Kapıda Ödeme | 14 iade veya Değişim | Kargo Bedava

Gösterilen 1 - 10 / Toplam : 72

sayfa başı
Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Huawei Mate 10 Pro Ekran Koruyucuları Geldi

16 Aralık 2017 10:55:02 MSK

Huawei Mate 10 Pro kusursuz ve şık tasarımının yanında sağladığı üstün ekran teknolojisi ile de akıllı telefon kullanıcıları tarafından beğenilen bir telefon olarak karşımıza çıkıyor. Bu anlamda Teleplus.com.tr olarak biz de hem Huawei Mate 10 Pro ile ilgili bazı teknik özellikleri inceleyeceğiz hem de Huawei Mate 10 Pro Ekran Koruyucu, Kırılmaz Cam ve tam kapatan camları ile ilgili birkaç tüyo vererek siz akıllı telefon kullanıcılarının daha güvenli bir Huawei Mate 10 Pro kullanımı yaşamasını sağlayacağız.

Öncelikle Huawei Mate 10 Pro ‘nun OLED teknolojisi ile yapılandırılmış olan ve 18:9 oranına kadar ulaşabilen bir ekrana sahip olduğunu vurgu'lamak gerek. Zira yazımızın akışı gereği değineceğimiz Huawei Mate 10 Pro Ekran Koruyucu, Kırılmaz Cam ve tam kapatan camları ilgilendiren en önemli özellik bu ekran. Her akıllı telefon için olduğu gibi Huawei Mate 10 Pro için de en kritik ve hayati parça ekranı. Bununla birlikte Huawei Mate 10 Pro’nun geniş ekrana sahip bir akıllı telefon olması yani batıdaki tabiri ile “phablet” (phone + tablet) özelliği taşıması ekranın önemini ikiye katlıyor diyebiliriz. Huawei Mate 10 Pro ‘nun görüntü izleme açısından oldukça kullanışlı bir telefon olması ekranındaki en ufak çizik veya kırıkların bile telefonun en önemli özelliğine zarar vermesi demek. Bu nedenle Teleplus.com.tr olarak Huawei Mate 10 Pro tam kapatan cam, ekran koruyucu ve Kırılmaz Camlarının en kaliteli çeşitlerini Huawei Mate 10 Pro kullanıcılarına sunmuş vaziyetteyiz. Çünkü Huawei Mate 10 Pro ‘nun sağladığı performans, kamera ve tasarım özellikleri ile birlikte telefonu tamamlayan ve hatta en karakteristik özelliğini teşkil eden parçası OLED teknolojili ekranıdır diye düşünüyorum.

Huawei Mate 10 Pro ‘nun bir diğer öne çıkan özelliği ise sektörün dev firmalarının telefonları ile karşılaştırabilecek olan bataryası diyebiliriz. Zira Huawei Mate 10 Pro akıllı telefon modelinde kullanılan batarya 4000 mAh olma özelliğini taşıyor. Bu kapsamda Samsung Galaxy Note 8 ve iPhone 8 Plus’tan daha yüksek bir bataryaya sahip olduğu göze çarpıyor. Teleplus.com.tr olarak bizler de Huawei Mate 10 Pro’ya tam not verdiğimizi söyleyebiliriz. Zira telefonun aynı zamanda sunulduğu satış fiyatı olarak da sunduğu özelliklere değecek türden bir fiyatta olduğunu söylemek mümkün. Bu telefondan uzun süre aynı performansı alabilmek için de tavsiyemiz Huawei Mate 10 Pro Kırılmaz Cam, Tam Kapatan Camve ekran koruyucuları arasından bir seçim yaparak kullanmaya başlamak. 

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus.com.tr

Huawei Mate 10 Kılıf ve Kapakları

14 Aralık 2017 16:49:21 MSK

Huawei Mate 10 ilk olarak bir bütçe telefonu şeklinde öne çıkan ve firmanın başarılı işlerinden birisi olarak değerlendirebileceğimiz bir akıllı telefon. Bu anlamda Teleplus.com.tr olarak hali hazırda sitemizdeki Huawei Mate 10 kılıfları ve kapaklarına yönelik taleplerden de yola çıkarak söz konusu akıllı telefonla ilgili birtakım bilgi ve incelemeleri paylaşmak istedik.

