General Mobile Bataryaları

General Mobile Bataryaları

15 Ürünler

Sayfa Başı

15 Ürünler

Sayfa Başı

Cep telefonlarının en önemli ana parçası olan bataryaların belli bir ömrü vardır. General mobile batarya uzun ömürlü olarak tasarlanan birçok cihaz gibi dayanıklı olabiliyor. Ancak cihazların kullanım yoğunluğu ve yüklenen uygulamalar hesaba katılınca her batarya belli bir süre sonra dayanıklılık ömrünü kısaltıyor. Bir çok kullanıcı yedek batarya taşımak yada şarj aletlerini yanında bulundurmak gibi yöntemlerle cihaz kullanımına devam ediyor. Özelikle işi gereği sürekli iletişim halinde olan kişiler için bu durum daha bir önem taşımakta oluyor. Daha iyi bir cihaz hizmeti sağlamak amacıyla bir çok iletişim merkezinden bu tür cihaz aletlerine ulaşmak mümkün. Hiç bir yere gitmeden kapıya kadar hizmet almak için ise internet alışverişi yapılabilir.

Yedek Bataryalar Kapıya Kadar Nasıl Getirilir?

İnternet alışverişinin gün geçtikçe artış gösterdiği bu dönemde teleplus adı altında bu tür küçük elektronik aletleri almak mümkün. Sadece teleplus.com.tr adresine girerek istenilen ürünü seçmek yeterli olmaktadır. Sistem birçok marka ve modelin çeşitli aletlerine yer veren geniş kapsamlı bir sistemdir.

Sistem içerisinde general mobile bataryaları, lg bataryaları, samsung bataryaları veya nokia bataryaları gibi birçok batarya çeşitleri vardır. Bataryaların yanı sıra sistemde markaların şarj aletleri, kırılmaz camları veya telefon kılıfları da yer almaktadır. Sistem üzerinden seçilen ürünün kredi kartı ile ödemesi yapılır. Ardından istenilen ev ya da iş yeri adresine yönlendirme yapılarak ürün kapıya kargo ile getirilir. Bu kadar kolay olan bu alışveriş için ürünlere teleplus kendi garantisini sağlamaktadır.

Gerekli Tüm Aletlerle Cihazınızı Koruyun!

Cihaz hassasiyetlerinin dokunmatik ekranlarla artması her kullanıcı için özen gösterilmesi gereken bir konu oluyor. Çeşitli darbe ve düşmelerden cihazı korumak amacıyla ekrana kırılmaz cam takmak ve kılıf kullanmak cihazın güvenliğini arttırarak dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur. Yedek batarya taşıyarak ise cihazın kullanıcıyı yarı yolda bırakması önlenir. Tüm bu yardımcı ürünlere teleplus.com.tr adresinden ulaşmak mümkündür. Cihazın kullanıma olan özeni göstermek daha iyi bir hizmet almaya yardımcı olur. Bunlarla birlikte isteğe göre kulaklık ya da farklı cihaz aletleri de sistemde yer almaktadır.