Ekran Koruyucuları

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 1028

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 1028

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
Ekran Koruyucuları teleplus mağazasında cep telefonu sizden aksesuarları ve koruyucuları birinci kaliteli bol marka çeşitli ürünleri bizden aynı gün kargo ve kapıda ödeme ile burada

Telefonların Güvenliği İçin Ekran Koruyucuları Cam Seçenekleri

Akıllı telefonların artması ve yaygınlaşması ile birlikte, koruma sağlamak adına kırılmaz cam seçenekleri popüler olmaya başlamıştır. Özellikle maddi değeri yüksek son model telefonların korunması için kırılmaz cam son derece önemlidir. Farklı telefon markaları ve modelleri için özel olarak üretilen koruyucular, cihazların kullanım ömrünü de uzatır. Sitemiz içerisinde ise bütçenize birbirinden farklı kırılmaz cam seçeneği bulunur. Ücretsiz ve anında kargo fırsatlarından yararlanarak telefonunuza koruma sağlayacak aksesuarlardan satın alabilirsiniz. Teleplus.com.tr sayfamız içerisinde ürünlerimizin tamamı, zarar görmeden en hızlı şekilde tarafınıza ulaştırılır. Ekran koruyucuların yaygınlaşması ile birlikte, modelleri de artmaya başlamıştır. Bu tür aksesuarlar telefonların zarar görmeden daha uzun yıllar kullanılabilmesine katkı sağlar.

Ekranın Çizilmesini Engelleyen Ekran Koruyucuları

Kırılmaz cam seçenekleri aynı zamanda telefonların ekranlarının çizilmesini de engeller. Telefon ekranının çizilmesi ve koruyucu kullanılmaması, bir süre sonrasında cihazın zarar görmesine ve renklerin soluklaşmasına neden olabilir.

 • Ancak kırılmaz cam ya da koruyucu kılıf sayesinde telefonunuzun ekranı çizilmeden senelerce kullanabilirsiniz.
 • iPhone 12 kırılmaz cam aksesuarlarından satın almak istiyorsanız sitemiz içerisinde fiyatlar son derece uygundur.
 • Her bütçeye hitap edebilecek farklı model seçenekleri olduğu için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.
 • Günümüzde talebi artması ile birlikte telefonun rengine uygun farklı modellerde koruyucularda bulunur.

Ekranı tam kapatan modeller: Bazı kırılmaz camlar, ekranı tam kapatmamakta, çarpma ya da düşme gibi durumlar meydana geldiğinde telefonların kenarlarında çizikler oluşmaktadır. Bu durumu önlemek için sitemizde ekranı tam kapatan modellerde mevcuttur. Böylelikle ekranın kenarlarında korunmakta ve düştüğünde zarar görmemektedir.

Çarpma Ve Darbelere Karşı Dayanıklı Ekran Koruyucuları

Ekran koruyucu modelleri doğru bir şekilde kullanıldığında uzun yıllar etkisini korur. Telefon sert bir yüzeye çarptığında ya da düştüğünde, orijinal ekranı kırılmamakta ve koruyucu kısmı zarar görmektedir.

 • Bu tür aksesuarlar akıllı telefonların dayanıklılıklarının artmasına destek verir.
 • Sitemiz içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun birbirinden farklı kırılmaz cam seçeneği mevcuttur.
 • Özellikle son dönemde çıkan yeni nesil telefonların ekran kısımları son derece hassas olduğu için bu tür kırılmaz camları kullanmak daha avantajlı olacaktır.
 • Telefonların ön ve arka yüzeylerinin korunması ve herhangi bir zarar görmemesi değerini kaybetmemesi açısından da önemlidir.
 • Pembe, sarı, mavi, turuncu gibi farklı renklerdeki koruyucuların fiyatları ise sayfamız içerisinde son derece ekonomiktir.

Lens koruyucu: Telefonların ön ve arka ekranları dışında, lenslerini de koruyan aksesuarlar geliştirilmiştir. Lens koruyucu sayesinde telefonun düşmesi durumunda, kamere kısmı zarar görmez. Böyle bir ürün, cihazlarda tam koruma sağlanması açısından son derece avantajlıdır. Aynı şekilde lens koruyucular, kamera alanlarının çizilmesini de engeller.

Telefonun Kullanım Ömrü Arttıran Ekran Koruyucular

Sitemiz içerisinde bulunan kırılmaz cam modelleri sayesinde telefonlarınızın kullanım ömrü artar. Özellikle pahalı telefonlara bu tür kırılmaz cam taktırılması son derece önemlidir.

 • İnternet sitemizde ürünlerimizin tamamı orijinaldir. Bu nedenle satın aldıktan sonra herhangi bir problem yaşanması durumunda 14 gün içerisinde değişim sağlanır.
 • Ön cam koruyucu dışında, arka yüzeyleri korumak için de aksesuarlar sayfamızda mevcuttur.
 • Telefonlarınızın hem ön hem de arka yüzeyini koruyarak uzun süre sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.
 •  Bu tür koruyucu aparatlar cihazların zarar görmeden farklı bir tasarıma sahip olmalarına da yardımcıdır.
 • Çiçekli ya da değişik renklerdeki koruyucular ile birlikte tarzınızı yansıtabilirsiniz.
 • Cam koruyucular kırılmaz özelliğe sahip olduğundan dolayı, şiddetli bir şekilde düşseler bile telefonlara zarar gelmez.

Ürünler ile ilgili daha fazla bilgi sitemiz içerisinde detaylı bir şekilde açıklanmıştır. İlk kez ekran koruyucu alacak olanlar görselleri inceleyerek sipariş verebilirler.