Casper Bataryaları

Casper Bataryaları

18 Ürünler

Sayfa Başı

18 Ürünler

Sayfa Başı

Türkiye'nin en büyük telefon aksesuarı tedarikçisi olan Tele Plus firması, data kabloları, şarj kabloları, bataryalar, bluetooth kulaklıklar, ekran koruyucular, yedek parçalar, kablolu kulaklılar ve kılıflar ile Türkiye'nin en büyük aksesuar tedarikçisidir. Türkiye merkezli olan firma Çin, Hon Kong gibi ülkelerde bulunan büyük üreticilerden sağladığı telefon aksesuarları ile Türkiye piyasasında aksesuarın nabzını tutmaktadır.

Sektörün en büyük ithalatçı firması olan Tele Plus kendi internet sitesi üzerinden de perakende satış yapmaktadır. Firmanın satış adresi www.teleplus.com.tr'dir. Firma piyasanın en çok kullanılan ürünleri için batarya tedarikinde de bulunmaktadır. Türk markalarından biri olan Casper markasının casper batarya da yine şirketin envanteri içinde bulunmaktadır. Bunların dışında yine Türkiye piyasasına sürdüğü diğer ürünler ile firma sektörde aksesuar pazarının nbüyük bir bölümüne sahiptir.

Tele Plus'ın Satışını Yaptığı Telefon Bataryaları

Tele Plus piyasanın en çok satan markalarının tüm modellerinin bataryalarının satışını yapmaktadır. Satışını yaptığı batarya markaları arasında Samsung, Apple, Lg, HTC, Nokia, General Mobile, Türkcell Bataryaları, casper bataryaları, Black Berry, Asus, Motorola, Alcatel, Vestel-Venüs, ZTE, Lenovo, Huawei, Sony, Avea ve Vodafone markalı cep telefonlarının bataryaları vardır. Ayrıca Bu markalara ait tablet cihazların bataryalarını da satan firmada bulunamayacak batarya neredeyse yok gibi. Geniş bir ürün sklasına sahip olan firma bu konuda Türkiye'de sektörün lideri konumunda yer alıyor.

Ekran Koruyucu Filmler

Son teknoloji ürünü kırılmaz, çizilmez, leke bırakmayan ve darbelere karşı dayanıklı temperli camdan üretilmiş olan ekran koruyucu filmlerin ithalatını ve satışını yapan firmanın ürünleri son çıkan teknoloji ile üretilmiş ve dört farklı katmandan oluşmaktadır. Ayrıca aşırı derecede ince bir yapıya sahip olan filmler tüm darbelere ve çizilmelere karşı telefonun ön ve arka kısmını koruyor. Tele Plus satışını yaptığı batarya markalarıyla aynı modellere sahip olan tüm telefonların çizilmez filmlerinin satışını yapıyor.

Tele Plus Yedek Parçaları

Tele Plus Türkiye akılı cep telefonu piyasasında bulunan tüm markaların modellerine uygun olan kasa-kapak, dokunmatik ekran, kamera lensleri ve stylus kalemlerinin yedek parça olarak teminlerini yapmaktadır.