ZTE Bataryaları

ZTE Bataryaları

4 Ürünler

Sayfa Başı

4 Ürünler

Sayfa Başı

Akıllı cep telefonlarının Türkiye pazarında kapladığı büyüklük neticesinde aksesuar satışları da o oranda artmış durumda, kılıf, batarya, ekran filmi gibi aksesuarların ve yedek parçalar ihtiyaçları arttıkça firmalar da piyasaya ithalatçı olarak giriyorlar. Bu firmaların en büyüklerinden biri olan Tele Plus Türkiye pazarının aksesuar ithalat. Isı konumunda zirvede yer alıyor. bireysel anlaşmaları sayesinde yurt dışındaki ana üreticilerden uygun fiyata orijinal ürün ithalatı gerçekleştiren firma bu ürünlerini kendi sitesi üzerinden de satışa çıkarıyor.

Perakende cep telefonu aksesuarı satışı konusunda pazar lideri konumunda olan firmanın internet adresi www.teleplus.com.tr'dir. Bu site üzerinden müşteriler aksesuar ve yedek parça siparişlerini kolayca verebilirler. Firma kapında ödeme, kredi kartı ile ödeme imkanları da sunmaktadır. Ayrıca ürünlerini MNG kargo ile gönderen firma, kargo ücreti de almamaktadır. bu da firmanın müşterilerine duyduğu saygının bir işareti olarak karşımıza çıkıyor. sitede en çok satan telefonların bataryaları, ZTE bataryaları, Sony, Samsung, Apple, LG gibi firmaların hem yedek parçaları hem de bataryaları perakende olarak satılıyor.

Tele Plus'ın Sattığı Ürünlerin kategori Sıralaması

Tele Plus firması cep telefonu piyasasında en çok ihtiyaç duyulan aksesuarların tamamını satan bir firma, cep telefonu data ve şarj kabloları, kablolu ve kablosuz kulaklıklar, kırılmaz ultra inceliğe sahip ekran filmleri, yedek parça kategorisinde dokunmatik ekran telefon ön ve arka kasaları, stylus kalemler, kamera lensleri, cep telefonu kılıfları gibi ürünlerin hepsinin satışını perakende olarak gerçekleştiren firmanın ürün gamları arasında daha birçok ürün bulunuyor. Firmanın sattığı kırılmaz cam filmleri mevcut olan son teknoloji ile üretilmiş temperli darbe emme özelliğine sahip camlardan imal edilmektedir.

Tele Plus Yedek Parça Bölümü

Tele Plus yedek parça kategorisinde Türkiye'de cep telefonu pazarında bulunan tüm telefonların ve alt modellerinin yedek parça ürünlerinin satışını yapmaktadır. LG, Samsung, Apple, Sony, ZTE batarya, Huawei, General Mobile, Alcatel, Motorola markalarının hem kasalarını hem de bataryalarını satıyor. Bunların dışında kameralı telefonların kamera lensleri, dokunmatik ekranlar, kalemli telefonların stylus kalemleri gibi ürünlerin de satışını geçekleştiren firma satışlar esnasında bazı kredi kartlarına taksitte yapıyor.