facebook twitter google plus

Kapıda Ödeme | 14 iade veya Değişim | Kargo Bedava

Gösterilen 1 - 10 / Toplam : 36

sayfa başı
Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kılıf

31 Temmuz 2017 15:42:14 EEST

Gezgin tampon kasası, özellikle S8'in bu özelliği için oluşturulur ve ekranı kullanımının maksimize edilmesi ekranı olduğu zaman telefonunuzu korumanıza izin verir. Hem hantal hem de cihazınızı ve güzelce tamamlanmış ahşabı savunmak ve göstermek için tasarlanmış basit bir vaka değil. Samsung Galaxy S8 için Gezgin Çantamız akıllı telefonunuza en iyi ek özelliktir. Eller gibi tamamen ücretsiz hostlers, şoklara dayanıklı tamponlar, ekrana, entegre ekran koruyuculara, damlalara karşı ek güvenlik için arkadaki TPU şeritlerinden ve daha fazlasına maruz kalmamak için ustalıkla yetiştirilen işlevlerle birlikte, durumlarımız açıktır. Telefonunuzu zarar görmesini önleyecek bir çözüm için en yüksek gerekliliklerle üretilmiştir.

En dayanıklı donanımı ve işlevselliği ararken, Galaxy S8 durumlarımız dövüşemez. Galaxy S8 örneklerimiz için yalnızca en iyi malzeme ve tasarım bileşenlerini kullanıyoruz. Örneğin, gerçekten sağlam bir kutu, seçenekler toplamı liman kapakları ve inşa edilmiş ekran koruyucuları ve önemli ölçüde daha fazlasını sağlamak için malzeme ve tasarımları yenileyen modellerimiz gibi zımbaları keşfedebilirsiniz.

Galaxy S8 koleksiyonlarımız ve koşullarımız arasında, yeni seçimlerle karışık elyaf ürünlerimizin bir çiftini ortaya çıkaracaksınız. Taleplerinizi kolay ve ekonomik bir şekilde karşılamak için çeşitli telefon kasaları sunuyoruz. Bu dava Galaxy S8'inizi önemli ölçüde toplu eklemeden yoksun kalacaklarından koruyacaktır.

Resmi Samsung şartlarının bir başka ekinde, çeşitli renklerde gelen Alcantara kapağı bulunur. Bu davayla ilgili müthiş faktör, yine de S8 ve S8 Plus'ın stilini görebilmenizdir. Bizim gibi bunlar için bir vaka ile harika bir cihazı örtbas etmemek isteyen Samsung, her Galaxy S8 ve S8 Plus için Clear Cover'u sunuyor.

Bu farklı durum birkaç renk seçeneği ile geliyor ve tam ekran koruması, çizik kurtarma teknolojileri ve parmak izi ve çizilmeye karşı dayanıklılık özellikleri sunuyor. Samsung, Clear View durumu gibi Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için birçok resmi şartlar sunmaktadır. Caseology Parallex Serisi Geometrik kasası, Galaxy S8 Plus için burgandy ve siyah renktedir ve tekstürlü kaymayı önleyici kavrama ile geometrik bir desen işlevi görür.

Açıkçası, bu sayfada listelendirebileceğimden çok daha fazla ışıltılı durumlar vardır, bu yüzden bunlar size en uygun renk keşfedecek bir konumda olacağından görünüyorsunuz. Cidden, oradaki şirin ve şık derlemek için 50'den fazla Amazon vakası sayfası tıkladım. Telefona toplu eklemeniz gerekse de şık bir cihaza sahip olduğunuz için, Samsung S8'in en şirin durumlarını keşfetmek için bu günleri netleştirdim.

Yeni Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kılıf muhteşem telefonlardır, bu nedenle, pahalı cihazınızı sağlam tutmak için bir kutuyu kullanmak isteyeceğiniz bir utanç verici. Caseology Legion durumda şu anda 18,99 $ fiyatlı. Caseology Legion vakası, dahili bir TPU tabakası ve tampon ve zor bir polikarbonat arka plakadan oluşan çift katmanlı koruma ve daha başka köşe takviyeleri sunan daha dayanıklı bir durum.

Bu akreditasyon, davanın her gün kullanımdan kaynaklanabilecek muhtemel düşüşe karşı hazır olanın ötesinde olduğunu öne sürüyor. Pathfinder örneğinin efekt dirençli bir çekirdek, gerçekten sert dış iskelet ve kayganlaştırılmış lastikli pedlerden başka bir askeri sınıf MIL STD 810G 516.six salıncak gelirken süper sağlam bir kompozit tasarım ve stille övünmesi gerçeğidir belgelendirme. Eski favori UAG, Samsung Galaxy S8 ile geri döndü ve artık doğru eşdeğer olan bir parça olan Pathfinder türünde ağır iş ve birinci sınıf bir akıllı telefon kasası sunuyor.

