Vestel Bataryaları

Vestel Bataryaları

12 Ürünler

Sayfa Başı

12 Ürünler

Sayfa Başı

Bataryalar çoğu kullanıcı için hayat kurtarıcı bir etken taşıyabiliyor. İş akışları telefon üzerinden yapan kişiler uzun bir yolculuğa çıkacakları zaman ekstradan bir batarya veya yanlarında şarj kablolarını taşırlar. Ancak her yerde elektrik bulamayacakları için burada yapmaları gereken en mantıklı olay vestel batarya yanlarında taşımalarıdır.

Batarya Ömürleri

Bataryalar marka ve modellerine göre fiyatlarında ve kalitelerinde farklılıklar gösterirler. Burada Türkiye genelinde en çok tercih edilen malzeme vestel bataryaları olarak listelerde yer alıyor. Özellikle taşınabilen bataryalar kullanıcıların en çok tercih ettiği donanımsal malzemeler arasında yerini buluyor. Vestel bataryaları ile güç her zaman kullanıcılarının yanında olacaktır. 5.000 mAh ya da 10.000 mAh seviyesinde bulunan ölçümlerin seçenekleri ile beraber ele alındığında, hem çok kullanışlı olduğunu hem çok şık bir görüntüye sahip olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz.

Batarya Temin Etme

Çevrenizde batarya satan bir satıcı yoksa İnternet'in güvenilir siteleri arasında yerini alan Teleplus.com.tr sitesi içerisine giriş yaparak gözünüze en iyi görünen bataryaları satın alabilirsiniz. Sisteme üye olduktan sonra ürünün geleceği adresi yazmanız ödeme işlemi yaptıktan sonra ürünün size teslim edilmesine olanak sağlayacaksınız. Şarj Doluluk Göstergesi ile bataryalar üzerinde yer alan led ışık bölgeleriyle bataryanın doluluk oranını görmenize olanak sağlayacak. Dahili Micro seçeneğinde oluşan Usb Kablosu ile micro USB kablosu arasında her zaman, her yerde herhangi kabloya ihtiyaç duymadan ve gerekmeden telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Pil Kapasitesi 5000 mAh, Şarj Doluluk Göstergesi Led Işık, bataryanın şarj süresi yaklaşık 3 saat, Tüm Mobil Cihazlar ile Uyumlu, Micro usb girişi bulunuyor. Genel olarak satılan bataryaların teknik özellikleri bu şekilde sıralanıyor. Bataryaların özelliklerine ve çalışma kapasitelerine göre fiyatları her yerde değişiklik gösterebiliyor. Size en uygun ve kaliteli ürünü bulabilmeniz için İnternet sitesinden satın alma işlemlerinizi, üye olduktan sonra tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde hem zamandan tasarruf sağlar hem de bütçenize en uygun olan modeli sipariş verebilirsiniz. Aldığınız ürünler ile ilgili olan teknik veya normal sorularınızı İnternet sitesinde bulunan müşteri hizmetleri bölümünden ulaşarak kolaylık ile sorabilirsiniz.