Sony Data Kabloları

Sony Data Kabloları

4 Ürünler

Sayfa Başı

4 Ürünler

Sayfa Başı

Teknoloji dünyasının ilk firmalarından ve köklü firmalarından olan Sony, ürettiği elektronik cihazlarla dünya çapında kalitesini ispatlamıştır. Firma televizyon, oyun konsolu, kamera, fotoğraf makinesi, mp3 ve cep telefonları üretiminde yüksek teknoloji ile hizmet vermektedir. Firma tuş takımlı telefonlardan bu yana telefon üretmeye devam etmiş her modelde öncü olmuştur. Firma cep telefonları özelliği olarak en dikkat çeken tarafı kamera sistemi olarak bilinmektedir. Firma kullanmış olduğu lensler ile çok net fotoğraf çekimleri sağlamış ve diğer cep telefonu markalarına lenslerini satmayı başarmıştır.

Bu başarıların yanı sıra cep telefonları diğer özellikleri ve aksesuarlar bakımından oldukça başarılı olmuştur. Özellikle kulaklık özelliği olarak yüksek kalitede hizmet vermektedir. Şarj adaptörü ile hızlı şarj imkanı vermiş, sony data kabloları ile yüksek aktarım olanakları sunmuştur. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise orijinal olmayan ürünlere dikkat edilmesi gerekir.

Orijinal Olmayan Ürün Nasıl Anlaşılır?

Son dönemlerde çıkartılan barkod kodu aracılığıyla ürününüzün orijinal olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise sony data kabloları üretiminde kullanılan malzeme kalitesi ile orijinal olmayan kabloların malzeme kalitesinde büyük farklar bulunmaktadır. Diğer ayırt edici özellik ise sony data kablo üzerinde kullanılan pin sayısı orijinal olmayan ürünlerdeki pin sayısından daha fazla olmaktadır.

Sony Kablolar Nerede Bulunur?

Sony kurumsal bir mağaza olduğu ve Türkiye desteği oldukça fazla olan bir firma olmasından dolayı Sony aksesuarlarını ve sony data kabloları birçok farklı yerlerde satılmaktadır. Teknoloji mağazalarında aradığınız büyün aksesuarları ve yedek parçaları çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Teknoloji mağazası konusunda herhangi bir ayırdım yapmaksızın her mağazada bulabilirsiniz. Diğer seçenek ise Sony mağazalarında bulabilirsiniz. Ülkemizde çok sayıda mağazası bulunan Sony markasının bütün aksesuarları ve yedek parçalarını garantili bir şekilde temin edebilirsiniz.

Bunların dışında bütün telefon aksesuarı ve yedek parça satan dükkanlarda bulabilir temin edebilirsiniz. En çok kullanılan seçenek ise internet seçeneği olarak görülmektedir. İnternetten alırken dikkat etmemiz gereken nokta ise güvenilir bir site olmasına özen gösterilmelidir. Aksi durumda orijinal olmayan ürünler alabilirsiniz, bu ve buna benzer durumları yaşamak istemiyorsanız, Teleplus.com.tr teknoloji sitesinde bütün aksesuar ve parçaları kolayca bulabilirsiniz.