Yorumlar | Kategorisi Cep Telefon Kılıfları Yazar Turgay Aktay

iPhone 7, sol, optik görüntü sabitleyici ile yeni bir kameraya sahip. iPhone 7 Plus, uygun, aynı zamanda zoom ve derinliği alanına etkileri için ikinci bir kamera bulunuyor. iPhone 7 alıcıların Apple telefonları her iki yılda bir gelen tahmin gelmiş muazzam revizyon olmasa bile, bir anda doğrulanmış tarzı harika bir arıtma olduğunu. 7 tüketici Apple modellerden biri özellikle bir "S" versiyonu bıraktığında sayabiliriz güzel bir kamera, bir daha hızlı işlemci, biraz daha fazla pil ve ek depolama alanı-tüm faktörleri vardır. Bu ama sadece gerçekten beklemeyin, ama özellikle rahatsız ya da büyülenmiş değil mi, başarılı bir filme nostaljik netice gibi yaklaşık bir revizyon değildir.

iPhone 7 Kılıf , güzel bir cihaz, ancak Google Telefon geçemez öncesinde bunun bir kaç ayarlamalar gerektirir açıktır. iOS özelleştirme küçük bir miktar için izin için uzun bir yol kat etti, ama Android özgürlük gerçek kralı - OS bireysel bir seçimdir. Apple hakkında endişelenmenize gerek olmayan bir şey - Bu özgürlük o parçalanma söz konusu olduğunda iki ucu keskin kılıç haline geldi. iPhone 7 zorlukla sanayi isabet etti, ama biz zaten 1 iPhone lansmanı 10. yıldönümü münasebetiyle 2017 yılında çıkacak iPhone hakkında söylentiler işitme konum. Bu cihaz, belki de bir cam destekli gövde ve entegre Dokunmatik kimliği ve hiçbir özellik tuşu ile bir kenar kenara OLED gösterisi benimseyerek, bazı radikal tarzı değişiklikleri işlev belirtiliyor. iPhone 7 harika yetenekli bir telefon. iOS oldukça iyi gelişmiştir henüz Android beni çok daha iyi uyuyor. önümüzdeki ay Google'ın duyurusu ileri Avcılık.

iPhone 7 kırılmaz cam ekran koruyucu gelişmiş işlevsellik getirecek A9 adlı muhtemel bir yeni işlemci, gelecek. TechRadar yeni çip "iPhone 6 ve iPhone 6 Plus tanımlanan Apple A8 işlemci daha verimli yüzde ekstra güç başına çok daha etkili yüzde küçük boyutlu yüzde 15, 20 ve 35" olacağını söylüyor. gelişmiş hız, her zamanki gibi, hoş olacaktır, ancak birkaç için geliştirilmiş güç yönetimi çok daha faydalı bir gelişme olacaktır. Intel ve Qualcomm kaynaklı 7 ve 7 Plus eşsiz LTE modemleri kullanmak iPhone. Intel modem yalnızca GSM ve iPhone 7 AT & T ve T-Mobile ağlarına sınırlıdır Apple yine gizli sürdürmektedir belirli bir büyük işlevi vardır. Ve böylece yeni bulgulara göre

iPhone 6s ve iPhone 6 yapar, Apple iPhone için kendi CPU üretmeye memnun - Bir elde süre akıllı telefon pazar yerinde hiçbir rakibi olmadığını özellikle - ama aynı zamanda sessizce faaliyet göstermektedir onun kişisel mobil GPU özelleştirmeler. Bir dizi yongalarının aksine, Apple hiç grafik yongaları ile çaba kabul edilmemiştir. Ama şirket yavaş yavaş kişisel üreten PowerVR grafik lisans hareket edilmiştir. iPhone 7 iPhone 6s gibi bir çok görünebilir, ama o çok daha fazla su ve toza dayanıklı hale getirmek için yeni mühürler ve yeni yapıştırıcı yöntemlerle içten dışa yeniden tasarlandı edilir. O kadar 30 dakika boyunca su 1 metre dayanacak şekilde tamamen toz geçirmez olduğunu ve bir konumda demektir IP67 toz / su direnci derecesi vardır. Bu sıçraması ve yanlışlıkla dalma güvenli, ama yüzmeye asla.

iPhone 7 ve 7 Plus büyüktür-ever Selfie'ler için 7 megapiksel FaceTime HD kamera işlevi ve net FaceTime çağırır. Orada titreme azaltmak için net görüntüler, otomatik görüntü stabilizasyonu için yeni sensör teknolojileri ve arka kamera geniş renk yakalama özelliği de FaceTime kamera üzerinde erişilebilir. T o iPhone 7 ve 7 Plus derinden nadir cihazlardır. neredeyse özellikle onların iki direk öncekiler gibi bakmak durumlarda sarılmış olsa Onlar kongre agresif sonları tamamlandı. tasarım ve stil bile süreklilik sadece beklentilerine karşı oynayan üçüncü düz yıl aynı tasarım ve stil istinat Apple'ın istikrarlı iki yıllık iPhone güncelleme desen sadece yaklaşık on yıl sonra kongre bir mola 'dir. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus alıcıların sürü yeni telefon ile Android Wear çalışan SmartWatch eşleştirmek için mümkün değil varlık hakkında şikayet var. Apple yakında alım belgesi ile sağlanan aldıktan sonra kendi iPhone'lar Aktivasyon Kilidi kaldırarak etkilenen müşterilere yardımcı olmak için yetenekli olmuştur.

