Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Aksesuarları

Aradığınız bütün bir öğeyi veya öteki arama alternatiflerini sağlayabilir. Lüzumlarınıza, alternatiflerinize, bütçenize ve telefon aksesuarlarınızın detaylarına ve özelliklerine uyan Samsung paketleri ararken dikkate alınması gereken birkaç etken vardır. Galaxy S8 ve güya Galaxy S8 için bu beklenen jöle olayları gibi akıtılar hakkında sızıntılar ve spekülasyon için yalnızca daha fazla zaman veriyor. Buna ek olarak, ikisi de alttaki amiral gemilerinin gerçekten iyi S Kalem taşıyacağını görünüşte onaylıyor. 5. Neredeyse sekiz inç, Galaxy Note'un ekranı olduğu için geniş. Belli 18: 5 ekranında pek çok video gösteriliyor ve uygulamalar uymuyor. Her cins uygulama telefonla beraber verilir. İki USB-A şarj portu olduğundan, paylaşımın büyümesi sebebiyle telefonunuza ve bir dostunuzun cep telefonuna eşzamanlı olarak mülk veriyorsunuz. Temel olarak Asya'da konumlandırılan samsung s8 tedarikçileri için 28, 538 var. Senin için iyi bir haber şu ki Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus misallerini çoktan koruma ve stil elde etmek için bulabiliyorlar. Galaxy S8 her birini kullandıktan sonra "mini" varyantı gibi seziyor.

Galaxy S8 çıkış tarihi, maliyet, özellikli rivayetler ve Samsung Galaxy S8 artı Galaxy S8 Plus rehberi Özellikler: ağ tabaka gözlü tarayıcı, kablosuz şarj. Karşılaştırma ile alakalı olarak, Google Pixel XL Gözden Geçirme 133, 650, üzüntüye iphone 7 Plus Gözden geçirme 179, 724 ve OnePlus 3T Analiz puanları 161, 620'yi puanladı. Bunu keşfetmek için Google hesaplarını kopyalamak için sembolüne dokunun ya da şu an bunun ilgisizlik edilmesi için dokunun; Hayır'a dokunun, çok teşekkürler, daha sonra İleri'ye dokunun. Şu an itibariyle, Bixby çok hudutlu işlevsellik sahibiyiz, ayrıca Google Associate'i de arka tasarıda zati çalıştırmış gidişattayız. Bixby tamamen cep telefonunuzla etkileşim şeklinizi değiştirir. Bixby Vision'ı Bixby Home veya Bixby Vision dayanaklı uygulamalardan başlatabilirsiniz. Nazik özellikleriyle basit taşınabilirlik yanı gizeme daha fazla ağırlık ilave etmeden kendi aygıtınızda kullanabilirsiniz. Ortadaki dairesel çukur, belki de 3,5 mm'lik bir jack portu için çok azdır ve mikrofon için daha muhtemeldir.

Daha da etkileşimli bir tecrübe elde etmek için kendi bağlantı listenizi değişik sembollerle daha da özelleştirin. Tüm bu eforu parmaklarınızın ucunda. Şimdi premium el imali ten çantalar, özel çantalar, kılıflar, ten kılıflar, premium cüzdanlar ve çok daha aşırısını sunuyoruz. Sarih davalarla parlayan basamak yollarlar, yalnızca bir beş vaziyetinde. 8 inç ve 6. 2 inçlik cep telefonu zati öne çıkmadı. Samsung Galaxy S8 Aksesuarları silikon Yumuşak, pürüzsüz ve konforlu bir tasarıma sahip olan şık tasarım telefonunuza şık ve çekici geliyor. Telefonunuzu güvende yakalayacak gerçekten sağlam bir kutu istiyorsanız, belli Otterbox Defender serilerinden başka bir yere bakmayın. Son olarak ne düştüğü, kendinizi ve projenize yansıtmak istediğiniz görüntüyü nasıl gördüğünüzdür. Dolayısıyla tüm gördüğünüz saf içerikli malzeme ve neredeyse hiç çerçeve. Sıradan bir ten çantanın ömrünü uzatacağını gösteren el imali dikişleri görebilirsiniz. Galaxy S8 3000mAh batarya taşırken büyük kardeşi olan Samsung Galaxy S8 Plus 3500mAh ünitesine basitçe sığar.

İkinci neden ise, Galaxy S8 için yanaşmakta olan Lifeproof FRE. Silikon Yeşil Kapsayacak Hands-on comfort Evren S8s çarpıkları zati elinizde harikulade bir pay sahiptir ve bu pürüzsüz silikon, konforu artırır. Yüksek nitelikli PC dış kılıfı ve yumuşak TPU kauçuk iç kısmı ile planlanmış, hafif ve rahat bir takım elbise ve his ile iki tabakalı bütün gövde güvenliği sağlar. Tecrübeli bazı rivayetler, uslu telefonun evvel Las Vegas'ta bütün süratle gezen CES 2018'de bulunabileceğini gösterdi ancak görünüşte vaziyet böyle değil. Natürel ki gerçekten değil. Reelinde, meyve suyu kutuyu gidişatı sanal bir hoparlör paketi gibi davranmak üzere planlanmıştır! En büyük farklılık eğitim kursunun ekran görüntüsü, ki yakında bunlara erişeceğiz, ancak fertlerin çerçeveleri hakkında konuşalım. İşleri nasıl hallettiğinizi değiştirmek için burada. Evren 7 Anekdot batarya darbeleri oldukça efsanevi ve iyi bir yol olmadığı için bir facia oldu.