Meizu Bataryaları

Meizu Bataryaları

2 Ürünler

Sayfa Başı

2 Ürünler

Sayfa Başı

Türkiye akıllı cep telefonu pazarının en büyük eksikliklerinden biri de telefon aksesuarı konusundadır. Cep telefonu pazarının son on yılda hızla büyümesi bu anlamdaki açığı gören firmalar tarafından iyi değerlendirilmiş durumda, Tele Plus firması da bu firmalardan biri halinde, Türkiye'nin en büyük aksesuar ithalatçılarından biri olan firma ürünlerini kendi internet sitesinin üzerinden satışa sunuyor.

İthal ettiği ürünleri, anlaşma sağladığı ve ana üretici olan firmalardan sağlayan firma cep telefonu piyasasının tüm ihtiyaçlarına yönelik envanterinde bulundurduğu ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Firmanın internet adresi www.teleplus.com.tr, firma bu adres üzerinden ürün satışlarını gerçekleştiriyor. Ürün çeşitleri arasında meizu bataryaları, sony bataryaları, samsung bataryaları, lg bataryaları, zte bataryaları gibi ünlü markaların bataryaları bulunuyor. Bu ürünler dışında yine tüm telefon markalarının data kabloları, kabolu kulaklıkları, yedek parçaları ve kılıfları ve de kırılmaz cam filmleri yine firmanın satışını gerçekleştirdiği ürünler içinde.

Tele Plus Kırılmaz Cam Filmleri

Tele Plus'ın ürettirdiği kırılmaz temperli cam filmleri telefon modeline göre dört ay da beş katlı farklı malzemeden imal edilmiştir. Ayrıca çok ince bir yapıya sahip olan filmler neredeyse ekran üzerinde hissedilmiyor. Yüksek dokunmatik hassasiyetine sahip olan filmler ekran parmak izi de bırakmıyor. Herhangi bir darbe esnasında temperli camın özelliğinden dolayı çatlama ya da kırılma gibi durumlarla karşılaşılmıyor. Telefonların ön bölümleri ve de arka bölümlerini üstün bir güvenlik anlayışı ile koruyan filmler müşterinin işini bir hayli kolaylaştırıyor.

Tele Plus Bataryaları ve Yedek Parçaları

Tele Plus birçok firmanın bataryalarını ve yedek parçalarının satışını da yapan bir firma, meizu batarya ve Türkiye piyasası içinde satılan tüm cep telefonlarının orijinal garantili bataryalarını temin eden firmanın ürün gamları arasında yedek parça da bulunmaktadır. Özellikle apple ve samsung gibi fimaların telefonlarına ait olan ön kapak ve komple kasa yedek parçalarını satan firma, bunun dışında yine telefonların kamera lenslerini, stylus kalemlerini, dokunmatik ekranlarını da müşterileri ile uygun fiyatlara buluşturmaktadır. Firma kapıda ödeme imkanı ve kredi kartına taksit imkanı sunan bir satış prensibine sahip ayrıca gönderimi yapılan ürünlerden de kargo ücreti alınmıyor.