Yeni iPhone 7 modelleri artık fiziksel olarak ama alternatif bastıran bir yazılım odaklı sensörü, yeni bir güçlü devlet (non-mekanik) İşletme düğmesine tanıtmak. Bunun yeni bir fiziksel düğme dizisi aygıt şimdi beş saniye süreyle Cilt Aşağı ve Wake düğmeleri tutan sert reset anlamına gelir. Sadece iPhone 7 ve 7 Plus'ın önce 16 Eylül 2016 tarihinde başlatılan yeni iPhone'lar bile söylentiler telefonları underwhelming, ve hatta belki de sıkıcı olacağını swirled, serbest bırakıldı. açık havada gelen, kendisinden önce gelen iki iPhone modelleri için son derece kıyaslanabilir görünür, iPhone 7: Ve sonra iki hafta önce Kaliforniya'da sahnede Apple pek çok kişi zaten ceplerinde taşınan ne oldukça benzer bazı şey açıkladı. Bu tekniğin yoğun görevler için iki yüksek performanslı çekirdek ve daha küçük görevler için pil ömründen tasarruf etmek güçte çalışır iki yüksek verimlilik çekirdeği çalışır.

Apple iPhone 7 ve 7 Eylül 2016 tarihinde açıklanan iPhone 7 Plus, kurumsal şimdiye kadar tasarlanmış olan en etkili iPhone'lar olduğunu söylüyor. iPhone 7 kurarken yüzeyde, iki aygıt aynı özelliği devam önceki nesil iPhone 6s ve iPhone 6s Artı önemli ölçüde farklı görünür asla ışık arasında değişen, istediğiniz dokunsal geribildirim düzeyini seçebilirsiniz sunulan ortasında bir ayar ile, güçlü için. Bu iPhone 7 kapak Residence düğmesine cilt yapmak ile temas ya da basına kapasitif eldiven ideal tip gerektiren kapasitif olduğunu belirtmek gerek. Aksi takdirde daha önceki cihazların fiziksel ev düğmeleri aksine, dokunmatik kayıt olmaz. O değil tüm

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri eşit tasarlanmış çıkıyor. Diğer insanların benzersiz bir tek var iken bazı modellerde belli bir LTE modem var. Elma bazen farklı bölümleri için farklı yapımcıları kaynakları, genellikle bu büyük bir endişe değil. Ancak bu durumda, özel bir LTE modemle iPhone'lar diğer donatılmış iPhone'lar daha hızlı bir şekilde belirgin olarak ortaya çıkmaktadır. iPhone 7 içinde yeni bir Apple A10 işlemci, iPhone 6S içinde 1 den görünüşte çok daha iyi bir çip var, ama 6S daha özellikle daha hızlı olması için telefonu keşfetti değil. Daha büyük, ek karmaşık oyunlar ve uygulamalar iyi düzgün değiştirebilir App Store'u, isabet başlamak gibi bu dedi.

Yorumlar | Kategorisi Cep Telefon Kılıfları Yazar teleplus

LG X Screen Kılıf ve Kapakları

15 Haziran 2016 18:39:29 EEST

lg x screen kılıf kapak

 

             Modern kültürümüzün ve ilerleyen teknolojinin en önemli ürünü hiç kuşkusuz cep telefonlarıdır. Her an her yerde artık insanların ellerinden düşürmediği hatta birden fazlasını dahi yanından ayırmadığı cep telefonları en önemli ihtiyaçlarımızdan biri haline geldi. Teknoloji ilerledikçe her dönem farklı tasarımlarla yepyeni akıllı cep telefonları piyasaya sürülüyor. Birçok firma bu teknoloji pazarında yarış halinde.

 

            Evde herkesin mutlaka bir cep telefonu vardır. İlerleyen teknoloji bize her seferinde daha kaliteli ve daha kullanışlı ürünler sunmaktadır. Bu ürünlerin hizmeti ve kullanım özellikleri geliştikçe fiyatları da o oranda artmaktadır. Yani cebimizde yeri geldiğinde bir araba fiyatında cep telefonu taşıyoruz. Bu yüzden insanlar akıllı cep telefonlarının muhafazasına da fazlasıyla önem vermektedir.

 

            Telefonlarımızın güvenliği ve korunması için neler yapabiliriz?

