Avea Bataryaları

Avea Bataryaları

2 Ürünler

Sayfa Başı

2 Ürünler

Sayfa Başı

Cep telefonu piyasasının hızlı büyümesi Türkiye'de bu anlamda aksesuar ve yedek parça açığını da doğurdu. Sektördeki bu açığı görerek ithalatçı firma modeliyle bu sektöre dahil olan Tele Plus firması şu anda sektörün en büyük oyuncularından biri olarak karşımıza çıkmış durumda, Türkiye piyasasında bulunan tüm marka ve modeller için ithal ve orijinal ürünler getiren firma bu ürünleri e-ticaret platformu üzerinden kendi sitesinden perakende satış yoluyla da satıyor. İster tane ister toptan olarak satın alınabilen ürünlerde firma kapıda ödeme imkanı ve ücretsiz kargo kolaylığını da sağlıyor.

Ayrıca sepetteki ürünlerden ikinci üründen itibaren beşinci ürüne kadar belirli oranlarda indirim sağlayan firma müşterilerine bu anlamda birçok kolaylık sağlıyor. Firma ürünlerini www.teleplus.com.tr adresi üzerinden satıyor. ürün gamlarının içinde yedek parçadan kırılmaz cam filmlerine, avea batarya kadar birçok kategori bulunan firma bu anlamda Türkiye'de sektörün en büyük ithalatçısı konumunda yer alıyor.

Tele Plus Orijinal Yedek Parça Satışı

Firma büyük üreticiler ile yapmış olduğu anlaşmalar neticesinde Çin'den ve Honk Kong'dan ürün ithalatı gerçekleştirmektedir. Yedek parça kategorisi altında tüm marka ve model telefonların takım olarak kasaları, stylus kalemleri, kameralarının lensleri ve dokunmatik ekranlarının satışını bulundurmaktadır. Batarya bölümünde ise avea bataryaları, sony bataryaları, LG bataryaları, Samsung bataryaları, General Mobile, ZTE, Huawei, Motorola gibi dünyaca ünlü markaların ürünleri bulunmaktadır.

Tele Plus Kırılmaz Temperli Cam Filmleri Ve Karbon Alaşımlı Kılıfları

Firmanın ürettiği camlar son sitem teknoloji kullanılarak imal edilmiştir ve marka modele göre dört kat ya da beş kat farklı malzemeden imal edilmiştir. Çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklıdır. Parmak izi bırakmaz ve ultra ine bir yapıya sahiptir. Temperli cam kullanıldığı için darbelere karşı dayanıklıdır. Telefonun ekranını her türlü darbeye karşı rahatlıkla koruyabilmektedir.

Karbon alaşımlı özel materyalden imal edilen kılıflar ise incelikleri ile telefon üzerinde olduğunu fark bile ettirmiyorlar. Kaymaz ele oturan bir yapıya sahip olan kılıflar lazerli makinelerde milimetrik kesildikleri için telefonun ön yüzünü asla kapatmıyorlar. Ayrıca telefonların tüm portları da rahatlıkla kullanılabiliyor. Ses açma kapama tuşları, güç düğmesi gibi fonksiyonlar da kılıf üzerinden rahatlıkla kullanılabiliyor.