facebook twitter google plus Teleplus.com.tr instegram

Kapıda Ödeme | 14 iade veya Değişim | Kargo Bedava

Gösterilen 1 - 10 / Toplam : 49

sayfa başı
Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

İphone’un yaratıcısı bir süre öncesinde vefat etmiş olsa da geride bıraktıkları onun izinden başarılı bir şekilde gitmeye devam ediyor. Böyle olunca da Apple meraklıları birbirinden farklı cep telefonu modellerini inceleyerek bunlar arasından seçimlerini yapabiliyorlar. İphone 8 Plus ise son dönemlerde insanların hakkında en fazla araştırma yaptıkları telefon modellerinden bir tanesi olarak ön plana çıkmakta. Dolayısıyla cep telefonunu satın alan insanların sayısı da her geçen artış gösteriyor. Lakin iş cep telefonunu alarak bitmiyor. iphone 8 Plus kılıf çeşitleri arasından yapılacak olan seçimler ile beraber telefonlar oldukça etkili şekilde korunmuş olacaklar.

 

Günümüzde bu markaya ait kılıflar çok fazla seçenek üzerinden insanlara sunuluyor. Böyle olunca da pek çok kişi hangi tarzda kılıfları seçmesi gerektiğini tam olarak bilemiyor. Yaptıkları yanlış seçimlerden sonra ise cep telefonlarının kullanımlarında birbirinden farklı sorunlar baş gösterebiliyor. Böylesi durumlar ile karşılaşılmaması adına ise Teleplus.com.tr içerisinde yer alan cep telefonu kılıfları incelenerek bunlar içerisinden istenilenler kolaylıkla seçilmiş olacaktır. Normalde İphone 8 kapak modellerine bakıldığı zaman insanların karşılarına öncelikli olarak çıkan şeylerden bir tanesi, klasik kılıf modelleri. Böyle olunca pek çok kişi ne kadar istemiş olursa olsun fark etmez, cep telefonlarını asla istedikleri gibi kullanamayacaklarını düşünüyorlar. Sitemizde ise insanların isteklerini en iyi şekilde yerine getirecek olan modeller incelendikten sonra bunlar arasından seçimler rahatlıkla yapılmış olacaktır.

 

İnsanlar iphone 8 Plus kılıf tercini silikondan yapmak istedikleri zaman deri dokulu silikon kılıf ile beraber istediklerini kolaylıkla elde etmiş olacaklar. Farklı renkleri olan bu kılıf ile cep telefonları oldukça şık bir görünüme erişmiş oluyor. Cep telefonu kılıfının stantlı olmasını isteyenler de yine sitemizde olan Verus kılıf modellerini inceleyebilirler. Bu sayede cep telefonlarını oldukça etkili bir şekilde kullanmaya devam edebilecekler. Cep telefonunu her türlü dış etkene karşı korumak isteyen kişiler ise seçimlerini darbeye dayanıklı kılıf modellerinden yana yapabilirler. Bu sayede artık İphone 8 Plus cep telefonları çok daha etkili bir şekilde korunmuş olacaktır. 

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar teleplus.com.tr

Dünyanın en büyük elektronik markalarından biri olan, son 10 yılda ürettiği akıllı telefonlarla da bu pazarın liderlerinden biri konumuna gelen Samsung, yeni modeli Samsung Galaxy Note 8’i piyasaya sürdü. Akıllı telefon piyasasının amiral gemilerinden biri olarak kabul edilen Samsung’un bu yeni modeli, özellikle geniş ekranı ve yenilikçi tasarımıyla öne çıkıyor. Fiyat konusunda biraz yüksek bir pozisyonda kalsa da Samsung Galaxy Note 8, tüm kullanıcıların almak isteyeceği bir akıllı telefon.

Cep telefonu kullanıcıları, özellikle de akıllı telefonların yaygınlaşmasından sonra telefonlarını korumak, daha estetik ve güzel göstermek ve kendi tarzlarını yansıtmak için telefon kılıfları kullanıyorlar. Sağlam ve güzel bir kılıf, hem telefonu darbelere, çizilmelere ve benzer hasarlara karşı korurken, güzel de bir görünüm verebiliyor.

Kullanıcıların büyük çoğunluğu, telefonun tasarımını beğendiklerinde, bu tasarımı herkese göstermek için kılıf kullanmamayı tercih eder. Ancak telefonunuzu iyi koruduğunuzu düşünseniz bile telefonunuz cebinizdeyken ya da çantanızdayken bozuk paralarınıza, anahtarlarınıza ya da diğer eşyalarınıza sürtünerek hasar görebilir. Telefonunuzun uzun ömürlü olmasını istiyorsanız marka ve modeline uygun telefon kılıfları tercih etmelisiniz. Kılıflar, telefonun kullanım ömrünü arttırırlar. Özellikle çizilmelere karşı korumak için kılıf kullanmak gerekir. Samsung Galaxy Note 8 için kapak alarak telefonunuzun kullanım ömrünü arttırabilirsiniz. Samsung Galaxy Note 8 telefon kılıfları, telefonunuza görsel bir şıklık katmak için de en kolay ve uygun yoldur. Telefonunuza ve sizin zevkinize uygun renklerde kılıflar ve kapaklar satın alarak telefonunuzu daha şık bir hale getirebilirsiniz. Kapaklı kılıflar da telefonun kullanım ömrünü uzatır. Telefonunuzun hem arka kapağını korumak hem de ekranına gelebilecek hasarları önlemek için kapaklı kılıflar tercih edebilirsiniz. Telefonunuzun marka ve modeline uygun olmayan kılıflar telefonunuza zarar verebilir ve kullanım konusunda da size problem yaşatabilir.

Elbette yeni çıkan telefon modellerinde telefon kılımı bulmak gerçekten de zorlu bir süreç gerektiriyor. Ancak Teleplus.com.tr sayesinde artık bu çok büyük bir mesele değil. Özellikle de Samsung Galaxy Note 8 telefon kılıfları için… En son piyasaya çıkan akıllı telefon modellerinden, klasikleşen modellere kadar her türlü telefon kılıfını Teleplus.com.tr’de bulabilirsiniz. Son dönemde kullanıcıların tercihi olan akıllı kılıflar da Teleplus.com.tr’de bulunabiliyor. Çünkü bu kılıflar sayesinde telefonların şarj süreleri de uzuyor.

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Turgay Aktay

Samsung, akıllı cep telefonu dünyasında her geçen gün kendini göstermekte olan yenilikleri oldukça başarılı bir şekilde takip eden markalardan bir tanesi. Böyle olunca da insanların büyük bir kısmı, akıllı cep telefonu satın almak istedikleri zaman bunun için Samsung markasına ait modelleri tercih ediyorlar. Galaxy Note 8 ise son dönemlerde en fazla dikkat çeken cep telefonu modelleri içerisinde yer alıyor. Ekranı oldukça büyük olan bu cep telefonunu en iyi şekilde kullanmak isteyen kişiler ise Samsung Galaxy Note 8 kılıf modellerini inceledikten sonra seçimlerini hızlıca yapabilirler. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken şeylerin başında, kılıfların sağlam olması gelmekte.

 

Sert kapak kılıf, pek çok kişinin Teleplus.com.tr içerisinde en fazla tercih ettikleri kılıf modellerinden bir tanesi olarak ön plana çıkmakta. Birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip olan bu cep telefonu kılıfı ile beraber artık Galaxy Note 8 hiç olmadığı kadar başarılı şekilde korunmuş olacaktır. Samsung Galaxy Note 8 kılıf modellerinden bir diğeri ise silikon kılıflar. Klasik tarzdaki silikon kılıf modelleri cep telefonlarını başarılı bir şekilde dış etkenlere karşı korumuş olacaktır. Bunların yanı sıra kılıfının farklı olmasını isteyen kişiler, kenarı renkli olan kılıfları inceleyerek bunlar arasından seçimlerini oldukça rahat bir şekilde yapmış olacaklar. Delikli kapak kılıf modelleri ise son dönemlerde birçok kişinin tercih ettiği modeller içerisinde yer alıyor.

 

Bu model de yine diğer kılıflar için olduğu gibi birbirinden farklı renklerde özel olarak hazırlandı. Böylece özellikle de gençler en sevdikleri renge ait olan cep telefonu kılıflarını inceledikten sonra seçimlerini oldukça rahat bir şekilde yapabileceklerdir. Cep telefonunun suya karşı dayanıklı olmasını isteyen kişiler ise su geçirmez kılıf satın alabilirler. Böylece insanların cep telefonları ile alakalı korktukları su ile cep telefonunun bozulması sorunu da ortadan kaldırılmış oluyor. Bununla beraber kılıfını çok daha fonksiyonlu şekilde kullanmak isteyenler ise cüzdanlı kılıfları inceleyebilirler. Uygun fiyatlara satılan Samsung Galaxy Note 8 kılıf modelleri ile cep telefonları artık en iyi şekilde korunmuş olacaktır. 