 

             Akıllı telefonlarımızı korumak için olsa da aynı zamanda telefonlarımıza şıklık katan cep telefonu kılıfları ya da kapakları mevcuttur. Lg x screen kılıf kapak da şık tasarımları ile akıllı telefonunuza uygun koruyucu özellikleri olan güzel bir üründür. Sizler hem telefonunuzun düşmelere ve çarpmalara karşı güvenliği hem de kendi tarzınıza uygun renkler ve desenlerde çeşitliliği ile telefonunuz için uygun bir ürüne bütün telefon satış noktalarından ya da internet üzerinden sahip olabilirsiniz.

 

            Lg x screen kılıf kapak çok kullanışlıdır ve birçok ürün çeşitliliğiyle sizin zevkinize uygun tasarlanmıştır. Plastik ürünler özellikle düşme ve çarpmalara karşı çok koruyucudur. Aynı zamanda metal ve sert plastik ürünler de mevcuttur. Lg x screen kılıf kapak şık tasarımlarıyla akıllı telefonunuzun en önemli aksesuarı olacaktır.

 

             Telefonun dış cephesi kadar ekranı da en hassas kısmıdır. Lg x screen kırılmaz ekran koruyucu sayesinde telefonunuzun ekranını her türlü darbeye karşı koruyabilirsiniz. Olası çarpmalar ya da tahriplerle telefon ekranınızın kırılmasını önleyecek olan lg x screen kırılmaz ekran koruyucu böyle durumlarda fazlaca dayanıklı olup en kötü durumda ekrandan önce kırılır ve böyle durumlarda ekran koruyucunuzu değiştirmeniz gerekir.

 

            Çok uygun fiyatlara piyasada bulabileceğiniz lg x screen kırılmaz ekran koruyucu sayesinde telefonunuzu güvenli bir şekilde taşıyabilir ekranınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Sizler bu ürünleri uygun fiyatlara hemen hemen her yerde bulabilir akıllı telefonunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar | Kategorisi Cep Telefon Kılıfları Yazar Teleplus

Lenovo A7010 Kılıf ve Kapak

13 Haziran 2016 12:29:02 EEST

lenovo a7010 kılıf

lenovo a7010 kılıf ve kapak 

             Lenovo'nın yeni akıllı telefonu A7010 için birbirinden güzel kılıflar şimdi satışa sunuldu! Bu zarif telefon için tasarımcılar aylarını harcayıp sizin için en yaratıcı tasarımları ortaya çıkarttılar. Her türlü renk ve çeşit barındıran kılıfların haricinde bir de lenovo a7010 kapak çeşitleri de şimdi her yerde. Kılıf ve kapak fiyatları da telefonun kendisi gibi çok uygun.

 

             Özellikle akıllı telefonlar bildiğiniz gibi fazla hassas oldukları için korunmaya ihtiyaçları var ve tabi ki bu durumda ortaya lenovo a7010 kılıf ve lenovo a7010 kapak ürünleri çıkıyor. Bu kapak ve kılıflar öyle tasarlanmış ki her türden insanı yansıtan kılıf ve kapaklar bulunmakta. Yani eminim ki size çok uygun olan bir kılıf ya da kapak onu almanız için dükkânlarda sizi bekliyor. Hadi öyleyse ne duruyorsunuz? Hemen bir lenovo a7010 kılıf ya da KAPAK alın, böylece akıllı telefonunuzu hasar ve düşmelerden korumuş olun hem de tarzınızı yansıtsın.

 

            Lenovo A7010 Kılıf Ya da Kapağınızı Seçerken Dikkatli Olun!

 

             Lenovo a7010 kılıf ve lenovo a7010 kapak alacağınız zaman dikkatli olun! Kılıf ya da kapağınızın 0 orijinal olduğundan emin olun. Aynı zamanda kılıf ya da kapağınız darbelere, çizilmelere ve düşmelere karşı oldukça dayanıklı olmalı çünkü kılıfınız ya da kapağınız telefonunuzun ömrünü belirleyen çok önemli bir faktördür.

 

            Lenovo A7010 Kılıf Yada Kapağınızla Tarzınızı Belirleyin:

 

             Lenovo a7010 kılıf ya da kapağınız için hem görünüş hem de işlev açısından birçok seçenek mevcut. İşlevden bahsedecek olursak silikon, rubber, cüzdanlı ya da standlı şeklinde yüzlerce farklı işlevler sağlayan kılıflar var. Tarzdan bahsedecek olursak anlatmakla bitmez. Kılıflı, silikon ya da cüzdanlı kapak ve kılıflarda genellikle tek renkler kullanılmasına rağmen rubber kapak ve kılıflarda harika renkli ve resimli çeşitler mevcut.

 

             Özellikle en çok bayanların ilgisini çeken motivasyon yazılı kapaklar ya da genç veya kendini genç hisseden beyler için motosikletli kapaklar şuan çok moda. Tabi ki herkesin en çok sevdiği taraftar kılıfları da şuan da moda.

 

            Öyleyse hadi hemen sizde bir lenovo a7010 kılıf ya da lenovo a7010 kapak alın, hem tarzınızı yansıtın hem de telefonunuzu darbelerden koruyup ömrünü uzatın!

