facebook twitter google plus Teleplus.com.tr instegram

Kapıda Ödeme | 14 iade veya Değişim | Kargo Bedava

Ekran Koruyucuları

Ürünler 1 ile 36 sayfa 775 Toplam

Sayfa

Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ürünler 1 ile 36 sayfa 775 Toplam

Sayfa

Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Hayatımızın her evresinde elimizde ve kimi zaman tehlikeli zeminlerin üstünde kullandığımız, sık sık düşme tehlikesi bulunan cep telefonumuzun ekranının kırılması durumunda biz çıkacak kimi zaman yeni bir telefona denk gelecek miktarlarda olabiliyor. Bu nedenle birçok teknoloji kullanıcısı Cep Telefonu Ekran Koruyucuları, kırılmaz cam ve tam kapatan cam gibi güvenlik aksesuarlarını kullanmayı tercih ediyor. Piyasadaki hiçbir telefon modeli (reklamlarındaki iddialara rağmen) orijinal olarak kırılmaz cam imkanı sunamadığından yaptığı işe göre küçük maliyetli bu güvenlik aksesuarı yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Özellikle Samsung Galaxy S8 ve iPhone  7 gibi diğerlerine göre nispeten daha pahalı marka kullanıcıları için kırılmaz cam kullanımı daha büyük önem kazanıyor. Bu markaları örnek verirken şunu da biliyoruz ki artık her markanın üst fiyat bandında bir telefonu bulunduğundan ve en düşük fiyatların yine binlerle ifade edilmesinden dolayı Cep Telefonu Ekran Koruyucuları bütün cep telefonu kullanıcılarını ilgilendiren bir güvenlik malzemesi haline geliyor. Bilindiği üzere her telefonun en hassas ve (kapladığı alan nedeniyle) en çok tehlikeye maruz kalan parçası şüphesiz ekran kısmı. Dış etkenlere karşı en savunmasız bölge olan cep telefonu ekranının aynı zamanda telefon kullanımındaki en hayati parça olduğu da ortada. Ekrandaki en ufak bir çiziğin bile insanı çıldırtacak derecede rahatsız ettiği de bir gerçek. Ayrıca yüksek maliyetli telefon ekranları ve telefonların da pahalı olması nedeniyle tabiri caizse ekranımıza gözümüz gibi bakmamız gerektiği malum. Teleplus.com.tr gibi Cep Telefonu Ekran Koruyucuları ve kırılmaz camlar üstüne yüzlerce seçeneği barındıran ve kapınıza kadar bu hizmeti getiren bir web sitesi varken hala ekran koruyucusu olmayan bir telefon kullanmanın hiç gereği yok diye düşünüyoruz.

Şimdi Cep Telefonu Ekran Koruyucuları, kırılmaz cam ve tam kapatan camlarla ilgili bazı bilgiler verelim;

 • Kırılmaz camlar ilk olarak ABD ordusu tarafından helikopterlerdeki kontrol panellerinde ekran üzerinden işlem yapılması gereken birimlerin ekranlarını korumak için kullanılmış ve ufak değişikliklerle Cep Telefonu Ekran Koruyucuları sektöründe kullanılmaya başlanmıştır.
 • Bazı tam kapatan camların kullandığı teknoloji sayesine gizliliği arttırması mümkündür. Sadece ekrana direk açıdan bakan kişinin ekranı görebilmesine olanak sağlayan bu camlar gizliliği ön planda tutmak isteyenlerin tercihidir.
 • Cep Telefonu Ekran Koruyucuları arasında telefonunuzun rengine göre renk tercihi yapabilir ya da kontrast yaratan bir seçim yapabilirsiniz.
 • Cep Telefonu Ekran Koruyucuları aynı zamanda insan gözünün uzun süre telefona bakmaktan dolayı aldığı zararlı etkileri de hafifletir.
 • Tam kapatan camların bazı çeşitleri hiçbir şekilde parmak izi veya leke tutmadığından daha temiz bir ekran görüntüsü sağlar.
 • Ekran koruyucuları ultraviyole ışınları kırar.
 • Kırılmaz camlar anti bakteriyel özellikleri bulunduğundan sürekli her ortama giren telefonunuzun mikrop yuvası olmasını engeller.
 • Kırılmaz camlar aynı zamanda çizilmeyi de önlediklerinden çarpma ve düşme durumlarındaki kırıkların yanında anahtar, bozuk para gibi nesnelerle sürtmeyle oluşan çiziklere de engel olur.

Cep Telefonu Ekran Koruyucuları arasından seçim yaparken ihtiyacınızın ne olduğuna göre hareket etmeniz önemlidir. Teleplus.com.tr ‘de her ihtiyaç ve modele uygun özelliklerde binlerce Cep Telefonu Ekran Koruyucuları, kırılmaz camlar ve tam kapatan cam çeşitleri mevcut olup. Beğendiğiniz ürünleri tek tıkla satın alma imkanına sahipsiniz. Ekran koruyucularının bu büyük fark  yaratan özelliklerini gördükten sonra ihtiyacınıza göre ekran koruyucusu seçmek zor olmayacaktır diye düşünüyoruz.