeta görsel şölen öyle değil mi? Peki, şimdi biraz da acı gerçeklerden bahsedelim; elinizden düştüğü anda tuz buz olabilecek olan hassas ekranından mesela..

Kırılmaz cam ürünleri, günümüzde her ne kadar standart olsa da, üreticilerin telefonlarını daha güçlü gösterme isteği ile gelen “Gorilla Glass teknolojisi” şişirmesi yüzünden kimi zaman tercih edilmeyebiliyor. Oysa varlığı hissedilmeyen ancak faydası gözle görülür derecede fazla olan ve Gorilla Glass gibi teknolojilerin aslında asla yapamadığı koruma görevini layıkıyla yerine getiren nano kırılmaz cam gibi ürünler, iPhone 8 ve benzeri telefonlar için hemen hemen tercih edilen ilk aksesuardır. Koruyucu aksesuar sınıfına giren bu ürünlerde, özellikle iPhone 8’in kavisli yapısı göz önüne alınınca, en önemli detay tam kaplayan cam olup olmadıklarıdır. Buna göre, ekranı koruyacak olan kırılmaz cam ürününün ekrana tam oturup oturmayacağı anlaşılabilir. Ekrana tam oturmayan nano kırılmaz cam veya herhangi kırılmaz cam ürünü, ekranda baloncuklar veya kabarcıklar bırakmanın yanı sıra, aynı zamanda toz alan ve zamanla kalkan bir yapı ile konforu mahvetmektedir. Bu yüzden teleplus.com.tr güvencesiyle satın alabileceğiniz tam kaplayan cam ürünleri, iPhone 8 kırılmaz cam ürünleri arasında en memnun kalacağınız ekran koruyucu ürünlerdir.

Kırılmaz Cam ve Nano Kırılmaz Cam Farkı Nedir?

iPhone 8 kırılmaz cam ürünleri olmazsa olmazınız ancak sıkça sözü geçen nano kırılmaz cam ürününün normal kırılmaz cam ürünlerden farkını merak ediyorsanız, biraz detay verelim.

Temperli kırılmaz camlar, normal camlardan yapılırken, nano kırılmaz cam ürünleri farklı bileşimlerle meydana getirilir. Temperli cam, normal camın sıkıştırılması ile elde edilir. Nano kırılmaz camda ise durum daha farklı, sonuç çoğu zaman daha güçlüdür. Zira birçok testte, nano kırılmaz cam ürünleri, normal kırılmaz cam ürünlerine göre daha az çatlama göstermekte ve esneme payı konusunda da daha iyi bir performans sunmaktadır. Fakat normal kullanıcılar için ikisi arasındaki farkı görmek her zaman kolay olmayabilir.

Niçin Bir Kırılmaz Cam Almalıyım?

iPhone 8 kırılmaz cam almak konusunda tereddütlerin olması aslında yersizdir. Çünkü bu camlar, en yüksek konforu sağlamak ve telefonun orijinalliğini bozmamak üzere ince yapıda üretilmişlerdir. Bir telefonun ekranında kırılmaz cam olduğunu anlamak çoğu zaman çok zordur. Eğer tam kapatan cam yerine normal bir cam koruyucu kullanıldıysa, elbette kenarlara bakarak telefonun bir koruyucuya sahip olduğu kolaylıkla anlaşılır. Ancak diğer durumlarda, konforunuzu asla bozmayacak ürünlerdir.

Bu ürünler, telefonunuzun ekranını darbelere karşı korurken, aynı zamanda çiziklere karşı da %100 koruma sağlar. Öyle ki iş aletleriyle ekranı çizmeye çalışsanız bile, tam kapatan cam ürününüzü ekrandan kaldırdığınızda, ekranınızın hiçbir zarar almadığını görürsünüz.

Nano kırılmaz cam gibi kırılmaz cam ürünlerinin ayrıca çok iyi olduğu bir husus daha vardır ve bu çoğu zaman gözden kaçar: Aşınmalardan korumak. Pek masum görünse de, parmaklarımız ekranın üzerindeki parlak tabakayı yavaş yavaş öldürür ve buna ıslak mendil gibi kimyasal içeren ürünlerle ekranı silmek de eklenince, kutudan çıktığında göz kamaştırmış olan ekranınız artık bulanıklaşmaya başlayan bir cam parçasına dönüşür. Bir yanda kırılmalar, diğer yanda aşınmalar derken, telefonumuzun tek dostu olarak yardımımıza iPhone 8 kırılmaz cam ürünleri geliyor. Siz de teleplus.com.tr kalitesiyle tam kapatan cam arayışlarınızı en güzel şekilde sonlandırabilir ve aldığınız ürünün kalitesiyle telefonunuzu uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.