Huawei Mate 10 ‘un öncelikle en çok dikkat çeken ve fiyatına göre telefonu öne çıkaran özelliği şüphesiz güçlü bir işlemciye sahip olması. Tahmin edebileceğiniz gibi işlemcinin güçlü olması demek birçok başka özelliği de desteklemesi ve daha kaliteli & rahat bir kullanım sunması demek.  Bununla birlikte Teleplus.com.tr’deki kılıf ve kapak taleplerinden anladığımız üzere telefonun tasarımı da başarılı bir çizgide ilerlemiş ancak bu başarılı çizgiye daha şık bir görünüm kazandırmak isteyenler her zaman olduğu gibi Teleplus güvencesiyle Huawei Mate 10 kılıfları ve kapaklarını temin etmek istiyor.

Huawei Mate 10 ‘un bir diğer göze çarpan özelliği ise fotoğraf çekme kalitesinin üst düzey olması. Bu sebeple Teleplus.com.tr’de yapılacak olan Huawei Mate 10 kılıfları ve kapaklarına yönelik alışverişlerin birçoğunda telefonun bu kaliteli kamerasını koruma içgüdüsü de yer alacak gibi görünüyor destek, yanlış olmaz.

 

Huawei Mate 10 için eleştirebileceğimiz noktalar ise OLED ekran kullanılmaması ve su geçirmezlik özelliğinin tam olarak çalışmaması olacaktır. Tabii bu sahip olduğu fiyatın doğası gereği bazı özelliklerden mahrum kalınması da doğal. Ancak özellikle su geçirmez özelliği olmaması nedeniyle Huawei Mate 10 kılıfları ve kapaklarına olan taleplerin diğer telefonlara göre daha fazla olacağını söylemek mümkün. Bunun bilincinde olan Teleplus.com.tr’de her olduğu gibi Huawei Mate 10 kılıfları ve kapakları ile ilgili de gerekli çalışmalarını tamamladı ve sadece ilgilenenlerin beğenisini beklemeye başladı. Huawei Mate 10 ile ilgili ilginç bir diğer özellik de Huawei Mate 10 Pro adıyla piyasaya çıkan aynı firmaya ait ve daha pahalı bir telefon olan kuzenine göre daha iyi bir telefon olabileceği gerçeği. Zira Huawei Mate 10 Pro’da bulunan özelliklerden birkaçı Huawei Mate 10 ‘u geçecek durumdayken fiyatının bunları karşılamayacak kadar yüksek olduğunu düşünen büyük bir kitle olduğu ortada. Bu manada Teleplus’un iki model arasında gerçekleştireceği kılıf ve kapak satışlarıyla bu konuda Türk kullanıcıların neler düşündüğünü de anlamamız mümkün olabilir. İki sektör için de ilginç bir kapışmaya dönüşen bu durumu herkes heyecanla bekliyor diyebiliriz. 

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus

Xiaomi Mi A1 Kılıf

11 Aralık 2017 17:26:27 MSK

Xiaomi Mi A1 Kılıfları

Sektörünün en öncülerinin başında gelen firmamızın web sitesinde Xiaomi Mi A1 kılıfları da dâhil olmak üzere telefon teknolojisinde aklınıza gelebilecek her türlü aksesuarı, kılıfı, telefon modellerini ve telefonla ilgili diğer her türlü ürünleri bulabilirsiniz. Mükemmel tasarımı ve kullanışlı olmasıyla ziyaretçilerimizi adeta bir teknoloji gezisine çıkartıyoruz. Piyasada bulamadığınız aksesuarlar, kılıflar ve diğer her türlü ekipmanı bu sitede rahatlıkla bulabilecek hatta çeşit karşılaştırması bile yapacaksınız. Teknoloji sitesi etiketini sonuna kadar hak eden web sitemiz ile misafirlerini hem ürün kalitesi, hem ürün çeşitliliği, hem de ürünler için sunduğu fiyatlarla memnun ediyor.

