Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus '' + '' Değerlendirin

Fiziksel ebat dışında her iki cep telefonu da aynıdır. İlgilendiğiniz hadiselerin değerlendirmelerini okumanız koşuldur. Ayrıca, damla ayrıca, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus'ın, bereketli sırça alma özelliğinin yanı gizeme aynı sırça sırt özelliğiyle sunulduğunu söylemektedir. Böylece yeni S8 ve S8 Plus telefonlar piyasaya sunulmadan evvel dahi iPhone azıcık tarihli görünüyordu. Bütün beden gözetici bir Samsung Galaxy S8 'li, o zaman en iyi Samsung S8 Plus Samsung modelini arıyorsunuz. İnce form etmeni, sağlam kabuk vaziyeti ve hafif tasarımı modern bir görünüm kazandırıyor. Yürüyorsanız veya kalabalık bir bölgeye göz atıyorsanız, telefonu suratınızdan birkaç saniye sallayarak garip görünebilirdiniz. Aynı zamanda çok etkileyici bir 8MP arka dijital kamera ve geniş nesneli ve 1 6MP önden bakan bir kameraya sahip. Böylece hepsini sosyal medyada yayınlamak mesele oluşturmaz! Sırça önü ve art, neredeyse tamamen müthiş bir yüzey oluşturan bir metal çerçeve oluşturmak için yan taraflarda çarpık. Telefonun emin çerçevesini Çizilmesinden gözetin. Gördüğüm en hoş görünümlü telefon.

Bu özellikle, geçmişte gözlemlediğimiz gibi yığılmayı önler ve Samsung'un size sunduğu yeni özellikleri pazara sunmasını sağlar, ancak bu emin mini uygulama mağazasını tamamen özlemek basittir. Gear 360, piyasadaki en ulaşılabilir ve tatmin edici 360 derecelik kameralar arasında yerini almaya devam ediyor ve Notice 8 gibi Samsung telefonlarında en tesirli! Spigen benim en iyi alternatiflerimden biri. Bu Galaxy S8'in en azından Samsung'un ikonik kalemiyle geçimli hale geleceğine dair bir konuşma yapılmış olsa da, bu hakikatinde S Kalem, silo ve hepsiyle beraber geleceğini gösteren birkaç ipucudan biri olacaktır. Parmak izi messfühler kayıp kadar iyidir, yazılım programı bazı afaki işlerle doludur ve herkes bükülmüş sırçayı hoşlanmayacak. Geri bildirim 1. Harekâtı aldıktan sonra Pozitif Geribildirim yakalayacağız, Lütfen Detaylı Satıcı Puanlarının hepsine İyimser Görüşlerimizi ve Beşli Yıldızı vermeyi unutma. ikinci .

Koli İçeriği: Uygun telefon için bir adet Samsung Galaxy S8 Plus kapak Ödeme Taşıma ve Teslimat Garanti ve İade Bize Erişin Yorumlar Ödeme 1. Sadece PayPal'ı kabul ediyoruz. 2. Faturalandırma bilgilerini veya ödeme ayrıntılarına ilave ediyorsanız, istendiğinde bunu girmeniz gerekir. Telefonunuzun düşmeden sağ kurma kaderini artıracak ve içerdiği alanlardaki sıyrıklara karşı korunma sağlayacak. Çözünürlüğü değiştirmek için Uygula'ya dokunun. Bunu bir evvelki Samsung cep telefonunda kurduysanız, Seans aç'a dokunun ve kendi Samsung hesap bilgilerinizle bunu yapın. Bununla beraber, halihazırda bir Samsung Galaxy S8 veya daha büyük Galaxy S8'e sahip olmak için bahtlı azınlığa sahip olduğunuzda şeyler her şey pembe değildir. Galaxy Note7'nin ateşli çıkışından sonra Samsung, Galaxy S8 koleksiyonunda değişik bir ısı cinsi getirmeyi umuyor. Yeni Samsung S8, gres batarya ömrüyle beraber çalışıyor. Mihir Patkar, teknolojiye ek olarak, çikolatanın rastgele bir sualin yanıtını sıkıca düşünen yaşam firarileri üzerine hür yazar. Yanıt verilmiyor. Rastgele bir deniz kamera özellikleri var mı?

Bixby'den sormanıza gerek yok, sadece kendi kamera uygulamanızı açarak istediğiniz şeyi görüntüleyin. Kamera filtre sistemlerinin bir hayliyi Snapchat'taki modellerin modellemesine eş görünüyordu. Siparişiniz için alttaki detayları öğrenmeliyiz. Çoğunlukla Evren S8'le aynı bileşenlere sahip olacağını öğreniyoruz. Resimlerinizi e-postaya gönderin ve mobil modellerin, baskıların ve son efekte ait suallerinizi bize bildirin. Minik Galaxy S8, metinsel içeriğin uzun sayfalarını okurken bazen azıcık sıkıcı olabilir; ancak bu, sadece ekranın orantısız olarak daha dar olduğu fikridedir. Şık ve Artı Gözetici - Nitelikli hazırlanmış PU Ten Galaxy S8 Cüzdan Vaziyeti, dört köşe ve ön artı gözetmenin yanı gizeme çoklu renk alternatiflerine sahiptir. Üstelik çoğalan ölçülerdeki indirimler için alıcı hizmetleri müesseselerimiz aracılığıyla da görüşmeler yapmaktayız! İşletme ayrıca, karaya mukavemetli ve açılıp açılabilen özelliklere sahip olduğunu iddia ediyor. Telefon görüşmeleri aynı zamanda nakliyecileri ve perakendecileri de büyük avantajlar sağlamaktadır. Samsung'un uslu himayeyi, ekonomik olmanın ötesinde, uzun müddet sabreden bir batarya eforu ve muhteşem özelliklerle şahane görünüyor.