iphone 13 kılıfları teleplusta

İPHONE 13 KILIFIN SESINI DUYABILIYOR MUSUNUZ?

İPhone 13 Pro Max'inizi şık ve ince tutmak ve bir kickstand eklemek, ancak yine de düşmelere ve darbelere karşı güvenli olmak mı? İster kullanırken çıplak cihazın tadını çıkarmak ister yeni iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Professional Max'inizi bir olayla, kılıf ve daha fazla koruma için kapakla kullanmak isteyin gerçekten akıllı telefonunuzun kendisi kadar benzersizdir ve istediğiniz boyutlara yapılabilir. iPhone 13, Mini, Pro ve Pro Max modeli için en iyi su geçirmez kasanın ne olduğunu bilmek istiyorsunuz, bu liste hangi modelin elde edeceğine karar verecek. her yerde koruma sunan başka bir iPhone 13 Pro Max silikon kılıfı rengini'iniz için daha geleneksel bir oyun denetleyicisi istiyorsanız ve Profesyonel Denetleyiciye daha fazla harcamak istemiyorsanız ek seçenekleriniz vardır. aşağıdaki açıklamalarda daha fazla ürün önerisi istediğinizi bilmek istersiniz Ayrıca, folio flap dört kart yuvası ve fon veya makbuz gibi ekstraları saklamanıza yardımcı olacak tam uzunlukta bir cüzdan sunar. Ayrıca, minimum tasarım bir cüzdandan daha incedir ve cebinizde taşıması kolaydır. İn ek olarak, bu cüzdan durumu, güvenle satın almanıza yardımcı olmak için Teleplus 'ın mükemmel müşteri hizmetleri ile desteklenmiştir.

TPU malzemesi ani düşme veya düşmelerden kaynaklanan hasarları önleyecektir. Size seslenen malzemeyi seçin ve siparişinizle birlikte iphone 13 kılıf 'ınız için bir korma ekleyin. Çeşitli düşme derecelendirmeleri ve telefon koruma teknolojileri ile akıllı telefon alışkanlıklarınız ne olursa olsun gönül rahatlığı sunan bir kasa alabilirsiniz. Önceki nesiller gibi Apple da iPhone 13'ü bir dizi harika, canlı renklendirmede sunuyor. İphone 13 Pro MAX için Teleplus kılıf, güvenlikle kalıcı netlik için en uygun durumdur. Bu, tam renkli ve desenli damgalı olarak basılan açık, çizilmeye dayanıklı jel tarzı bir durumdur Ek güvenlik için, Teleplus iPhone 13 Silikon kılıf, üst düzey kameraların çoğunu kaydetmek için telefonun bagajının çevresinde yükseltilmiş bir dudağa ek olarak, damlaların etkisini azaltmak için şok emme köşelerine de sahiptir. Neden bir Kılıf istiyorsun? Bu şık kart tutucu durumu, yumuşak bir mikrofiber astar ve pahlı kenarlara sahip birinci sınıf eko-tabaklanmış deri ve polimerden üretilmiştir. iPhone 12'mde bir tane kullanıyor, ayrıca bu cihazlara zar zor kilo ekliyor, ellerimde harika hissetmesini sağlıyor, ancak uzun süre dayanmasını sağlamak için deriye bakmanız gerekecek.

Cihazınızın herhangi bir fonksiyonunu etkilemez kablosuz şarj çalışmaya devam edecek ve aynı zamanda telefonun ilk güzelliğini de gösterecektir, bu nedenle mükemmel bir fiyata bir iPhone 13 Pro Max su geçirmez kılıf almayı tercih ederseniz Teleplus kapağını düşünün! Bu kesinlikle bir iPhone 13 kılıfı değil, evrenseldir 7 ve üzeri tüm Android ve iPhone modelleri de dahil olmak üzere hemen hemen her uygun boyuttaki telefon için sualtı kapağı olarak kullanılabilir. Dahası, ince ve net stiller iPhone 13 'ün zarafetini artırmaya yardımcı oluyor. Kapaklar polikarbonat ve termoplastik poliüretan ürünlerde ve neredeyse 20 renk renkte mevcuttur. sualtı fotoğrafçılığıyla ilgilenen ancak dişli parlaklığını korumak isteyen bireyler için iPhone 13 için ideal bir deri kılıf durumu olabilir.