Ziyaret Ettiğinizde Çıkmak İstemeyeceksiniz

Özellikle bir Xiaomi Mi A1 kılıf çeşidi arıyorsanız bu site size göre bir site. Çünkü çeşitliliğiyle ve eşsiz tasarımlarıyla sizlere en yeni ürünleri en hızlı şekilde sunuyor. Hiçbir yerde bulamayacağınız renkleri ve tasarımları bu sitede bulacaksınız. Çünkü yeniliği kendisine bir prensip olarak benimsemiş olan firmamız her şeyin en yenisini sizlere sunuyor. Ayrıca trend kategorisinde en trend ürünleri ve telefon aksesuarlarını bulabilecek ve dilediğinizi anında satın alabileceksiniz. Ürün çeşitliliğinde fark yarattığını düşündüğümüz online mağazamız telefonlar ile ilgili bulunmayan ya da bulunamayan her şeyi bünyesinde barındırıyor ve kaliteli hizmeti ile sizlere sunuyor. Xiaomi Mi A1 kılıfları almak istediğinizde sizlere bunu en iyi şekilde sunuyoruz ve zevkinize göre telefonunuzu tasarlamanızı sağlıyoruz.

Telefon Aksesuarlarında Mükemmel İndirimler

Sitemizde sadece en yeni ve çeşitli telefon aksesuarlarına, kılıflarına, kapaklarına ya da ekran koruyucularına ulaşmıyorsunuz. Tüm bunlara mükemmel fiyat indirimleri ile sahip olabiliyorsunuz. Örneğin bir Xiaomi Mi A1 kapak modelini neredeyse diğer piyasa fiyatlarına göre %50 daha ucuza bulabilirsiniz. Fakat sanmayın ki ürünler kalitesiz. Tüm ürünler markanın garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Ayrıca ödeme yöntemlerini çeşitlendirmiş olup birkaç farklı ödeme yöntemini sizlere sunuyoruz.

Telefonla İlgili Aradığınız Her Şey Burada

Eğer bir telefon meraklısıysanız ve en yeni telefon modellerini, en estetik kılıfları ve aksesuarları, en şık renkleri telefonlarınızda görmek istiyorsanız burası tam size göre bir yer. Ziyaret ettiğinizde ve kısa bir gezintiye çıktığınızda muhakkak karşınıza uzun süredir aradığınız ama bulamadığınız bir kılıf ya da telefon aksesuarı çıkacaktır. Sizlere sadece ürün satmıyor, aynı zamanda sizlere değer katıyoruz. Telefonlarınızın en şık ve en zevkinize uygun tasarıma kavuşmasını sağlayan bu teknoloji yenilik sitesi ile kendinizi bulacaksınız. Güven ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyen aynı zamanda ürün sunma çeşitliliğinde getirdiği yenilikler ile trend olma ilkesini benimseyen teleplus.com.tr dilediğiniz ve hayalini kurduğunuz hizmeti sunuyor. Eğer bir telefon meraklısıysanız ya da teknolojiyi telefonunuza ilk siz taşımak istiyorsanız bizi muhakkak ziyaret etmeli ve hizmetlerinden faydalanmalısınız.

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus.com.tr

Huawei Mate 10 Pro Kılıf

11 Aralık 2017 17:23:58 MSK

Akıllı telefon sektöründe Huawei Mate 10 kılıfları içerisinde en yeni ve en estetik çeşitleri sunan sitemiz ile Huawei Mate 10 telefonunuz için zevkinize en uygun kılıfları bulabileceksiniz. Sunduğumuz hizmetlerimizle sizleri memnun edecek olan, klasik ancak iddialı, akıllı telefon aksesuarları ve kılıfları satış sitemizde en yeni ürünler en hızlı şekilde sizlere sunuluyor. Bu şekilde sizlerin telefon dünyasındaki baş döndürücü değişimi öğrenen kişi olmanızı sağlayıp ayrıca sunduğumuz Huawei Mate 10 kılıflar ürünleriyle sektördeki diğer sitelere kıyasla daha ayrıcalıklı fiyat avantajları ve çeşitlilik sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz tüm ürünleri garantili olarak temin edebiliyorsunuz. Sizlere sadece ürün satışı yapmayı amaçlayan bir site değiliz. Telefon teknolojisinin getirdiği yenilikleri veya getireceği güncellemeler ile ilgili öncesinde bilgilendiriyor ve yenilik hakkında sizleri aydınlatıp daha sonra bu yenilikle ilgili ürünleri hızlıca size sunuyoruz.

