Xiaomi Bataryaları

Xiaomi Bataryaları

Xiaomi Bataryaları İle Telefonlarınızı Uzun Yıllar Kullanma Fırsatı

Akıllı telefonlar çok fazla kullanıldıklarında ya da oyun oynandığında bir süre sonrasına bataryada bozulma problemi ortaya çıkabilir. Yeni alınan bir telefonun bataryasının en fazla kullanım süresi 2 ya da 3 yıl olarak ifade edilmektedir. Telefonların bataryaları bozulduğunda ise değiştirilmediğinde cihazın zarar görmesine neden olabilmektedir. Böyle bir durum yaşamamak adına bataryayı değiştirmekte fayda vardır. Teleplus.com.tr olarak telefon aksesuarları sunan sitemizde, birbirinden farklı markalara ait bataryalarda bulunur. Telefonunuzun markasına ve modeline uygun bataryadan alarak kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Xiaomi batarya arayışında olanlar için sayfamızda ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Aldığınız tüm ürünler 24 saat içerisinde kargoya ulaştırıldığı için telefonunuzun bataryasını hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Orjinal Xiaomi Bataryaları Seçenekleri

Sitemiz içerisinde birbirinden farklı telefon markalarına ait bataryalar bulunur. iPhone batarya arayışında olanlar, sayfamızdan güvenilir bir şekilde sipariş vererek ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

 • Bataryanın değiştirilmesi telefonun daha uzun süre kullanılmasına ve pil ömrünün artmasına yardımcı olur.
 • Android işletim sistemli telefonlarda, batarya daha kısa sürede değiştirilebilirken İphone’larda yapılması gereken işlemler biraz daha zordur.
 • İphone bataryası satın alanlar, takma kiti ile birlikte daha pratik bir şekilde süreci tamamlayabilirler.
 • Farklı markalara göre bataryaların olduğu sayfamızda ürünlerin görselleri ve açıklamaları da mevcuttur.
 • İlk kez batarya alacaksanız özelliklerini inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Modele uygun batarya almak önemli: Alınan bataryaların telefonlar ile eşleşmesi için modeline uygun olması gerekir. Bu nedenle siteden sipariş verirken telefon markasına ve modeline dikkat etmekte fayda vardır. Sayfamızda farklı markalara ait batarya seçenekleri olduğu için telefonunuzun problemini hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Xiaomi Bataryaları Modelleri

Sayfamızda bulunan bataryaların neredeyse tamamı uygun fiyatlıdır. Orijinal ve uygun fiyatlı oldukları için bütçelerini düşünenler tarafından satın alınabilir. Xiaomi batarya almak isteyenler, telefonlarına uygun ürünü sipariş verebilirler.

 • Teleplus.com.tr olarak ürünlerimizin fiyatları uygun olmasına rağmen son derece dayanıklı ve kalitelidir.
 • Telefonların ömrünü uzatan bataryalar dışında sitemizde, kulaklık, kılıf, ekran koruyucu gibi modellerde bulunur.
 • Aldığınız üründen memnun kalmamanız durumunda 14 gün içerisinde geri iade edebilirsiniz.
 • Sitemiz kolay bir tasarıma sahip olduğundan dolayı ürünleri inceleme ve sipariş verme aşamasında herhangi bir problem yaşanmaz.

Sayfada kapıda ödeme seçeneği de olduğu için telefon aksesuarlarından satın alabilirsiniz. Üstelik site içerisinde sipariş vermek için üyelik oluşturmaya gerek yoktur. Batarya ya da diğer aksesuarları üye olmadan kartınız ile kolayca satın alabilirsiniz.

Orijinal Xiaomi Bataryaları Garantisi 

Sitemiz içerisinde bulunan ürünlerin tamamı orijinal parçalardır. Telefon markalarının gerçek ve kaliteli bataryalarının bulunduğu sayfamızdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Xiaomi batarya satın almak istiyorsanız, sitemizde ürünlerimizin tamamı garantili olarak tarafınıza ulaştırılır.

 • Bataryalarımızın görselleri sayfada yer aldığı için detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Servis ile uğraşmadan telefonunuzun bataryasını kendiniz değiştirmek istiyorsanız uygun fiyatlı pek çok alternatif mevcut.
 • Batarya değiştirme konusunda bilgi sahibi değilseniz yanında gönderilen kullanım talimatlarını okumanızda fayda vardır.
 • Telefonlarınızın bataryalarını değiştirerek şarj ömrünüzü de uzatabilirsiniz.
 • Bu sayede telefonunuzu sürekli şarj ettirme derdi olmadan kolaylıkla kullanabilirsiniz.
 • Sayfamızda taksitli alışveriş fırsatı olduğundan dolayı tüm ihtiyaçlarınızı sipariş verme şansınız bulunur.
 • Site batarya çeşitliliği fazla olduğu için telefonunuzun modeline uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Servis ücretlerinden daha uygun olan yeni batarya fiyatları ile telefonunuzu ilk günkü gibi sorunsuz bir şekilde  kullanabilirsiniz.