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus

İlerleyen teknoloji ile beraber artık teknoloji markaları da birbiri ardına farklı telefon modellerini ortaya çıkartmaya başladı. İnsanların büyük bir kısmı da karşılarına çıkan bu telefon modelleri arasından seçimlerini nasıl yapabileceklerini tam olarak bilemiyorlar. Bazıları ise uzun süreler boyunca İphone serisini kullanan kişilerin büyük bir kısmı da yeni İphone modellerini inceleyerek bunlar arasından seçimini çok daha kolay yapabiliyorlar. Pek çok farklı özelliği bünyesinde barındırmakta olan İphone 8, ortaya çıktığı ilk günden bu yana bir anda çok ciddi anlamda beğenildi. iphone 8 kılıf modelleri de satın alınacak olan cep telefonlarının çok uzun süreler boyunca sorunsuz kullanılmasına imkan tanımaktadır.

 

Şimdilerde iphone 8 kapak modellerine bakıldığı zaman dikkat edilen şeylerin başında, farklı kılıf modellerinin çıktığı görülebilmektedir. Lakin insanların büyük bir kısmı bu kılıflar arasından en iyi seçimin nasıl yapılacağı ile alakalı aklında yer eden soru işaretlerini nasıl cevaplayabileceklerini bilemiyorlar. Çünkü yapacakları yanlış seçimlerden sonra ortaya çıkacak olan sonuçlar onları tahmin ettiklerinden çok daha kötü etkileyebiliyor. Böylesi durumlarda ile karşılaşmamak, dolayısıyla telefonunu uzun süreler boyunca hiçbir sorun yaşanmadan kullanmak isteyen kişiler ise bunun için seçimlerini çok daha iyi bir şekilde yapmak istemekteler. Şimdilerde İphone 8 modeline ait cep telefonları için kılıf seçmek isteyen kişiler, Teleplus.com.tr ile beraber bu isteklerine hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde erişmiş olabiliyorlar.

 

Genel olarak bakıldığında kılıflar insanların kendi tarzlarına en uygun olacak şekilde özel olarak hazırlanmakta. Böylece artık İphone 8 cep telefonuna sahip olan insanlar, hiçbir sorun ile karşılaşmadan çok kısa bir sürede sitemiz üzerinden kılıflarını satın alabilecekler. Birbirinden farklı renk ve desenlerde hazırlanmakta olan iphone 8 kılıf modellerini inceleyecek olan insanlar, bu kılıfları sitemizde inceledikten sonra kolaylıkla dilediklerini satı alabilirler. İstedikleri adrese gelecek olan İphone 8 kılıfları sayesinde ise artık yalnızca cep telefonları güzel bir görünüme erişmeyecek, aynı zamanda oldukça sağlam bir yapıya sahip olacağı için uzun süreler boyunca rahatlıkla ve hiçbir sorun yaşanmadan kullanılmaya devam edilecek.

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus

Apple tarafından üretilmekte olan İphone, ilk ortaya çıktığı günden beri oldukça büyük beğeniler ile tercih edilen telefon modelleri arasındaki yerini aldı. Bilindik tarzdaki telefonlardan çok daha farklı bir yapıya sahip olan bu cep telefonu serisi ilk ortaya çıktığı zamandan itibaren büyük bir istek ile kullanılmaya başlandı. Kurucusunun vefatından sonra ne yapılacağı konusunda büyük bir merak ortaya çıkmışken İphone mühendisleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Birbiri ardına yapılmakta olan tanıtımlar ile beraber artık insanlar çok kısa bir süre sonrasında en yeni İphone modellerini kullanmaya başlayabilirler. Peki, İphone X kullanılırken dikkat edilmesi gerekecek olan en önemli şeylerden bir tanesi nedir? Tabi ki doğru iphone X kılıf seçimidir

 

Oldukça narin cep telefonu modellerinden bir tanesi olduğu için insanların bu cep telefonlarını almalarından sonra mutlaka kılıflar arasında incelemelerin yapılması gerekmektedir. Şimdilerde iphone X kılıf modellerinin sayısı ciddi oranda artmış olsa da kullanıcıların ciddi anlamda dikkat etmesi gerekmekte. Aksi halde seçilecek olan kılıf modeli ne yazık ki istekleri yerine getirme konusunda sınıfta kalacaktır. Böylesi durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına ise dikkat edilmesi gereken şey, doğru kılıfın seçilmesidir. Günümüzde İphone modelleri ile alakalı yapılan kılıf modellerinde yaşanılan en büyük sorunların başında, kılıfın telefona tam olarak uyamaması geliyor. Görünüm anlamında insanlara istediklerini vermekte olan bu cep telefonu kılıfları, koruma konusunda ise sınıfta kalıyor.