İlkleri Sevenler İçin

Online mağazamız aksesuar ve kılıf çeşitlerinde klasik olmayı seven bir site değil. Kendisini daima güncel tutmayı hedefleyen ve buna bağlı olarak en moda Huawei Mate 10 Pro kılıf aksesuarlarını sizlere sunuyor. Siz de yeniliği ve ilk olmayı seviyorsanız, bu site tam size göre olacaktır. Çünkü her dakikada gelişmelerden sizleri haberdar ediyor ve gelen değişimlerin ilk sizde olmasını sağlıyoruz. Bunların yanında sizlere fiyat avantajları da sunup, yeniliklerden ve en yeni ürünlerden fiyat avantajlarıyla yararlanmanızı sağlıyoruz. Geniş çeşit yelpazesi ile ayrıca sizlere her ürüne ulaşma fırsatını da sağlamaktayız.

Telefon Teknolojisini Ayağınıza Getiriyor

Online telefon aksesuarı mağazamız karmaşık bir site olmayıp, kullanışlı bir sitedir. Ayrıca en yeni teknoloji ürünleri sizlere anında ulaştırıyoruz. Huawei Mate 10 Pro kılıflar kategorisinde yeniliklerle her gün kendisini yeniliyor ve ürün sepetine her gün onlarca ürün ekliyor. Sitemizde bir gezinti yaptığınızda tam size hitap edildiğini fark edeceksiniz. Eğer bir teknoloji düşkünü iseniz ve özellikle akıllı telefonlara hassasiyetiniz var ise muhakkak kimsenin sunmadığı bir ürün dikkatinizi çekecektir. Ayrıca satışlarımız garantili ürünlerden oluşup, herhangi bir mağduriyet yaşamanızı da bu sayede engelliyoruz. Size sunduğumuz hizmetlerden ve ürünlerden bu şekilde kolayca ve uygun fiyatlarla yararlanmanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini benimsediğimiz en çok aldığımız geri dönüş. Aynı zamanda tüm telefon markaları ve modelleri ile ilgili aksesuarı ve kılıfı bulabilirsiniz. Huawei Mate 10 Pro kapak çeşidi ile Huawei markası sahiplerine eşsiz tasarımlar ve renkler sunuyor.

Tam Telefon Severlere Göre

Siz de bir telefon düşkünü iseniz ve telefonlarla ilgili yeni gelişmelerden anında haberdar olmak istiyorsanız muhakkak sizlere her gün yeni bir değer katacak web sitemiz ile akıllı telefonlara olan düşkünlüğünüz en iyi şekilde karşılık bulacaktır. teleplus.com.tr muhakkak ziyaret etmeniz gereken bir kaynak olup en yeni telefon kılıfları ve aksesuarlarını buradan temin etmelisiniz.

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus.com.tr

Samsung Galaxy Note 8 Aksesuar Çeşitleri

28 Kasım 2017 14:29:28 MSK

Samsung’un son telefonu olan Note 8 “Büyük işler yap” sloganıyla piyasaya çıktı.  Daha önceki Note serilerinde olduğu gibi bu modelde de Samsung daha büyük bir ekran ve daha fazla performansı kullanıcılarına vadediyor.

6.3 inç ekran boyutuna sahip olan Samsung Note 8 telefonu sadece ekran boyutu ile değil yenilenen sonsuz ekran teknolojisi ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye’de gece siyahı, orkide grisi ve altın sarısı renkleri ile piyasaya sürülen Samsung’un amiral gemisi olan Samsung Galaxy Note 8’in yılın en çok tercih edilen telefonlarından birisi olması bekleniyor.

Bu telefona özel yenilenen aksesuarları ise Teleplus.com.tr adresinde bulmanız mümkün. Samsung Galaxy Note 8 telefonuna özel olarak dizayn edilmiş kılıf, kapak ve ekran koruyuculara ulaşmanız Teleplus.com.tr sayesinde oldukça kolay bir hale gelmiş durumda. Aynı gün kargolama, ücresiz kargo, kapıda ödeme ve üyeliksiz alışveriş imkanları ile Samsung Galaxy Note 8 telefonuna ait aksesuarlara ucuz ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Teleplus.com.tr sitesi üzerinde en çok tercih edilen Samsung Galaxy Note 8 kılıflarından birisi Sert Kapak Kılıf olarak satılan kılıf modelidir. Bu model kullanıcılar tarafından uzun ömürlü ve aynı zamanda dayanıklı olması sebebiyle tercih edilmektedir. Bununla birlikte yine Darbeye dayanıklı silikon kılıflar da en çok satın alınan Samsung Galaxy Note 8 kılıfları arasında yerini almaktadır. Telefonunun rengini gizlemek yerine göstermek isteyen kullanıcılar ise en çok Baseus Samsung Note 8 Kenarı Renkli Kapak Kılıf modelini tercih etmektedirler.

