Alcatel Bataryaları

Alcatel Bataryaları

7 Ürünler

Sayfa Başı

7 Ürünler

Sayfa Başı

Alcatel bataryaları, incelik ve zariflik açısından en fazla ilgi gören batarya markaları arasında yer almaktadır. Kullanıcıların sıklıkla bu bataryaları tercih etmeleri nedeni ile günden güne değişen batarya türleri ortaya çıkmaktadır. Bu çeşitli batarya türlerine Teleplus.com.tr adresinden kolaylıkla ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Alcatel Batarya Özellikleri

Sadece zarifliği ve inceliği ile değil birçok önemli özellikleri bulunmaktadır. Alcatel bataryaları göz önünde bulundurulduğunda şu özellikler belirmektedir: öncelikle bu bataryalar kompakt ve li-iyon özelliktedir. Bu özelliği de kullanım açısından oldukça önemlidir. Bu bataryaların pil ömrü oldukça uzundur. Bataryada bulunan yüklerin korunmasında hiç bir sıkıntı çıkmamaktadır. Bataryaların çoğunda bulunan ve büyük bir sorun olan ısınmaya karşı dirençlidir. Sık sık batarya değiştirme sorunu da ortadan kalkmaktadır. Bu açıdan daha ekonomik olmaktadır. Ayrıca bu batarya türlerinde, devre koruması bulunmaktadır.

Alcatel Bataryaları Genel Fiyatlar

Alcatel Bataryalar, çok masraflı ürünler değildir. Fakat, orijinal olan ve orijinal olmayan ürünler arasındaki farkları anlamanın en güzel ve en garantili yolu da fiyatlardır. Normal koşullarda, orijinal bir alcatel batarya fiyatları; 30 ila 55 TL arasında değişmektedir. Ürünlerin orijinalliği ise garantilenmiş şekildedir. Fakat orijinal olmayan bir alcatel batarya fiyatı ise bazen 5 TL dahi olabilmektedir. Bu nedenle de, fiyatlara da dikkat edilmesi gerekmektedir. Teleplus.com.tr adresinde, ücretsiz kargo avantajı ile birlikte orijinal ürünler bulunmaktadır. Hem çok masraflı olmadan hem de orijinal ürünlere bu adresten ulaşılmaktadır.

Alcatel Batarya Satın Alırken

Alcatel batarya satın alınırken; alınan ürünün % 100 orijinal olmasına dikkat edilmelidir. İnternet üzerinde bulunan bu bataryaların bazıları orijinal olmamaktadır. Bu nedenle de bazı özellikleri içermemektedir. Ürünün orijinal olması durumunda, geçerli özellikleri bulunmaktadır. Alcatel bataryalarının orijinalliği ise garanti belgesi ile belli olmaktadır. Orijinal olmayan bir batarya, zamanla hem kendi ömrünü hem de telefonun ömrünü azaltmaktadır. Bu durumlar da ekstra masraflara neden olmaktadır. Ayrıca, batarya satın alırken bataryanın Alcatel marka telefonuna uyması gerekmektedir. Alcatel bataryaların üzerindeki notlarda da, bataryanın hangi telefon modeline uygun olduğu ayrıntılı bir şekilde yazmaktadır.