iPhone 13 Pro Max Kılıfları

İşte iphone 13 Pro Max Kılıfı ile Ilgili Bir Sorunu Çözmenin Hızlı Bir Yolu

 

Günümüz silikon Kılıfı, deri ve sağlam koruma kombinasyonu istiyorsanız elde etmek için aksesuar seçeneğidir. Bu silikon durumu sadece bir koruma değil, aynı şekilde bir telefon standına dönüşüyor. yüzüklü desenli zorlu ve sağlam iPhone 13 Pro Max Kılıf ve İPhone 12 ve 13 aynı boyutta. iPhone 13 Professional için yeni cep telefon kılıfları yelpazemiz düz, açısal (ve çekici akıllı) kenarlarla eşleşecek şekilde güncellendi, ince eğriler hala köşelerde kendilerini gösteriyor - ve harika görünüyorlar. Stilinize uygun birçok gölge seçeneği vardır. Bu kasa, siyah ve kahverengi olan iki renkte gelir ve tarzınıza uygun olanı seçmenizi sağlar. Kasalar dört renklendirmede satın alınabilir ve geleneksel formunun aksine, süper hantal değildir. parlak bir pürüzsüz var. Sonuçta telefonunuzun cebinizden düşmesi veya anahtarlarınızla temas kurması sadece bir an meselesidir, bu yüzden gelecekteki zararları önlemek için şimdi ekstra yatırıma değer.

 

Önceden satın alarak düşünceli bir sürpriz gönderebilirsiniz. Artık marka şaplak atan yeni iPhone 13 'üniz geldiğine (veya yol boyunca olduğuna) göre, çocuğunuzu korumayı düşünmeye başlamanın zamanı geldi. forma takılmış ve hafiftir, ancak çarpmalara ve düşmelere karşı sağlam bir güvenlik sunar. Her türlü sürüngen derisi size öyle eşsiz bir tasarım ve bitiş sunar ki, her timsah ve timsah kılıfı görünüşte her birey için yapılır. Nemli bir bezle temizledikten sonra, deri kılıfınızın zarafetle zaman geçmesine yardımcı olabilecek ve güzel bir yüzey oluşturacağı deri için bir saç kremi bile kullanabilirsiniz. Gerçek sürüngen derisi ile aşınma ve yıpranma açısından oldukça dayanıklı bir deri kılıfdan yararlanabilirsiniz. Ve buna ek olarak, bunların çoğu oldukça dayak yolu dışında olduğundan, bir franchisee olmak için rekabet eksikliğinden gerçekten yararlanabilirsiniz, çünkü bu çoğu bir işletme sahipleridi rüyası orta ila büyük ölçekli bir pazar, oda büyümesi ile, oldukça kullanılmamış olabilir. Ancak kendi iPhone'unuza bir kılıf koymanız durumunda, mıknatıslarının etkinliği azalabilir ve MagSafe burada devreye girer.

 

Bağlantılarımız aracılığıyla yapmanıza yardımcı olduğunuz satın almalar bize bir komisyon oluşturabilir. Yine de, iPhone durumunuzdan ekstra bir kasa alındığından emin olmalısınız. Bu bakım fikirlerini yaparak, timsah iPhone durumunuz ve timsah iPhone kılıfınız gerçekten dayanıklı ve şık kalacaktır. Aynı şekilde, timsah iPhone'unuz ve timsah iPhone durumunuz gerçekse, temizlikle ilgili çok fazla sorun yaşamazsınız. Apple telefon için doğru seçimi yapmak istediğinizi biliyoruz, aşağıdaki kılıf seçeneklerini seçtiniz, ardından cihaz seçeneklerinde iPhone 13 Pro'yu seçin. Yerleşik mıknatısları MagSafe cihazlarınızı kullanırken, yepyeni telefonunuza güvenlik katmanı sağlar. iPhone 13 Pro'nun şık tasarımını sergilemek ve ona hak ettiği savunmayı vermek için en uygun kılıftır. Ultra ile kaplayarak güvenli düşme savunmasıyla iPhone 13 Pro'nun görünümünü koruyun.

 

davaların büyük çocukları arasında değil, ancak düşük oranlarda oldukça iyi vakaları mutlu bir şekilde pompalıyor  koleksiyonu, iPhone 13'ünüzün en önemli en önemli özelliklerini korumak için ekranın ve kameranın etrafındaki yükseltilmiş kenarlarla, iyi kavrama için yumuşak dokunuşlu malzemeden yapılmıştır. aynı şekilde Mag Safe dostudur, bu nedenle diğer Apple onaylı ürünlerinizle birlikte sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. 1,5 mm yükseltilmiş dudak, güvenlik kameranızı ve ekranınızı korur. Telefonunuz, kartlarınız ve taşımayı düşündüğünüz borç veren notlarının tümü, iPhone 13 Pro'nun akıllı tasarımıyla eşleşen ve cihaza minimum kalınlık katan güzel bir kasada saklanır. Şu anda iPhone 13 Pro telefonunuz için koruyucu bir kılıf arıyorsanız, daha sonra daha fazla arama yapmayın, burada ve web sayfamızda bulduğunuz tüm kılıflar Apple cihazına satılıktır. Rutin bir durum, en son Apple telefonuyla zaten güncel olduğundan modaya uygun stil akıllı kalmak için harika bir çözümdür. Birinin telefonunun arkasına mıknatıslarla bağlanır.