Yorumlar | Kategorisi Cep Telefon Kılıfları Yazar teleplus

Casper Via M1 Kılıf ve Kapak

4 Haziran 2016 13:40:14 EEST

casper via m1 kılıf

casper via m1 kılıf ve kapak 

             Casper'ın yeni eşsiz akıllı telefonu VİA M1 için birbirinden güzel kılıflar şimdi her yerde satışta! Bu harika telefonun tasarımcıları telefonun tasarımını yarattıktan sonra çokça uğraşlar verip eşsiz kılıf tasarımlarını da yarattılar. Her türlü işlev ve çeşitteki Casper M1 Kılıfları gittiğiniz her yerde telefonunuzla ilgiyi çekmenizi sağlayacak. Casper M1 Kılıfları, telefonun kendisi gibi oldukça kullanışlı ve aynı zamanda uygun fiyatlı!

 

             Akıllı telefonlar bildiğiniz gibi eski telefonlara göre oldukça hassas aygıtlar ve kolayca darbeler nedeniyle bozulabilmekteler. Bu nedenle kılıflar telefonunuzun korunmasını sağlayacak ve ömrünün daha uzun olmasını sağlayacak. Casper Via M1 Kılıfınız akıllı telefonunuzun hem şık hem de güvenli olmasına yardımcı olur. Bu Casper M1 kılıfları öyle tasarlanmışlar ki her türden insanı yansıtabilecek şekildeki tarzlarıyla ilgiyi üzenlerine topluyorlar. Yani eminim ki size de çok uygun olan bir kılıf onu almanız için dükkânlarda sizi bekliyor. Hadi öyleyse ne duruyorsunuz? Hemen bir Casper Via M1 kılıf alın, böylece akıllı telefonunuzu hasar ve düşmelerden koruyup, tarzınızı ortaya çıkarmış olun.

 

            Casper Via M1 Kılıfınızı Seçerken Dikkat!

 

             Casper Via M1Kılıfınızı alacağınız zaman dikkatli olun! Kılıfınızın 0 orijinal olduğundan ve kandırılmadığınızdan emin olmayı unutmayın. Aynı zamanda kılıfınız çizilmelere, darbe ve düşmelere oldukça dayanıklı olmalı, çünkü kılıfınız telefonunuzun ömrünü belirleyecektir.

 

            Casper Via M1 Kılıfınızla Tarzınızı Ortaya Çıkartın

 

             Casper Via M1 Kılıfınız için hem işlev, hem görüntü açısından oldukça fazla seçenek bulunmakta. İşlevden bahsediyor isek rubber, cüzdanlı, standlı ya da silikon gibi birçok kılıf çeşidi mevcut. Kılıfınızın tarzınızı yansıtmasıyla ilgileniyor iseniz silikon ya da cüzdanlı kılıflarda yalnızca tek renk seçenekleri bulunsa bile üzülmeyin. Çünkü rubber kılıflar için harika renkli ve resimli çeşitler bulunmakta. Özellikle genelde beylerin ilgisini çeken taraftarlar temalı kılıflar ve de bayanların ilgisini çekip onları hayran bırakan makyaj ve hello kitty temalı kılıflar şu sıralar en çok ilgi odağı olan kılıf çeşitleri.

 

            Öyleyse Hadi Hemen Sizde Bir Casper Via M1 Kılıfı Alın. Hem Telefonunuzu Darbelerden Koruyun, Hem de Tarzınızla Farkınızı Konuşturun.

Yorumlar | Kategorisi Cep Telefon Kılıfları Yazar Teleplus

Asus Zenfone Zoom Kılıf ve Kapak

4 Haziran 2016 13:37:01 EEST

asus zenfone zoom kılıf kapak

 

            Asus zenfone zoom kılıf kapak insanın istediği kapaklardan biri. Asus zenfone kırılmaz ekran koruyucu da ayni sekilde öyle. Asus un bu mazzam koruyucuları ile insanlar telefonlarını daha iyi koruyabilecek. Telefonuma hangi kapağı alsam diye düşünneler telefonumu nasıl daha iyi bir koruyucu korurum diyenler sizleri de Asus un kapaklarına bekliyoruz. İnsanlar her zaman güvenli kapak ararlar hangi kapağı alsak diye çok düşünürler hangi kapak sağlamdır diye düşünenler ve tüm bunlar için Asus zenfone kılıf kapak, Asus zenfone kırılmaz ekran koruyucu sizleri bekliyor.

 

            Neden Asus zenfone kılıf kapak?

 

            Neden mi çünkü daha güvenli daha sağlam daha iyi insanları memnun edecek olan Asus sizler için çok güzel kapaklar üretti ve bu kapaklar sizleri bekliyor.

 

            Neden Asus zenfone kırılmaz ekran koruyucu?

