Asus Bataryaları

Asus Bataryaları

9 Ürünler

Sayfa Başı

9 Ürünler

Sayfa Başı

Telefonların ömrünün uzun olmasının ilk şartı hiç kuşkusuz uzun süre şarjının dayanması ya da var olan şarjın hemen bitmemesidir. Bu nedenle telefonlarınızın şarj süresinin uzun olması için bataryasının da kaliteli ve orijinal batarya olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Orijinal olmayan bataryalar telefona verdiği zararla birlikte aldıktan kısa bir süre sonra yine şişmeye ve kullanılamayacak duruma gelmeye başlıyor. Asus bataryaları her Asus telefon modeline uygun olarak tasarlanmıştır ve uzun süre kullanılabilecek şekilde kullanıma sunuluyor. Her telefonun boyutu farklı olduğu için batarya konusunda insanlar ortak bir seçim yapma lüksüne sahip değiller. Bu nedenle telefonunuzun modeline uygun olan bir batarya satın almak çok önemli bir konudur.

Asus Bataryalarının Özellikleri

Batarya seçimi yapmak oldukça önemlidir. Alacağınız bataryanın uzun ömürlü olması için mutlaka markanın orijinal markanın bataryası olması gerekiyor. Asus batarya alındıktan sonra 8 saat boyunca kesintisiz olarak şarj edilmesi gerekiyor. Bu 8 saatlik süreç yalnızca ilk kullanım için geçerlidir. Sonrasında telefonlarınızın şartı %100 olduktan sonra şarjdan çekebilirsiniz.

Dilerseniz telefonunuza uygun olan orijinal ürünlerden bir tane de yedek batarya seçimi yapabilirsiniz. Böylece şarj etme sorunu yaşamadığınız anlarda yedek bataryanız ile saatlerce daha telefonunuzdan erişim sağlamaya devam edebilirsiniz. Asus bataryalarının en önemli özelliği de her model için özel olarak tasarlanması ve satın alındığında telefon ile çok uyumlu olmasıdır.

Kolay Satın Alma Koşulları

Teleplus.com.tr sitesinden tüm batarya çeşitlerine kolay bir şekilde ulaşabilme imkanınız var. Asus telefonlarının farklı modellerine özgü olan bataryaları daha yakından inceleyebilir ve kolay ödeme seçeneklerinden hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Site içerisinden satın alınan ürünler aynı gün içerisinde kargoya veriliyor ve en kısa sürede evinize kadar teslim ediliyor.

Ürünlerin tamamı orijinal ürünlerdir ve garantili olarak satışa sunuluyor. Tüm ürünler MNG kargo ile gönderiliyor. Herhangi bir ürün gecikmesi ile karşılaşmıyorsunuz. Tüm ürünler ücretsiz kargo uygulamasına dahildir. Tüm ürünler için müşterinin adına fatura kesiliyor ve bu şekilde sizlere faturası ile birlikte ulaştırılıyor. Dilerseniz taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz.