2022'deki En İyi Samsung Galaxy S22 Kılıfları

2022'deki En İyi Samsung Galaxy S22 Kılıfları

Samsung Galaxy S22 Ultra'nın boyutu, fazla yağı ve kavisli ekranı üçlü bir tehdit oluşturuyor Güvenli bir şekilde taşımak daha zor, damlaların arkasında çok daha fazla güç var ve bu ekstra sürüş nedeniyle ekran kırılmaya daha da yatkın. Ve Ultra, S Pen ve kare şekline ek olarak maksimum özellikleri maksimum boyutta isteyen kişiler içindir. Ayrıca, cep telefonunuzu satmaya ya da alıp satmaya karar verirseniz, muhtemelen harika bir şekilde olması için cep telefonunuzu koruyacaksınız. Ultra'yı alamasanız da, bu Gösterişli Kaplumbağa Baskı Durumu ile yine de o şık kare şekline sahip olabilirsiniz. Samsung Galaxy S22 Plus 'dan daha ucuz olsa da, S22 Plus yine de 15,000 TL civarı fiyatı bu nedenle yatırımınızın elinizden kayıp gittiğinde birçok parçaya ayrılmamasını sağlamak isteyeceksiniz. Bunun istisnası, Samsung S22 Ultra için özel renk seçenekleri grubuyla tam olarak eşleşmeyen Metalik Turuncu olabilir, yine de oldukça yakın. Ayrıca, akıllı telefonunuzun üzerinde ne tür bir durum olduğu, cihazın kıvrımlarını kucaklamak için bolca yakın kalmasını, ancak bir değişikliğe ihtiyacınız olduğuna karar verirseniz diğer durumlarda geçiş yapmak için yeterince esnek kalmasını garanti eder.

Samsung Galaxy S22 Ultra Kılıf , üzerinde bir kılıf olmadan bile yeterince büyük, bu nedenle bu amiral gemisini makul bir boyutta tutması gereken bizler için iyi bir tutuşa sahip ince bir durum ideal. Galaxy S22 Ultra, birçok Samsung hayranının uzun süredir istediği bir şeyi yaptı: S ve Note serisini gerçek bir amiral gemisinde birleştirin. Sorunsuz bir kılıf arayan, boş bir Samsung Galaxy S22 Kılıf sahibiyseniz, Dayanıklı Silikon tam size göre yapıldı. Bazen işleri biraz canlandırmanız gerekir ve TPU Silikon Kılıf bunu yapmanın harika bir yoludur. Koruyucu Ayaklı Kapak, yerleşik destek ayaklarının ek avantajıyla sağlam korumaya ihtiyacınız varsa evet yalnızca bir değil iki tane de aklınızda bulunan bir aksesuar olabilir. Telefonunuzun dibe düşmesini ve tahrip olmasını önlemekle daha fazla ilgileniyorsanız, köşelere ve çerçevelere eklenen madde de dahil olmak üzere mümkün olan en fazla korumaya sahip bir kılıf satın aldığınızdan emin olun. Koyu renkli ve Zeytin Yeşili daha çok bir ordu yeşili, kesinlikle S21 FE'nin sahip olduğu alt köşelerde ve ekranın en dikkat çekici kenarında göz kamaştırıcı turuncu vurgular alıyor, ancak Mallard ekstra görünüyor onurlu.

Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, burada çok güzel seçeneklerimiz var. Hangi aksesuarı satın alacağınıza karar vermeden önce daha fazla perspektif veya daha fazla kasa seçeneği arayışındaysanız, burada Samsung'un birinci taraf alternatifleri arasından en iyi seçimlerimizden birkaçı. Eğer aksesuarı kendi cep telefonunuzdan rengi belli olan ve koruma altında bırakarak satın almadıysanız. Lacivert ve Beyaz olmak üzere iki rengi bulunan aksesuardır ve kullanıcılar kayışını değiştirerek daha da özelleştirebilirler. Bu davaya verebileceğim tek gerçek eleştiri, yalnızca siyah renkte gelmesidir. Galaxy S22 Ultra kasa serisinin daha hafif kısmında, Caseology Nano Pop, Samsung'un reddettiği tekil video kamera modülünü bize sağladığı için fazla puan alıyor. Samsung Galaxy S22 için ağır hizmet tipi bir kılıf seviyorsanız, hem SUPCASE UB Professional hem de CaseBorne Armadillotek Series V tamamen makul fiyatlara sağlam güvenlik sunar.