 

            Telefonlarına ekran koruyucu yaptırmak isteyenler kesinlikle Asus zenfone kırılmaz ekran koruyucu almalılar çünkü insanları çok memnun etmeye hazır. Asus un bu çok iyi olan ekran koruyucusu bütün insanlar tarafından memnun görülmeye hazır. İnsanlar cep telefonlarına bir şey olur ve telefonlarını daha sağlam olacağını düşündükleri için bir ekran koruyucu seçmek isterler.

 

            Sonra insanlar araştırmaya başlarlar sorarlar soruştururlar ve bazı markalardan aldıklarını sevmezler. Keşke bunu almasaydık derler. Sonra ise Asus un bu iyi olan ekran koruyucu larını araştırıp duydukları zaman bir soru işareti oluşur insanın aklında ve gidip alırlar ve 1 gün 2 gün 3 gün...

 

            İnsanlar çok memnun kalır ve iyi ki de bunu almışız deyip Asu sun bu Asus zenfone kırılmaz ekran koruyucu ile aldıkları şeylerden daha pişman olmazlar. Ve Asus zenfone zoom kılıf kapak ve Asus zenfone kırılmaz ekran koruyucu herkese tavsiye ederler derken bir de bakıldığında insanlar artık Asus zenfone zoom kılıf kapak ve Asus zenfone kırılmaz ekran koruyucu kullanmaya başlamışlar ve herkes çok memnun oldu. Bu muhteşem koruyuculara daha sahip olmayanlara bir tavsiye eğer telefonlarınız daha sağlam kalsın ve güvende olsun diye ekran koruyucu ve kapak araştırıyorsanız sizler de Asus zenfone zoom kılıf kapak, Asus zenfone kırılmaz ekran koruyucu alabilirsiniz.

Yorumlar | Kategorisi Cep Telefon Kılıfları Yazar Teleplus

Huawei P9 Kılıf ve Kapakları

27 Mayıs 2016 16:40:24 EEST

Huawei p9 kılıf, huawei p9 kapak

 huawei p9 kapak ve kılıf

            Huawei P9 telefonlarının çift sensör kamera dizaynına uygun olup kamera alanı için Huawei P9 kamera alanına bire bir uygun boyutlarda olmasına dikkat edilerek tasarlanmış onlarca kılıfın, her renk ve modeli mevcuttur. Esnek silikon kılıflar, deri ve keçe kılıflar, kapaklı, dik kapaklı, yan kapaklı, standlı kılıfların yanı sıra cüzdanlı kılıflar, gerçek deri kılıflar, su geçirmez kılıflar, bumper çerçeve ve çekmeli kılıflar, kemere takılan kılıflar ve daha birçoğu Huawei P9 teknolojisine uygun dizayn edilmiştir.

 

            Huawei P9 kılıf çeşitlerinde her rengi bulabileceğiniz gibi ilginç görsel tasarımları da bulabileceksiniz. Hayvan ve çiçek desenleri, dünyanın en önemli şehirlerinin temsili kuleleri ve tarihi yerlerinin görselleri, bay / bayan illüstrasyonlar, hayranı olduğumuz süper kahramanlar, sevdiğimiz çizgi karakterler ve daha birçoğu Huawei P9 Kılıf çeşitlerinde sizlere sunulmaktadır.

 

             Huawei P9 Kapak;

 

            Değişik tasarımda kapak kılıflar telefonunuzun daha şık ve havalı görünmesini sağlar. Huawei P9 kapak çeşitlerimizde telefonunuza muhteşem bir görüntü sağlamanın yanı sıra yüksek kalite malzemeden üretilmiş olan kapaklar telefonunuzu sert darbelere karşı da korur.

 

            Rahatlıkla telefonunuza takıp çıkarabileceğiniz şekilde tasarlanmış olan kapaklar dayanıklı alüminyum alaşım yapısı ile hafif, ince ve son derece dayanıklıdır. Huawei P9 kapak çeşitleri olarak, aynalı metal rose gold, aynalı metal siyah, aynalı metal gold ve daha birçok ürün mevcuttur. Darbelere karşı telefonunuzu korurken şık ve farklı modellerle de telefonunuza muhteşem bir görüntü verebilirsiniz.

 

            Huawei P9 Kılıf ve Huawei P9 kapak modellerimiz her zevke hitap eden tasarımları ve renk skala genişliğiyle size birçok seçenek sunuyor. Eğlenceli ve şık tasarımlarının yanı sıra kullanılan malzeme kalitesiyle de telefonunuzu darbelere, çizilmelere, suya ve diğer etkenlere karşı korur.

 

            Görselliğin ve ürün kalitesinin önemli olduğunun farkındayız ve bu yüzden her yaşa, her zevke hitap edebilecek muhteşem tasarımlar sunarken kaliteden de asla ödün vermedik ve seçtiğimiz malzemelerin dayanıklı olmasına özen gösterdik. Kalite anlayışımız bir bütün olarak göz zevkine ve kullanışlılığa özen göstermektir.