Samsung Galaxy Note 8 kılıf modelleri arasında kapaklı olanlar ön plana çıkmaktadır. Bunun sebebi hem telefona ekstra bir koruma sağlaması hem de telefon ile bütünleşik bir yapıya sahip olmasıdır. Samsung Galaxy Note 8 için en iyi aksesuarları bulabileceğiniz adres olan Teleplus.com.tr silikon kılıf modellerinde de yine iddialı. Darbeye dayanıklı silikon kılıflar ile birlikte Deri dokulu silikon kılıflar da en çok tercih edilen ve satın alınan modeller arasında yer almaktadır. Teleplus.com.tr adresinde her renkten, her çeşitten ve her zevke uygun olarak Samsung Galaxy Note 8 kapak, kılıf modelleri bulabilirsiniz.

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus.com.tr

Samsung Galaxy C8 Kılıf ve Aksesuarları

28 Kasım 2017 14:23:49 MSK

Samsung markasının amiral gemisi dışında kalan ancak performansı ile dikkat çeken telefonlarından birisi olan Samsung Galaxy C8 modeli 5.5 inç ekran boyutu ile büyük ekranlı bir telefon deneyimini kullanıcılarına sunuyor.  Oldukça şık bir tasarımı olan Samsung Galaxy C8 sadece 180 gram ağırlığında.

Ara seviye bir telefon olan Samsung Galaxy C8 modeli 3GB Ram ve 32 GB depolama alanı ile dikkat çekiyor. Bununla birlikte 3000 mAh bataryası, çift hat ile kullanılabilmesi ve 8 çekirdeklik işlemcisi ile orta seviye bir telefon olmasına rağmen kendi segmentinde oldukça dikkat çekiyor diyebiliri.

Teleplus.com.tr Samsung Galaxy C8 modeline ait en iyi kılıf ve kapakları kullanıcılarına en uygun fiyatlar ile sunuyor. Oldukça kaliteli ürünler bulunan Teleplus.com.tr adresinde Samsung Galaxy C8 kılıf, kapak, kılıfları konusunda kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşmak mümkün. Aynı gün kargo, ücretsiz kargo ve müşteri memnuniyetini düşünen daha bir çok özelliği ile Teleplus.com.tr aksesuar satın almak için en iyi adreslerden birisi durumunda.

Samsung Galaxy C8 modeline ait en çok tercih edilen kılıf modelleri ise şöyle;

Samsung Galaxy C8 Silikon Kılıf kalitesi ve uygun fiyatı ile Teleplus.com.tr üzerinde bu model için en çok tercih edilen kılıf modellerinden birisi bu model ile birlikte yine Samsung Galaxy C8 Silikon Kılıf Şeffaf telefonun rengini gizlememesi sebebiyle çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Her ürünün kaliteli ve uygun fiyatlı olduğu Teleplus.com.tr adresinde her zevke ve her bütçeye yönelik aksesuar bulmak mümkündür.

Samsung Galaxy C8 Tam Kapatan Kırılmaz Cam ürünü de bu model için en çok tercih edilen ekran koruyucular arasında yer alıyor. Samsung Galaxy C8 telefonuna ait en çok tercih edilen aksesuar modelleri uzun ömürlü olması ve fiyatları nedeniyle tercih ediliyor. Teleplus.com.tr adresinde Samsung Galaxy C8 Tam modeline ait en uygun, en kaliteli ve en şık ürünleri en uygun fiyatlar ile bulabilmeniz mümkündür. Teleplus.com.tr kapak ve kılıf modelleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus.com.tr

iPhone 8 Kılıfları ve Kapakları

28 Kasım 2017 14:19:12 MSK

Apple tarafından bu yıl piyasaya sürülen teknoloji harikası bir telefon olan iPhone 8 üstün özellikleri ile dikkat çekiyor. Hem yazılım hem de donanımsal özellikleri oldukça iyi olan iPhone 8 modeli kablosuz şarj özelliği ile birlikte geliyor.

Sadece yazılım ve donanımı ile değil gelişen ve değişen tasarımı ile de oldukça şık bir görünüme kavuşan iPhone 8 telefonu kapak ve kılıflar için de oldukça geniş bir aksesuar portföyüne sahip. iPhone 8 kılıf, kapak ve ekran koruyucuları Teleplus.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

4.7 inç geniş bir retina ekrana sahip olan iPhone 8 yansıyan ışıklardan olabildiğince az etkileniyor. True tone teknolojisi sayesinde ses kalitesi de artan yeni iPhone’da konuşmalar artık çok daha kaliteli yapılacak. 10 saatten fazla batarya ömrü bulunan iPhone 8 kullanıcılarına bir gün boyunca kesintisiz iletişim imkanı sağlıyor.

İPhone kullanıcılarını bu yılda yepyeni modeller ile karşılayan Teleplus.com.tr iPhone 8 kılıfları konusunda da oldukça iddialı, şık ve uygun fiyatlı bir ürün portföyü sunuyor. İPhone 8 kullanıcıları tarafından en çok rağbet gören kılıf modellerinden birisi ise iPhone 8 Plus Çift Renkli Silikon Kılıf bu modelin özellikle silikon bir yapıya sahip olması kullanıcıların ürüne talebini arttırıyor. Bununla birlikte mat rengi sayesinde kaliteli bir görünümü olan kılıflar oldukça şık.

Teleplus.com.tr adresinde satılan iPhone 8 kılıfları arasında en çok tercih edilen modellerden birisi de iPhone 8 Plus Mıknatıslı Flip Cover Kılıf diğer kılıflara göre farklı bir yapısı bulunması nedeniyle iPhone 8 kullanıcıları tarafından tercih edilen model fiyatı ile de göz dolduruyor. Kapak modelleri arasında ise iPhone 8 Plus 360 Full Korumalı Kapak isimli model diğer kapak modelleri arasında öne çıkıyor. Tam koruma sağlayan özelliği sayesinde her türlü darbeye karşı telefona koruma sağlayan kapak kaliteli ve uzun ömürlü olması sebebiyle de tercih edilen modeller arasında.

iPhone 8 kullanıcılarının en çok kılıf, kapak ve ekran koruyucu aldığı adreslerden birisi olan Teleplus.com.tr sitesi bu yıl da kullanıcılarını memnun edecek. 

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus.com.tr

Samsung Galaxy Note 8 Kapak ve Kılıfı

27 Kasım 2017 11:58:06 MSK

Hayatımızın vazgeçilmezi olan akıllı telefonlar arasında en sevilen ve ilgi gören markalar başında şüphesiz ki Samsung markası geliyor. Bu markanın bu kadar sevilmesinin başlıca nedenleri arasında hiç şüphe yok ki her bütçeye uygun ve her ihtiyaca yönelik telefonlar olması var. Samsung marka telefonların Galaxy Note 8 Kılıf modeli hem büyük ekranlı olması hem de kullanım kolaylığı açısından şu sıralar en ilgi gören modellerin başında geliyor. Samsung Galaxy Note 8 Kılıfları model telefon bu zamana kadarki en büyük ekranlı Samsung marka telefon olma özelliğini de taşıyor. Bu sebeple  telefon kulanıcıları tarafından telefonu üst düzeyde koruma talebi doğmuştur. Akıllı telefonları korumanın en iyi yollarından bir tanesi telefona kılıf takmaktır. Bu sayede akıllı telefonu olası darbelere ve düşmelere karşı korumuş oluruz. Telefon sahiplerinin bu ihtiyaçlarından dolayı Teleplus.com.tr sitesi her zevke ve ihtiyaca uygun renk renk çeşit çeşit telefon kılıflarını kullanıcıların hizmetine sunmuştur. Teleplus.com.tr sitesinden aynı anda sayısız model telefon kılıfı bakabilir ve ihtiyacınız olan kılıfı sipariş edebilirsiniz. Telefonunuz için deri kılıf, silikon kılıf ve desenli kılıf çeşitleri Teleplus.com.tr sitesinde sizler için satışa sunulmuştur. Ayrıca kapaklı ve kapaksız kılıf olmak üzere kılıf çeşitleri de mevcuttur. Teleplus.com.tr sitemisinde kullanıcıların talepleri doğrultusunda onların ihtiyaçlarını giderecek ürünler mevcuttur. Kendi telefonunuza ve zevkinize en uygun telefon kılıfını almanız için sizleri de teleplus.com.tr sitemize bekliyoruz.

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus.com.tr

Samsung Galaxy C8 Kılıf Kapakları

27 Kasım 2017 11:46:07 MSK

Akıllı telefonlar günümüzde insan hayatının olmazsa olmazları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Gerek iş hayatında gerekse özel hayatta telefon görüşmeleri, mesajlar, mailler, banka işlemleri, facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya kullanımı derken telefonlar hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmuş durumda. Akıllı telefonlarımızı hayatımızda bu kadar yoğun bir şekilde kullanırken onları düşmeye, çarpmaya karşı korumak da bir ihtiyaç olmuş durumda. Akıllı telefonlara verilen fiyat da göz önünde bulundurulduğunda onları korumak da temel ihtiyaçlar arasında yer alıyor.

Akıllı telefonları korumanın çeşitli yolları mevcut ama en çok tercih edilen ve güvenilirliğine en çok inanılan koruma yolunun başında telefona kılıf takmak geliyor. Kılıf takılı olan telefon düştüğünde ya da darbe aldığında kılıf sayesinde büyük bir hasar almıyor ve böylece telefonun kullanım ömrü artıyor. Telefonu koruma amaçlı üretilen telefon kılıflarının çeşitli modelleri mevcut. Telefon kullanıcısının tercihine ve zevkine göre çeşit çeşit kılıf modeli bulmak mümkün. Akıllı telefonlar bu kadar büyük bir gereklilikken onları korumak , ömrünü uzatmak oldukça önemli. Teleplus.com.tr sitesi de telefon kullanıcılarının bu ihtiyaçlarından yola çıkarak çeşitli model ve desendeki telefon kılıflarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. Aynı anda sayısız çeşit modeli bir arada görme kolaylığı sunan teleplus.com.tr sitesi tüm model telefonlara uygun kılıf satmaktadır. Samsung galaxy c8 Kılıf model telefonlar için özel kılıflar ve aradığınız diğer telefon modelleri için zevkinize uygun kılıflar teleplus.com.tr sitesinde sizleri bekliyor.

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus.com.tr

iPhone 8 Telefon Kılıfı

27 Kasım 2017 11:35:14 MSK

  Günümüzde akıllı telefonlar insan hayatının vazgeçilmezleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle iPhone telefonlar akıllı telefonlar arasında en fazla tercih edilen ve sevilen  telefon markasıdır. Son zamanlarda iPhone marka telefonların son modeli olan iPhone 8 Kılıf çok sevilmiş ve telefon kullanıcıları tarafından rağbet görmüştür. Hem yüksek fiyatı hem de üst düzey kalitesi iPhone marka telefonlarının korunumunun üst düzeyde tutulması ihtiyacını doğurmuştur.

  Hassas yapıda olan bu telefonları korumanın çeşitli yolları mevcuttur. Ama en bilinen ve en etkili olan yolu şüphesiz ki telefona kılıf takmaktır. Kılıf satışı teknolojik eşya satan mağazaların yanı sıra internet üzerinden de sağlanmaktadır. Ayrıca sınırsız çeşidi bir arada görme fırsatı sağladığı için internet üzerinden yapılan satışlar daha çok ilgi görülüp talep edilmektedir.  Kullanıcının zevkine ve tercihine göre çeşitli kılıf modelleri mevcuttur. Desenli kılıf, deri kılıf, silikon kılıf bu modellerin en bilinenlerindendir.

   Telefon kullanıcılarının bu ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla teleplus.com.tr sitemiz kullanıcılara hizmet vermektedir. iPhone 8 Kapak model telefon ve diğer tüm akıllı telefonlar için tüketicinin isteğine göre kılıf modelleri teleplus.com.tr sitesinde mevcuttur. iPhone 8 marka telefonlarınız için istediğiniz desende, renkte ve şekilde onlarca farklı çeşit koruyucu telefon kılıfı Teleplus.com.tr sitesinde satışa sunulmuştur. Ayrıca Teleplus.com.tr sitesinde sınırsız sayıda her çeşit ve modelde kılıfı bir arada görmenin kolaylığı da tüketicilere sunulmaktadır ve siteyi daha cazip hale getirmektedir. Tüm bu sebeplerden dolayı akıllı telefon ve iPhone 8 kullanıcılarını sitemize bekleriz.

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus.com.tr

Gösterilen 1 - 10 / Toplam : 72

sayfa başı
Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5