Xiaomi Bataryaları

Xiaomi Bataryaları

10 Ürünler

Sayfa Başı

10 Ürünler

Sayfa Başı

Çinli üretici telefon piyasasının en iyileri arasına girmek için ileri seviye telefonlarını çıkarmaya devam ediyor. Teknoloji piyasasına powerbank ile giren Xiaomi firması teknolojisini geliştirerek akıllı telefon sektörüne girdi. Akıllı telefon sektörü içinde çok büyük rakipleri bulunmasına rağmen çıkardığı yüksek özellikli ve düşük fiyatlı telefonları sayesinde en iyiler arasına girmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde çıkardığı Xiaomi mi mix 2 adlı telefonu 1 dakikadan kısa bir süre içerisinde tükendi ve bu alana bir rekor kırdı. Telefon çıkardığı yüksek özelliklerin yanında telefonlarına sağladığı yüksek pil ömrü sayesinde kullanıcıların çokça tercih ettiği telefonların arasında yer almaktadır. xiaomi bataryaları yüksek pil gücü ve düşük kullanım sayesinde pil ömrü 2 güne kadar çıkabilmektedir.

Batarya Boyutları

Telefon dünyasına ilk girdikleri zamanlarda 2500 mAh boyutunda batarya imkanları ile kullanıcıların karşısına gelmiştir. Daha sonra geliştirdiği teknoloji ile yüksek boyutlu bataryaları küçük şekillere sığdırarak yüksek kapasiteli bataryaları piyasaya sürdü. Şu anda 3500 mAh boyutunda bataryalar üretebilen firma, batarya konusundaki ilerlemeyi daha da geliştireceklerini açıkladı.

Batarya Özellikleri

xiaomi bataryaları pil ömrü ile dünyanın en dayanıklı telefonlar listesinde kendine ilk 10 sırada yer bulmaktadır. Sunduğu yüksek ömür ile tam dolu pil ile bütün uygulamalar ve internet testinden 8 saatlik bir performans ile ayrıldı. Bunun yanında konuşma süresi olarak da 22 saatlik bir konuşma süresi yakaladı. Kutu içerisinden çıkan şarj aleti ile xiaomi batarya toplamda 2 saate yakın bir sürede tam şekilde dolmaktadır. Bu süre diğer hızlı şarj özelliklerinin biraz gerisinde kalmaktadır. Diğer rakiplerine bakıldığında yaklaşık 20 dakika geride kalmaktadır. Son çıkardığı telefon ile bu özelliğini geliştirerek şarj süresini 80 dakikaya indirildiği görülmektedir.

Batarya Fiyatları

Firma ülkemizde tam olarak yaygın olmadığı için batarya alırken orijinal olup olmadığını iyice araştırılması lazım. Bunun dışında batarya fiyatları telefonun özelliğine göre değişmekte olup 35 TL ile 70 TL arasında fiyat aralığı bulunmaktadır. Batarya siparişi vermek için güvenilir siteler veya firmanın kendi sitesi tercih edilmelidir. Teleplus.com.tr adresinden orijinal xiaomi bataryalarını bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

 

kargo bilgisi 

kapıda ödeme