Yorumlar | Kategorisi Cep Telefon Kılıfları Yazar teleplus

Samsung Galaxy A5 2016 Kılıf ve Kapak

20 Mayıs 2016 16:31:49 EEST

Galaxy a5 2016 kılıf

 samsung galaxy a5 2016 kılıf

            Galaxy a5 2016 kılıf türlerini bu makalemizde haydi hep beraber inceleyelim. Günümüzde teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ve buna bağlı olarak teknolojik ürünlerin kullanımının artması süreklilik gösteren ihtiyaç zinciri haline gelmiştir. Peynir ekmek satılırcasına mobil cihazların satılması ve telefon tablet kullanım yaşının oldukça küçük yaşlara düşmesi yepyeni ürünlerin ortaya çıkmasına zemin hazırlamıştır. Buna bağlı olarak bugünde sizlerle galaxy a5 2016 kılıf türlerini inceleyeceğiz.

 

            1.Silikon Kılıflar:

 

             Silikon kılıf kategorisine baktığımız zaman "Diamond Rose Gold Kenarlı Şeffaf Silikon, Kum Saati Sarı Silikon, Silver Kenarlı Silikon" gibi kılıf türleri sizlere sunacağımız önerilerden bazılarıdır. Galaxy a5 2016 kılıf türleri arasında dolanırken sizlere alt başlıklar halinde ayrıntı vermeden kılıf seçeneklerini inceleyelim:

 

            2.Rubber Kılıflar

 

            3.Kapaklı Kılıflar

             

            4.Metal Kılıflar

 

            5.Bumper Çerçeve Kılıflar

 

            6.Uyku Modu Kılıflar

 

             Bu kılıf seçenekleri sadece bir kaç tanesi. Şimdi de galaxy a5 2016 kırılmaz ekran koruyucu türünü inceleyelim:

 

             Bu kategorimizde galaxy a5 2016 kırılmaz ekran koruyucu türlerini inceleyeceğiz. Lopard Samsung Galaxy a5 2016 Cam Teperli Ekran Koruyucu Film sizlere vereceğimiz ilk öneridir. Galaxy a5 2016 kırılmaz ekran koruyucu türlerinden birisi de microsonic 9H temperli camdır. Ultra şeffaf bir özelliğe sahip olan bir üründür. Öncelikle bu ürünün özelliklerinin detaylarına inecek olursak, temper nedir buradan başlayalım. Temper, aşırı yüksek darbelere dayanıklı kimyasal işlemlerle güçlendirilerek yapılmış diğer tüm ekran koruyuculardan daha sağlam olan cam koruyucudur. 9H sertliğe sahip olan bu ürün anahtar gibi kesici objelerle dahi çizilmez.

 

            Çok büyük darbelerde kırılsa bile, telefonunuzu korur ve ekrana bir zarar gelmesini önler. 0.26 mm 2.5D ultra ince 9H sertlikte bir yapısı vardır. Bu temperli cam sayesinde galaxy a5 keyfini en üst seviyede yaşayacak ve ekranınızı kırılmaya karşı maximum seviyede koruyacaksınız.

 

             Bir diğer ürünümüz Nano Kırılmaz Cam Jelatin. Bu ürün buff ve cam karışımından yapılan ultra slim tempered nano glass screen protector %99 şeffaf yapısı sayesinde ekranda fark edilmez ve ekranın doğal görüntüsünü verir. Ekranı yüksek darbelerde dahi korumak istiyorsanız ve kolayca çizilmesin ekranım diyorsanız, önereceğimiz bu ürünler sizler için kaçırılmayacak fırsatlar olacaktır.

Yorumlar | Kategorisi Cep Telefon Kılıfları Yazar Teleplus

Sony Xperia Z5 Preminum Kılıf

5 Aralık 2015 11:00:18 EET

Daha öncedende bahsettiğimiz gibi sony ailesi hızla yükselmekte ve gelişmektedir.. Böyle bir ekran Yok 4K sınırların ötesinde ekran Bizlere en son sunulan ve özellik konusunda oldukça gelişmiş olan daha öncedende kullandığımız ve güvendiğimiz marka olan sony ailesinin yeni üyesini kısaca tanıyalım Xperia Z5 Preminum, hayatın en güzel fotoğraf fırsatlarını yakalamanıza olanak sağlar. Hibrit Otomatik Netleme özelliğine sahip en iyi kameralı telefonumuz hem hız hem de hassasiyet konusunda uzmandır. 23 megapiksel ve beş kat daha güçlü görüntü yaklaştırma özelliği ile Xperia Z5 Preminum, en kısa anları bile yakalayabilir. Göz kamaştırıcı netlikte. İlk denemede. Kamera konusunda oldukça başarı sağlamıştır. Kamerada dikkat çeken yüksek ve görüntü bozukluğu olmadan zoom yapabilmektedir.. Bu problem diğer markalarda oldukça yüksektir. Sony neredeyse çıkardığı tüm yeni modelleri suya dayanıklı olarak yapılmaktadır. 64 8 çekirdekli işlemciye sahiptir.. 5.5 inç ekrana sahiptir.. Android 5.1 işletim sistemine sahiptir.. bu güzel telefona aksesuar çeşitlere ilk olarak burada... sony xperia z5 preminum mini kılıf

Yorumlar | Kategorisi Cep Telefon Kılıfları Yazar Teleplus

LG V10 Kılıf

30 Kasım 2015 10:52:59 EET

LG’nin ekim ayının hemen başında tanıtımını gerçekleştirdiği LG V10 nihayet Türkiye’de de satışa sunuluyor.