 

Bu tarz kötü durumlar ile karşı karşıya kalmamak isteyenlerin büyük bir kısmı ise Teleplus.com.tr içerisinde yer alan cep telefonu kılıfları inceleyerek bunlar arasından seçimlerini yapıyorlar. iphone X kılıf modelleri söz konusu olduğu zaman akla gelen gelmeyen her türlü model, sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır. Sade tarzda hazırlanmış olan kılıf modellerinin yanı sıra özellikle gençlere özel olarak hazırlanmış olan birbirinden farklı modeldeki İphone X cep telefonu kapak modelleri de yine son dönemlerin gözdesi haline gelmiş durumda. Böylece artık insanlar kendi tarzlarına en uygun olan kılıf modelleri arasından seçimlerini gönül rahatlığı ile yapmış olacaklardır.  

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus

Cepte Sony Xperia XZ1 ama 5.3 ultra sınırların ötesinde bir HD ekran geliyor XZ1 Kompakt alternatif olarak düşük fiyatlı olarak güzel değil amiral gemisi XZ Premium Sony'nin (biraz daha az pahalı bir alternatif Onboard depolama 2 in göster 4GB RAM ve 64 GB. Sony Xperia XZ1 Kompakt içinde 2.700 mAh pil, ama telefonun daha küçük sayesinde dört kağıt üzerinde bu cömert gelebilir Snapdragon 835 yonga seti ve Android Oreo yazılım programı geliştirilmiş güç verimliliği ile birleştiğinde altı inç ekran, etkileyici dayanıklılık sağlar. Cihazınızı savunmak için zor ağır bir durum, tercihinize uygun olacak müthiş yüksek kalite Sony Xperia XZ1 Kompakt kapsayan büyük bir seçim stok telefonunuz artıran ekstra ince ya da bir şey arıyorsanız olsun. Eğer daha büyük ekranlı bir telefon istiyorsanız, büyük bir olasılıkla verme kapasitesi 5 inç için gidecek daha iyi çözünürlük çift kamera ve daha ucuz bir fiyat etiketi. Öte yandan Sony Xperia XZ1 Compact ana kamera sıra dışı ve aynı zamanda özel 3D Yaratıcı özelliği, telefonun Android 8 ile gelen söz değil içerir.

 

Sony Xperia XZ1 Kılıf mükemmel PU deri ile yapılmış lüks arayan cüzdan bir durumdur ve tasarımı ve tarzı vardır. Sony XZ1 için olsa da, Xperia XZ1 Prim 4K çözünürlüğünü Full HD hareketli piksel sayısı görülmez. Quad HD için rakipleri gibi akıllı tercih umutları pil ömrü ticareti ister kapatmayın iddia etmiyor ve atlama emri 2K elde edilebilecek kadar özgün içerik değildir. Güncel akıllı telefonlar için en Sony 'nin hangi Xperia XZ1 ve XZ1 Compact  Ülkemizde Raflarda yer almaya başladı.

 

Yakında Ülkemiz'den sonra tüm ülkelerde satışa başlanacaktır Sony 'nin en son Xperia xz1 ve xz1 Compact akıllı telefonlar artık kuyruk e ticaret sitelerinde güzel olarak onları almak gerektiğini öne sürüyorlardı. Sony XZ1 en önemli öğesi 1 akıllı telefon önceden yüklenmiş olarak gelir ve nesneleri yemek için kişilerden bir şey cansız, daha sonra farklı stratejiler kullanmak kamera arka kullanan yeni 3D tarama işlevi vardır. Premium koruyucu Cihazların Jel yapılmış olması yani ülkemizde nano olarak adlandırılan camlar ile tam koruma sağlar Sony Xperia xz1 telefonunuz estetik orijinal tarzı muhafaza ederken toplu tamamen koruma sağlar.

 

Diğer taraftan eğer compact bir gövde içinde güçlü bir akıllı telefon arıyorsanız, Android dünyanın herhangi bir seçenek bulmak için yetenekli olmayacak bir model XZ1 Compact ile gitmek zorunda kalacak. Sony 'nin Compact telefonları ev premium telefon ile memnuniyet verici mini sürümleri ve en güncel üyesi olan cep telefonunu XZ1 Compact çok ideal. Kaliteli tam Kılıfları Sony Ericsson XZ1 telefonları için Teleplus.com.tr Aracılığı ile size sunmaktadır.

 

Sony XZ1 premium Silikon cüzdan, kılıf, koruyucu kılıf, lüks özel kapak çantası, yaşam tarzları her müşteri için bir cevap ne olursa olsun, tasarım ve stil. Küçük bir hayal kırıklığı verilen bir rakip cihazlar tam ekran bakmak için gitti ve başarılı oldu yani Sony bu çerçeveler yani en azından bir amacı var içinde hoparlörlerden ses düzeldi ama XZ1 çok daha fazla ekran ve daha az telefon görmek güzel olurdu var olan Haritayı lider ve altta büyük çerçeveler de kal Sony Xperia XZ1 için 3000 mAh pil ile geliyor, ama eğer cihazınız daha uzun çalışmasını sağlamak için umut ediyorsanız Teleplus Powerbak ile daha verimli bir şekilde akıllı telefonunuzun pil ömrü iki katına çıkarın 3000 mAh pil ile vaat ediyor.

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus

Sony Xperia Z1 Satışa Başladı....

11 Ekim 2017 18:44:04 EEST

Çoğu zaman yüksek kaliteli bir fotoğraf makinesiarayanlara yüksek çözünürlüklü 16 megapiksel fotoğraf Makinesi yerine Sony Xperia Z1 cep telefonu elde edebilirsiniz. Ve herhangi bir çözünürlükte orijinal cepte resimleri daha mevcut çok daha az görünür gürültü Ama ne yazık ki Sony'nin kamera sadece yüksek seviye rakipleri kadar sabit değil. Kesinlikle incelememiz ile Sony Xperia Z1 istihdam dolayısıyla eğlendik iyi puanı Yine de, yeterince akıllı telefonun serin yeni kamera araçları olmuştu mu göstermek için olasılığını alamadık bazı özellikleri İki telefon arasındaki fark ettiğim önemli ölçüde daha az mutlu bir ayrım Xperia Z1 edemem görselleştirmek Sony yeni modeli daha az dayanıklı bir malzeme kullanan var, ama Xperia Z1 çiziklere suya ve toza dayanımı ile aynı düzeyde olmadığını unutmayın, bu bir sorun arka camına toplanan bu çizikler bir sorun oldu.

CEO Kaz Hirai ona ekstra bir yapışkan içine Emanet yayılan imparatorluğu birleştirmek için bir misyonu ve Siber sağlandı cep ön, eski amiral gemisi Xperia Z1 Bugün Xperia Z1 gibi yakışıklı görünmesini çekim kamera marka garantilidir markalı görüntüleri 16 mega piksel Exmor RS kamera ödünç özellikleri ek bile geniş bir set ile çapraz tozlaşma itmek gibi başlık olarak devam ediyor. Sony odaklanmıştır. Çok Şık, cam ve alüminyum tasarım ve stil keskin, canlı ekran su geçirmez test ettim Çok iyi en etkili mobil cihaz. Xperia Z1 üzerinde çalışan bir yazılım programı önce bir Android cep telefonu istihdam, arama ve benzer şekilde oldukça kullanışlı tamamen normal Android karşılaşma için oyunculuk olan herkes için tanıdık olmalı.

Kamera 13 mega piksel 20 mega piksel gelen gitti en akıllı telefonlarda bulun, Z de mevcut değildi tarafında işlenen bir deklanşör düğmesi 1020, Nokia'nın Kar hariç her zamankinden daha önemli ölçüde daha büyük bir spec ve şüphesiz güzel küçük bir balığı düşük ışık resimler güçlendirmek için Sony Exmor ışık sensör ‘ü, oynamak için ayarları bir dizi, örneğin, Yüz Kayıt gibi. Xperia Z1 büyük bir sensör ve Sony G Lens ile 20 mega piksel kamera özellikleri, 5 inçlik 1080p bir gösteri ve tüm suya dayanıklı bir gövdeye sarılır. Video mükemmel Venezuela'da 39 uygulamalar daha kullanarak bir değerlendirme Olarak çalışır yediğim en büyük akıllı telefon ve çok sayıda akarsu müthiş bir pil gücüne sahip çok sürer ve hiç Şikayet yok iyi kamera en etkili değildir ama yine de ideal bir akıllı telefon

