Huawei Data Kabloları

Huawei Data Kabloları

9 Ürünler

Sayfa Başı

9 Ürünler

Sayfa Başı

Çin menşeli telefon üreticisi olan Huawei markası son dönemlerde yaptığı büyük atılımlarla telefon dünyasına damga vurmayı başarmıştır. Birçok konuda Apple firması ile davalık durumda olan firma, özelliklerinin Apple tarafından kopyalandığını iddia etmiştir. Bunların yanı sıra çıkardığı yüksek özellikli telefonlar ile kısa sürede kullanıcıların beğenisini toplamayı başarmıştır. Çıkardığı P-9 ve P-10 serileri ile satış rekorlar kıran firma, telefonda sağladığı kamera desteği, piyasada bulunan en iyi kameralar arasında bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ürettiği telefon aksesuarları ile de kalitesini ispatlamayı başarmış durumdalar. Özellikle huawei data kabloları konusunda teknolojiyi yakalamış ve büyük firmaların kullandığı Usb Type-c özelliğini kullanmaya başlamıştır.

Usb Type-c İle Diğer Usb Arasındaki Farklar

huawei data kabloları kullanmaya başladığı type-c kabloları ile büyük firmalar arasındaki yerini almıştır. Önceki kablo serilerinden vazgeçen firma, bu kararı almasında en büyük etken kullanıcıların daha hızlı işlem yapmasını sağlamak olduğunu belirtmiştir. Daha önce kullanılan USB 2.0 serilerine göre ilk öncelik olarak pin sayısı farkı bulunmaktadır, eski usb modellerinde 10 tane pin varken type-c modellerinde 24 adet pin vardır. Pin farkının getirdiği en büyük avantaj, aktarım hızı olarak bilinmektedir.

Önceki usb data kabloları aracılığıyla saniyede en fazla 20 mb aktarım hızı yapılırken, yeni nesil type-c kabloları aracılığı ile 5 gb dosya aktarımı yapılabilmektedir. Bu farklara ek olarak değişen kablo ucu olarak kullanıcılarına daha güvenlikli veri aktarımı hizmeti sunmaktadır. Güvenliğin yanı sıra daha dayanıklı bir yapıya bürünmüştür. En büyük farklardan biri ise daha hızlı şarj edebilme özelliğidir. Eski usb kablolarına göre çok daha hızlı şekilde enerji transferi yapılabilmektedir.

Huawei Kablolar Nereden Alınabilir?

Firmanın ülkemizde henüz çok yaygın bir servis ağı bulunmadığından huawei data kablo belli başlı yerlerde bulunabilmektedir. Firmanın kendi internet sitesi aracılığıyla her türlü aksesuar ve donanımı satın alabilirsiniz. Diğer yandan internet mağazalarından satın alabilirsiniz. İnternetten aksesuar alırken dikkat etmeniz gereken durum sitenin güvenilirliği ve orijinal ürün satmasıdır. Telefon aksesuar ve yedek parça sitesi olan Teleplus.com.tr her türlü marka ve modelin orijinal ürünlerini bulabilirsiniz.