Samsung Galaxy Note 8 Kapakları ve Aksesuarları Samsung Galaxy Note 8 Sizce Ara Vasıtasının Google 'ın modüler telefonlarında çalışacağını seziyor musunuz ? Galaxy S8 'den ve Note 7 'den daha note 8 kılıf daha hafif ve daha kare bir tasarıma sahipken, azıcık seçim edilir ve bir metal ve sırça karışımından üretilir. Artık tarih ayarladın ve daha da ehemmiyetlisi yüzük, artık kaydolduğunuz kartları yollama zamanı Natürel ki Apple'ın dinlendirmesine karşın kenardan kenara ekranlar Android dünyasında yaygınlaştı ve Note 8 bezerliğinine yakındı kendinden ehemmiyetli miktarda daha azdı. SIM kart yeni bir telefona benzediğinden, başlangıçta 60 dakika kartını kullanmak zorundaydım. Büyük Galaxy Note 8, ikili kameralar ve tekerlekli kalem şikeleriyle Samsung 'un inanılmaz S8 ve S8 Plus modelinin üstünde. Bu bir güçlükti.

Samsung Gözetici Stand Kapağı, aygıtınızı gözetmek ve çalışma ya da yaşamın sizi nereye götüreceğine bağlı olarak üretkenliğinizi artırmak için inşa edilmiş ayak yaslamalı bir tasarıma ve stile sahiptir. Samsung Note 8, muazzam bir 6 GB RAM işlevi görür.

Samsung Galaxy Note 8 kablosuz batarya Kılıfı ve aksesuarlarının Teleplus.com.tr  ile tasarrufu sağlarsınız.Bu telefonlar son derece birbirine benziyor, ancak tanımlayıcı bir çok mesele için dahili hafıza veya maliyet yaftayı her iki telefonun da elde edilebilir. Yeni Samsung Note 'un gelişmiş ikili kameraları, düşük ışık şartlarında dahi yolculuklarınızı aydınlatabilir. Kılıfları ve Bilgisayar tabakaları askeri seviyede düşürme testine tabi yakalanmıştır ve davanın her biri telefonun ekranını ve çiftli arka kameraları korunacak sağlam bir çerçeve kapsamaktadır. Tüm Kapaklar, Flip Kapaklar, Silikon Kapak, Temperli Cam ve Galaxy Note 8 için ideal olanı Teleplus.com.tr ile güçlendirin