Bu satıcı, o zaman bu kutuyu manyetik şarj cihazı, kulaklık, pc kablosu, normal şarj kablosu ve kulaklık sakız değişiklik içerir güç adaptörü içerdiğini fark edilecek bu büyük telefon ciltsiz zaman fonksiyonları sualtı, güzel, şık ve mükemmel bir tarz bu telefon ile memnun olacaktır karakterize eden şey, o zaman bazı 64 GB dahili hafıza küçük bir ağır oldu ama öyle görünüyor ki, çok iyi bir telefon / kamera ve kasa ve ekranı koruyan bir koruma katmanı. Dragon 800 işlemci en son mobil niteliklerini, 4K Ultra HD video çekimi ve oynatma, görsel olarak muhteşem grafikler ve oyun, tiyatro mükemmel surround ses gibi, destekleyerek, performans ve güç verimliliği bir adım ileriyi temsil ve fotoğraf çekimi gelişmiş ve premium katmanlı akıllı telefonlar ve tabletler için düzenleme. Teknoloji, Sony'nin uzmanlığını kullanan premium bir akıllı telefon, Xperia Z1 rahat bırakırsam olmaz bir cihazdır.

Sony bile dünya, Evet Sony yine Sony Xperia Z1 Kılıf ile büyük yüksek kalite kanıtlandı. Mobil Kamera, müzik, şov kalite, hız, verimlilik genel sony sayesinde oldukça fantastik harikaydı 1 / 2 daha büyük ve yüksek kaliteli ürün çoğu tüketici seviyesi kompakt kameralar 1 / 3 daha sonuçta daha büyük inç sensörler akıllı telefonlar mevcut ürün sık bulup gibi Sony'nin kamera modülü 3 inç sensör benzer boyutudur. 3.5 mm ses girişi için bir hakkında gerektirmeyen çok daha güçlü bir işlemci çok gelişmiş bir ekran, Yeni 16 MP kamera ve çok daha rafine su geçirmez cam ve alüminyum bir kasa vardır.

Z1 iki hızlı Bu bölüm koruyalım.2 GHz quad - core Qualcomm işlemci, Ram, Adreno 330 grafik ve 4GB ile birleştiğinde en yüksek fazla cihaz, daha hızlı akıllı telefonlar Öncelikle tabanlı bir uygulama Sony'nin Android de pil ömrünü uzatmak için birkaç hile sunar ve çoğunlukla Xperia Z ve Z1 ekran kapalıyken arka plan verileri devre dışı bırakan Dayanıklılık modun ‘da önümüzdeki gördüğümüz şeyler.

 

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Telepl

Nokia 8 Telefon ve Kılıf Modelleri Geldi

11 Ekim 2017 16:46:04 EEST

Nokia 8 piyasa fiyatı olduğunu. Ön ve arka kamera, pil ömrü, dahili ve harici bellek ram cep renk ve diğer özellikleri gibi 8 tam özellikleri ve özellikleri de Nokia 8 mobil profesyonel ve kullanıcı okumak Nokia 46 değerlendirmeleri, video ve önemli ön fotoğrafları izlemek ve bulmak. Akıllı telefon bugüne kadar şirketin en yüksek Android cihaz olup SnapDragon 835 iç Zeiss lens ile giysiler gelen premium alüminyum tasarım ve stil ve çift 13 MP kamera ile Galaxy S8 ve verme kapasitesi 5 seviyor dikti ayarlar vardır. Nokia 8 de Çift Kamera video gibi YouTube ve telefonun üç mikrofonlar ve Nokia 'nın özel akustik algoritmaları sayesinde 360 derece ses yakalama sağlayan Facebook ses olarak sosyal beslemeleri için zaman canlı doğal ve gerçek yayını verir gibi gibi hoş özellikler bir avuç ile birlikte geliyor. Nokia 8 Kılıf lansmanı Nokia hayranları için büyük bir fırsat karanlık ve kasvetli Pencereler gün Telefon düşünülürse şirketinin akıllı telefon son 1 daha yüksek.A, tamamen metal bir stil, satır özellikleri lider ve bir daha geri biçimde Android, ön kamera sertifikalı bir saf ve el değmemiş bir yapı ile birlikte geliyor.

 

Nokia 8 aynı anda bölünmüş ekranda fotoğraflar ve videolar için her ön ve arka kameralar kullanabileceğiniz anlamına gelen Çift görme modu, sağlayan ilk telefon. Öncelikle davet okur ne dayanarak, HMD Genel aynı anda kamera karşı karşıya, ve yayın yan tarafından bulunan yan hizmetleri 26 Eylül tarihinde her ön ve arka atış için geliştirilen Nokia 8 akıllı telefon başlatmak için iddialı. Emin serin görevlerin en yoğun gösteri yaparken telefonu koşu yapmak için grafit kalkan ve bakır soğutma borusu ile dört tarafından desteklenmektedir core SnapDragon 835 işlemci, Nokia 8 hemen her uygulama veya oyun işleyebilir atmak. Üstün bir çoklu görev ve multimedya karşılaşma için 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama özellikleri.

