Ticari içerikler, Samsung Display'in bu hassas bilgilerin farkında olarak oluşturulduğunu ve parmak izi tarayıcının da ekrana gömüleceğini bildirdi. Kimliği belirsiz bir SamMobile kaynağından alınan bir rapora göre, Samsung, ekrana entegre bir parmak izi algılayıcıya yönelik planları atıyor ve fotoğraf makinesinin altında yeni bir yerde arkadaki fiziksel sensörü alternatif bir nokta olarak görecek. Şimdiye kadar Samsung Galaxy S9'u resmi olarak ne zaman piyasaya çıkarılacağını ve Samsung'un S9'un fotoğraf makinesini en önemli gelişme noktası olarak gördüğünü kesinlikle biliyoruz. Sürekli On-Show: Galaxy Note 7 ile ilk ortaya çıkan Sürekli On Ekran (AOD) işlevi Galaxy S9'da da yer alacak. Samsung akıllı telefonlar, görünen departman söz konusu olduğunda daima gerçek ihtişamını sunmuşlardır ve gerçek şu ki, yeni Galaxy Note sekiz cihaz bunun için yenilenmiş bir vasiyet. Telefonun kilidini açmanıza gerek kalmadan önemli bildirimde bulunmanıza olanak tanıyan bir ön ekran ile birlikte gelir. Oreo'nun sunduğu resimden resim, bildirim noktaları, üstün genel genel performans ve tabii ki yeni emoji gibi herşeyle piyasaya sürülen ilk Samsung amiral gemisi haline gelecektir. Ayrıca S9, son zamanlarda piyasaya sürülen amiral gemisindeki seçeneklerden 1 tanesi olan 3D dokunmatik teknolojileri kesinlikle elinde tutacak.

Samsung'un yaklaşmakta olan Galaxy S9'u hakkında daha fazla bilgi edindi ve başlangıçta ekran teknolojisi kullanmak için akıllı telefon olacağını açıkladı. Android'in gadget'ları Samsung S9'un amiral gemisi olarak nitelendirilen Qualcomm, hızlı bir şekilde duyurulan SnapDragon 845 yongasının ilk örneğini oluşturuyor. İşlev, telefon açtığında hemen telefonunuzun kilidini açar ve ilk önce sizden önce telefon defterini çalmanızı isteyecektir. Samsung'un Galaxy S8 ile sunduğu çerçevesiz ekran, o telefonun en iyi özelliklerinden biri. Dolayısıyla, Samsung'un görünüşü S9'un görünümü ile çok belirgin biçimde değineceği şaşırtıcı değil. Samsung, cihazın en beğenilen ve alttaki kenarlarına ilaveten ekranı geride bırakacak daha olası. Galaxy S9, selefi ile karşılaştırıldığında, 12MP SuperSpeed ​​Dual Pixel kameraya sahip olacak. Bazı raporlar, normal S9'un tek bir arka kamerayı koruduğu sırada yalnızca Samsung Galaxy S9 Kılıf ve çift kamera ayarını kullanmasını önermektedir. Artı modeli, en büyük farkı - çift arka kamera ayarı - alır.

Şimdiye kadar gördüklerimizden, en önemli Galaxy S9 tasarım ve stil değişikliği muhtemelen yeni kamera düzeni olabilir. Bu telefonda Samsung tarafından 12 megapiksel kameranın azlığı geliştirildi. Bu telefonun RAM genel performansı nasıl? Geekbench listesinde Snapdragon 845 6GB RAM ve Android 8 onaylandı. (Oreo). Qualcomm, Snapdragon 845. Akıllı telefonlar, bu sezonun başlarında piyasaya sürülürken özellikli olanların aksine, 6 GB RAM ile paketlenecek. Eğer Samsung sonraki S cihazına geçmeyi başarırsa, o zaman bu akıllı telefonu almak için tüm dünyanın koşacağına eminim. 2018 yılına kadar kesin bir çıkış tarihi elde etmemize karşın, daha önceki çıkış tarihlerini ve erken söylentileri kullanarak eğitilmiş bir tahmin yapabiliriz. Bu sadece bu taşınabilir öğeye ek olarak bir sanat devleti değil, Samsung'un şu anda Qualcomm ile münhasırlık anlaşması imzaladığına dair söylentiler de var. Ek ayrıntılar ortaya çıkıncaya kadar Galaxy S9 Plus'ın Galaxy S8 Plus'ın geliştirilmiş bir versiyonu olacağını varsayacağız.

Sonunda, render, Samsung'un Galaxy S9 hattıyla güvenli bir şekilde oynadığını ve tasarımını bu yılki modellerle olduğu gibi önemli ölçüde değiştirmeyeceğini gösteriyor. Dar çerçevenin altına girmek için Samsung, Samsung'un çok yönlü ekranlarını alt kısmına katlayarak kullanan Apple'ın iPhone X tasarımını kopyalamak zorunda kalacaktı. Dayanıklı akıllı telefonların sevgilisi sevindirici bir açıklama getiriyor: Samsung Galaxy S9 Active, beklenen programın aksine açılma ihtimali yüksek. Son yılın sonunda, söylentiler Samsung Galaxy S9'un CES'de önizlenebileceğini söylediler. İki el cihazı, 25 Şubat'ta MWC 2018 öncesinde yapılan bir duyuruda onaylandı ve Mart ayı ortasına kadar endüstriye hitap etmesi gerektiğini ve bugüne kadar Samsung'un en yüksek fiyatlı Android akıllı telefonları olacağını düşündükleri yönündeki söylentileri var. Tabii ki, Samsung daha sonraki sürümlerde bir kaç renk daha saklıyor olabilir, çünkü bu oldukça sık yapılan bir şey.