Turkcell Bataryaları

Turkcell Bataryaları

8 Ürünler

Sayfa Başı

8 Ürünler

Sayfa Başı

Yaptığı sürekli yenilenen ve güncellenen kampanyalar ile bilinen Turkcell, bundan yıllar önce müşterilerine sadece hat desteği sağlıyordu. Fakat günümüzde kendi telefonunu da çıkarmaya başladı. Hatta hemen hemen sürekli olarak kendini güncelliyor ve yeni bir telefon çıkarıyor diyebiliriz. Alınan telefonlarda markaya bakmaksızın, kullanıcılar batarya veya şişme, kırılma gibi seçenekler ile karşı karşıya kalabiliyor.

Fakat böyle bir durumda acele hareket edip bataryanın bozulduğu anda evin önünden bir telefoncudan batarya alıyor. Bu durum yanlıştır çünkü herkes orijinal batarya satmıyor. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız Teleplus.com.tr gerçekten güvenilir bir sitedir ve tüm telefonlara ait bataryaları bulabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı şart değil, kapıda ödeme seçeneği de mevcut. Turkcell bataryaları arıyorsanız buraya bakmakta fayda var.

Hangi Modellerin Bataryası Mevcut?

Sitede, Turkcell firmasına ait bütün telefonların bataryaları mevcut bulunuyor. Dilediğiniz gibi sipariş verebilir, ister kapıda ödeme yöntemi ile isterseniz kredi kartı ile %100 orijinal bataryalara güvenle ulaşabilirsiniz. Turkcell batarya kısmında modellere baktığımız zaman Turkcell T70, Turkcell T60, Turkcell T50, Turkcell T40, Turkcell T30, Turkcell T20 ve Turkcell T10 bataryalarının bulunduğunu görüyoruz. Bütün modeller olduğu gibi, bataryaların orijinal olduğu net bir şekilde belli oluyor. Eğer batarya arıyorsanız sahte batarya alıp risk ile karşı karşıya kalacağınıza, buradan alıp telefonunuzu güvenle ve orijinal haliyle kullanmak daha faydalı olacaktır.

Turkcell Batarya Fiyatları Ne Kadar?

Sitede, ürünün modeline göre fiyatlar değişiyor. Fakat bu Turkcell'e özel değil, bütün ürünlerde böyledir. Bir akıllı telefonda model ne kadar üst düzeyde ise veya artıyorsa, fiyat da o şekilde artıyor. Fakat bu durum her zaman bu şekilde ilerlemiyor. Turkcell bataryaları bunun en güzel örneği. Sitede, Turkcell T70 modeline ait batarya 39.90 TL'dir ve gücü 2540 mAh'dir. Fakat bu modelin bir at seviyesi olan T60 modelinde ise 45.90 olarak değişiklik göstermektedir. T50 ürününe baktığımız zaman T60 modeliyle 45.90 olarak aynı fiyatta. T40 modeli ise 29.90 TL. T30, T20 ve T10 modeli ise 25.90 TL ile aynı fiyatı paylaşıyorlar.