 

Bir endüstri bölünmüş ekran görünümü ile heyecan verici olanakları geliştirmek için aynı anda hem ön hem de arka kamerası kullanmanıza izin veren ilk, Nokia 8 fonksiyonları olağanüstü Çift Görme modu gibi. Son yıllarda Nokia marka alaka düşmüş de benzer bir fiyat veren olsa bile erişilebilir diğer amiral, bir sürü eşdeğer olduğu kadar, yeni akıllı telefon yetenekleri görüşler bile vardır. Cep telefonları için bir ilk, özel Çift Görme modu aynı anda bölünmüş ekran görüntüleri ve video için her ön ve arka kamerası kullanmanıza olanak sağlar.

 

Apple sadece akıllı telefonlar 2017 bu makalede, Apple iPhonee 8 ve Plus ve iPhone X iPhone da dahil olmak üzere, Nokia 8 özellikleri, yetenekleri ve fiyat açısından iPhone ve Galaxy Note Serileri iPhone için uygun fiyatlı Nokia Android amiral gemisi karşılaştırdık dizi duyurdu. Kameralar, cep telefonları için Çift Kamera modu ilk Tanıtımı, özel Çift Görme modu aynı anda bölünmüş ekran görüntüleri ve video için hem ön hem de arka kamerası kullanmanıza olanak sağlar. Amiral gemisi Nokia 8 etkili kollu ile en iyiSnapDragon 835 işlemciye sahip, etkileyici yüksek çözünürlüklü LCD, premium alüminyum yekpare ve en güncel Android kameralı Nokia sekiz vardı başka seçenek daha var muhtemelen onun kişisel olan çift kamera kıyafeti ile iki 13MP sensör, optik olarak stabilize Ayrıca Nokia 8 Kılıfları Teleplus.com.tr aracılığı ile ülkemize geleme başladı

 

Sekiz beklentisiyle, HMD Uluslararası tanıttı Nokia 'nın yeni amiral gemisi akıllı telefon son hafta, Nokia şu anda Balo Salonu Manila Evi Taguig. Nugat Nokia 8'de Android,7.1.1 ve 5 öznitelikleri 5.3 geniş ekranla beraberinde 1440 x 2560 yüksek çözünürlüklü ekrana sahiptir 4 GB RAM Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 işlemci ve 64 GB yerel depolama kapasitesi ile eşleşmiş. Nokia 8 muhtemelen cihaz kullanıcılarının aynı anda ön ve arka kamera kullanan video kayıt yeteneğine sahiptir

 

Bu fonksiyon kullanılarak cihazın aynı anda her fotoğraf ve videolar için kullanılabilecek olan bir bölünmüş ekran içinde hem ön hem de arka kameranın görüntüleri görüntüler. Ülkemizde ve Dünya çapında Nokia 'nın ikinci atış, Nokia telefonları evin, bu günlerde ülkemiz 'de Nokia 8 duyurdu. 3,000 TL Civarı fiyatlı telefon aynı anda her iki arka ve ön kameralar erişim sağlayan Çift Görme modu ve ozo teknoloji ile işbirliği içinde 360 derece ses pratik bir deneyim için oluşturulan çift kamera kurulumu gibi şeyler vardır.