 

V10 LG’nin geçtiğimiz ilkbaharda çıkardığı diğer amiral gemisi Android telefonu LG G4’e göre biraz daha üst sınıf olarak nitelendirebileceğimiz bir telefon. Buna rağmen LG’nin Android telefonlarında gördüğümüz o genel tasarım dilini LG V10’da da görüyoruz. Büyük ekranın etrafını yine ince bir çerçeve sarıyor, telefonun uzun kenarlarında herhangi bir giriş, çıkış, tuş, vs. bulunmuyor. Arkada yine Sihirli Tuşlar olarak adlandırılan güç ve ses tuşlarını görüyoruz. LG V10’un 5.7 inç ekranı 2560 x 1440 piksel çözünürlükle 513 ppi piksel yoğunluğunu sunuyor. Karşımızda gayet keskin ve canlı renklere sahip, görsel açıdan üst deneyim sunacağı izlenimini veren bir ekran bulunuyor. Ekran parlaklığı da tatmin edici seviyede. LG G4’te gördüğümüz Quantum IPS teknolojisi V10’un ekranında da mevcut ve görsel deneyim bu teknoloji sayesinde daha da yukarı çıkıyor, ekran beklendiği gibi epey geniş görüş açıları sunuyor.

Çift ekran LG V10, Samsung Galaxy Note Edge’in yan kavisli kenarındaki işlevin benzeri üst kısımda yer alan ikincil bir yardımcı ekran ile geliyor. Ancak Note Edge’in aksine V10’un ikinci ekranı ana panelden tamamen ayrı şekilde tasarlanmış. Bu ekranda inç başına 513 piksel sunan 160 x 1040 çözünürlüğe sahip 2.1-inç IPS ünitesi bulunuyor. Bu ekran telefonunuz uykudayken size bilgiler veriyor ve bazı uygulamalara oradan direk erişim sağlayabiliyorsunuz.

Çift ön kamera İki olan tek şey ekran değil. LG V10 ayrıca, iki ön kameraya sahip. Bu kameralar ile 3D fotoğraf ve bazı fotoğraf hileleri yapılabiliyor. Ayrıca 120 derecelik selfie çekim ile selfie çubuğuna ihtiyacınız kalmayacak. LG’nin V10’da vurgu yaptığı diğer noktalardan bir tanesi de gövdenin sağlamlığı. LG, telefonun esnek Dura Guard çerçevesi sayesinde telefonun yuvarlanması durumunda ekranın rahatlıkla korunabileceğini söylüyor. Çerçevesinde ise SAE sınıfı 316L paslanmaz çelik malzeme kullanılıyor. Arkada ise Dura Skin kaplama kullanılmış. Yumuşak dokusuna rağmen çiziklere ve çentiklere karşı üst düzey koruma sağladığı belirtiliyor.   LG telefon modellerinin tamamında olduğu gibi LG V10 modelinde de cihaz ülkemize gelmeden tüm aksesuarları raflardaki yerini almış durumda. İnce yapısı sayesinde birbirinde farklı LG V10 kılıfları telefon üzerinde LG G4 serisi LG modellerinden daha şık bir görünüm sergilemektedir. Tüm LG modellerinde olduğu gibi V10 modelinde de öncelikli olarak desenli kılıf modelleri ile silikon kılıf modelleri ön plana çıkmaktadır. İnce çerçeveye sahip olması nedeniyle LG V10 modeline şeffaf silikon kılıf denemenizi tavsiye ederiz. Görüntüsünü gördüğünüzde bize hak vereceksiniz. Tüm telefonlarda artık olmazsa olmaz hale gelen ekran koruyucular 5.3 Ekranı ile LG V10 için de tabiki unutulmadı. Kırılmaz ekran koruyucu ve jelatin ekran koruyucular ile telefonunuzu daha uzun ömürlü şekilde kullanabileceğinizi artık söylememize gerek yok sanırım. LG V10 modeli için üretilmiş olan tüm ekran koruyucu modelleri telefon aksesuarı üzerine yıldız hale gelen www.teleplus.com.tr adresinden en uygun fiyatlarla hatta LG V10 kılıf modellerinden birini aldığınız taktirde hediye olarak elde edebilirsiniz.

LG v10 Kılıf

Yorumlar | Kategorisi Cep Telefon Kılıfları Yazar teleplus

Gösterilen 1 - 10 / Toplam : 36

sayfa başı
Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4