Eylül ayında piyasaya sürülen Note 8 arkadan çift kameralı 1. Samsung telefonudur. Arka kısımdaki iki kamera arasında 1.kamera tipik 24 mm görüş açısına sahipken diğer kamera uzaktaki nesneleri yakalamak için yakınlaştırılmış bir açıya sahip Speck Presidio bu arada daha fazla etki yaratmak ve geri kaymazken umarım daha az düşer demekti. Çip aynı zamanda S9 'u çok daha güvenli hale getirmek için Samsung Knox ile birlikte gerçekleştirilecek, biyometrik bilgi ve ödeme bilgileri için Güvenli İşlem Birimi içerir. Özellikle Samsung Galaxy Note 8 'in daha büyük bir telefon almasına rağmen 3000mAh daha küçük bir ünitesine sahip olmasına rağmen biraz daha küçük olabileceği olasılığı var. Metal ve cam kavrama konusunda fazla bir şey ifade etmiyor ancak telefonun elle daha iyi konumlandırılmış olması nedeniyle, iPhone veya S6'ya kıyasla kayma ihtimali önemli ölçüde azalmış gibi hissettim. Hemen hemen, bu, telefonun ön tarafını kaplayan bir Infinity gösterisine sahip altı inçlik bir cihazı önermektedir. Bunun dışında, telefonun nasıl iyi görünebileceği konusunda oldukça önemli bir konsept ortaya çıkıyor; her iki cihazda da ön tarafın daha ince çene ve ana çerçeve üzerinde bir dizi sensör bulunuyor.

Sonuç olarak, bu cihazlar Galaxy S8 hattına çok benzemektedir. Her iki telefon da bugüne kadar duyduğumuz söylentilerle tutarlı görünüyor. Şu anda Samsung 'un bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonunun mümkün olan lansmanından sadece birkaç hafta uzaktayız Samsung Galaxy S9 Kılıf Samsung piyasaya sürülecek ve piyasaya sürülecek tarihte anneyi muhafaza edebilecek, ancak yaklaşmakta olan Android akıllı telefonu ile ilgili sızıntılar sola ve ideal bir noktaya kadar patlak verdi. Samsung Galaxy S, görüntülerin mükemmel netlikten zevk almanız için mükemmel bir görüntü çözünürlüğü gücüne sahip bir AMOLED kapasitif dokunmatik ekran teknolojisi gerektiriyor. Davetiye, Galaxy S9'u adıyla değil, en belirgin olarak bir "9" özelliğini barındıran ve geç saatlerde duyduğumuz "Camera Reinvented" etiket çizgisinden oluşuyor. Doğru olarak, samimi olmak için çok şey biliyoruz ama şu anda bildiğimiz heyecan verici özelliklerin bir avuç var. Galaxy S8 ile Samsung, yine de, Samsung'un Galaxy Note 7'deki hayal kırıklığından hemen sonra çok fazla acı çektiğini unutmamalıyız ve şimdi Samsung, Galaxy S serisine maks.

Galaxy S8 serisine ve Galaxy Note 8'e geldiğinde tartışmasız en büyük şikayet parmak izi tarayıcının yerleştirilmesiydi. Parmak izi tarayıcının yeni şekli, doğruluğunu artırmak için ek destek sağlamalıdır. Bazı diğer üreticiler de, entegre parmak izi teknolojisi ile bağlantı kuruyorlar; Apple iPhone ve iPhone X'in her biri, son cihazların ortaya çıkışından sadece birkaç hafta öncesi bir parmak izi algılayıcısı içerdiği öngörülüyor. Katlanabilir cihazların niş pazar yeri, Samsung, Apple, Oppo ve Huawei gibi çok sayıda akıllı telefon üreticisinden ilgiyi çekti. 10 saniyede bir bir HD film indirmeyi, akıllı telefonunuzdan canlı yayın akışı ve arabellek süresi olmadan görüntülü görüşmeler oluşturmayı düşünün. Etkinliğin davetiyeleri sona erdi ve Şubat ayı sonunda Samsung'un MWC 2018'deki resmi açılış etkinliğinde S9'u göreceğimizi biliyoruz. İşte gerçekten bilmeniz gereken şey. Bir iş hayranıysanız ve onun halefi lehine S8 serisini atlamayı tercih ederseniz, hayal kırıklığı yaşarsınız demektir.

Buz Evren iddialarına, Valuewalk'ın işin gerçekten bir Galaxy S9 Mini hazırladığını söylediğinde kısa sürede daha fazla güvenileceği iddia edildi. Bu kesinlikle kuruluşu iyileştirme ve üretimi hızlandırmaya zorlayacaktır. Çip, muhtemelen Snapdragon 845 olarak anılacaktır ve iyileştirme tamamlandığında Samsung veya TSMC tarafından imal edilmelidir. Bununla birlikte, Galaxy S9'un önceden yüklenmiş Oreo'suyla birlikte geleceğini ve bu noktada Samsung'un Galaxy S8 güncellemesini başlatmaya başlayacağından oldukça memnunuz. Gördüğünüz gibi, Galaxy S8'den daha fazla gelişen bir gelişme olarak özellikle şaşırtıcı bir şey ortaya çıkmıyor. Bir fotoğrafın e-postayla gönderilmesine, Facebook'da yayınlanmaya vb. Karar verebilir veya Windows'un net depolama yönteminde yer alan SkyDrive'a yükleyebilirsiniz. Sonuç, bunu görselleştirirseniz, genelde bir serigrafi elinizde tuttuğunuz bir arka panel ile tutturulmuş olacaksınız.

Bununla birlikte, perakendeci, Samsung'un Galaxy S9 Kapak ve el cihazları için mevcut şarj yastığının yerini alacak yeni bir kablosuz şarj yastığı sunabileceğini ve ayrıca yeni bir DeX pedini bekleyebileceğini iddia ediyor. Şimdi, Samsung, son şarj cihazının şarj edilmesini sağlayacak bir son yıl aksesuarının güncellenmiş bir versiyonu olan DeX Pad'i tedarik etmeye hazırlandığına dair söylentilere sahiptir. Galaxy S9. Galaxy S9'un hangi boyutta algılayabileceği bilinmiyor. Bu, Apple, Google, Motorola ve HTC'den hoşlanan şeylerin hepsine uymayı kabul etmekten çok daha fazla şey olduğunu ancak bununla ilgili olarak Galaxy S9 ile ilgili olmamalıyız. Galaxy S9 Software: Önemli ölçüde daha az şişlik ve Bixby 3? Samsung tüketicileri, S8'in estetiğinde, bu sene ortaya çıktığı gibi, sıvı görünümü gösteren gösterinin ve ekranın daha önce olduğundan daha büyük bir çubuk oluşturduğu gerçeğini görmezden geldi. Sensörün ayrıca Super PD olarak bilinen bir özelliği var; Samsung ipuçları akıllı telefonlara kameraları için daha hızlı otomatik netleme hızı sunuyor. Artı modeli de arkadaki bir çift kamera alacak, normal model 12Mp kamerayı koruyacak, ancak 480fps 1080p yavaş videolar çekebilecek kapasiteye ulaşacak.