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar teleplus.com.tr

OnePlus 5 Kılıf ve Aksesuarları

30 Eylül 2017 19:17:53 EEST

OnePlus 5 firmanını OnePlus 3’ten sonra 4 modeline gerek duymadan (veya başka bir sebepten) çıkardığı OnePlus 3’ün bir üst modeli olan akıllı telefondur. Teleplus.com.tr olarak OnePlus 5 kılıf ve kapaklarını web sitemizde yoğun taleplerle sattığımızı belirterek OnePlus 5 ‘in neden bu kadar tercih edilen bir telefon olduğunu ve kılıflar ve kapaklar gibi akıllı telefon aksesuarlarının da ne sebeple seçildiği ve kullanıldığını açıklayacağız. İlk olarak OnePlus 5’in Çin firmasının üst fiyat segmentine yakın ilk telefonu olduğunu söyleyerek söze başlayalım. OnePlus 5 hem Türkiye hem Avrupa piyasasında akıllı telefon sektörü liderleri olan Samsung ve Apple’ın, iPhone 7 ve Galaxy S8 ürünlerini kalite ve performans bazında yakalamış bir görüntü çizdi. OnePlus 5 kılıf ve kapak satışlarındaki yüksek talebin de sebebinin telefonun bu denli iddialı olması ve bunun semeresini satış rakamlarıyla alması olduğu düşünülüyor. OnePlus 5’in kullanıcılara sunduğu ram ve işlemci performansına ek olarak sağladığı AMOLED FULL HD ekran görüntü kalitesi ile ciddi manada (teknik özellikler dikkate alınarak) Samsung Galaxy S8 ve Apple iPhone 7 ile kapışacak güçte olduğu aşikar. Bu duruma tepkisiz kalmayan akıllı telefon müdavimleri de firmanın bu çabasını ödülsüz bırakmayarak OnePlus 5’in beklenenin üstünde satış rakamlarına ulaşmasını sağladı. OnePlus 5 kılıf ve kapak satışlarının yanında diğer aksesuarlarda da belirli rakamlara ulaşması akıllı telefon pazarının en büyük yan sektörü olan akıllı telefon aksesuar sektöründe OnePlus 5’in başarısının tescillendiğinin bir göstergesi oldu. Teleplus.com.tr olarak değişik renk, desen ve çeşitlerde satışa sunulan kılıflar ve kapaklarla OnePlus 5’in bu başarısını direk olarak kendi satış rakamlarıyla fark ederek OnePlus 5 kılıf ve kapak kategorisini daha güçlü hale getirecek çalışmaları tamamladı. Bu minvalde OnePlus 5’in bu başarısı Türkiye pazarında da tescillenmiş oldu. Ayrıca OnePlus 5’in yeni tasarımı da otoriteler tarafından övgüyle karşılanan bir diğer özelliği olarak öne çıkıyor. Her ne kadar birçok görüşe göre bu yeni tasarımın Huawei P10 (bu modelin esin kaynağı da Apple iPhone 7) tasarımından esintiler taşıdığı düşünülse de firmanın özellikle ele oturan akıllı telefon tasarımı konusunda başarıya ulaştığı ve estetik bir görünüm sağladığı konusunda herkes hem fikir diyebiliriz.

OnePlus 5 kılıf ve kapak seçimi yaparken de bu tasarım ve konforu kaybetmemek ve hatta bunlara daha pozitif etkiler sağlamak için Teleplus.com.tr’nin geniş ürün yelpazesinden faydalanarak hem zevkinize hem telefonunuza en uygun kılıfları ve kapakları anında temin edebilirsiniz. Teleplus.com.tr her marka ve modelde sunduğu ürün çeşitliliğini OnePlus 5 kılıf ve kapak kategorisinde de devam ettirerek OnePlus 5 telefon kullanıcılarının “performans telefonu” olarak nitelendirilebilecek bu telefondan uzun süreler tam verim alması için elinden geleni yapıyor. Fiyat / performans değerlendirmelerinde verilen parayı sonuna kadar hak eden akıllı telefonlar içinde yer alan OnePlus 5 için şüphesiz ki ilk akla gelen aksesuarlar kılıf ve kapaklar oluyor.

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus.com.tr

Casper Telefon Kılıf Modelleri

12 Eylül 2017 14:58:27 EEST

Telefonlarımızı kısa sürede zarar görmemesini saglamak önlem almak cok basit sosyal medya kullanirken maillerimize bakarken oyun oynarken kullandığımız telefonlar neredeyse günün 14 : 30 saati elimizde oldugundan düşme darbe alma çizilme riski oldukca yüksek bu nedenle telefonların vazgeçilmez aksesuari olan kılıfı tercih etmekteyiz teleplus.com.tr adresinden Casper marka  birbirinden şık birbirinden ilginç kılıfları bulabilir Casper marka kılıflarla telefonuza şıklık kata bilir renk değiştire bilirsiniz teleplus.com.tr  adresinden yapacaginiz tum alisverislerde kapida odeme değişim ve iade hakkı sunmakta gün içerisinde saat...verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde özenle çalıştığımız kargo şirketlerine teslim edilmektedir teleplus.com.tr adresini tercih ettiginiz için teşekkür eder iyi alışverişler dileriz

Yorumlar | Kategorisi Telefon Yazar Teleplus.com.tr

Gösterilen 1 - 10 / Toplam : 49

sayfa başı
Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5