Motorola Bataryaları

Motorola Bataryaları

Seçiminizle eşleşen ürün yok.

Cihazların gerekli enerjisini sağlayan bataryaların belli bir güç sınırı vardır. Motorola bataryaları, samsung bataryaları, lg bataryaları ve daha birçok batarya için uzun ömürlü özelliğe sahip olmalarından bahsedilebilir. Üretim bu özellik üzerine çalışmalarla sürdürülmektedir. Ancak batarya ömrü ne kadar uzun olsa da cihazı kullanan kişinin kullanım yoğunluğu ile batarya ömrü doğru orantıda olur. Cihazlara yüklenen çeşitli uygulamalar, yapılan görüşmelerin yoğunluğu, cihaz da birden fazla özelliği bir arada kullanma ve cihazın internet ile olan bağlantısı hesaba katılınca batarya ömrünün de az olması oldukça normal kabul edilebilir.

Bu tür batarya sorunu yaşayan kişiler zamanla yedek batarya kullanma yöntemine geçmişlerdir. Bu bir tür cihazın kullanıcıyı yarı yolda bırakmaması için çözüm olmaktadır. Bazı kişiler de gittikleri ortama göre şarj aleti ile birlikte gezmek zorunda kalırlar. Cihazın bataryasına gerekli özeni göstermek cihazın ömrünü uzatır. Problem yaşanan bir batarya zamanla cihaza da zarar verir. Cihazın aşırı ısınması ve kapanması gibi sorunlar batarya problemlerine bağlı olarak meydana gelebilmektedir. Bir çok marka ve modelin bataryasını orjinal olarak iletişim bayilerinden bulmak mümkündür. Fakat hiç bir yere gitmeden kişiler internet aracılığıyla da bu hizmeti alabilirler.

Yedek bataryanızı kapıya getirin!

Çeşitli cihaz aletleri üzerine kendi adından sıkça söz ettiren teleplus kendi sitesi üzerinden kişilere alışveriş imkanı sağlamaktadır. Motorola batarya, lg bataryaları veya samsung bataryaları gibi daha bir çok bataryaya sadece teleplus.com.tr adresine girerek ulaşmak mümkündür. Üstelik müşteriye belli garanti ve bilgileri de veren bu sistem üzerinden kişi sadece ürünü seçerek adresine yönlendirme yapma imkanına sahiptir.

Ürün seçilir ve kredi kartı ile ödemesi yapılır. Kişinin isteğine göre iş yada ev adresine kargo ile iletilmesi sağlanır. Ürün alışverişi sırasında ürününü detaylı bilgileri sistem de yazılı olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Bataryalar dışında şarj aletleri, kırılmaz cam, kulaklık yada bir çok modelde cihaz koruma kılıfları da sistem de geniş bir yere sahiptir. Kişiler hiç bir yere gitmeden buradan alışverişlerini kolaylıkla tamamlayabilirler. Sistemde birden fazla markaya ait ürünler bulmak mümkündür.