Asus Kılıfları

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 86

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
  • 24 Saatte Kargo
  Asus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon KılıfAsus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf
  • 24 Saatte Kargo
  Asus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf SiyahAsus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf Siyah
  Asus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf Siyah
  Özel fiyat 53,90 ₺ Normal fiyat 58,90 ₺
  • 24 Saatte Kargo
  Asus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf GoldAsus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf Gold
  Asus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf Gold
  Özel fiyat 53,90 ₺ Normal fiyat 58,90 ₺
  • 24 Saatte Kargo
  Asus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf KırmızıAsus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf Kırmızı
  Asus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf Kırmızı
  Özel fiyat 53,90 ₺ Normal fiyat 58,90 ₺
  • 24 Saatte Kargo
  Asus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf TurkuazAsus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf Turkuaz
  Asus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf Turkuaz
  Özel fiyat 53,90 ₺ Normal fiyat 58,90 ₺
  • 24 Saatte Kargo
  Asus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf LacivertAsus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf Lacivert
  Asus Zenfone 4 ZE554KL Premier Silikon Kılıf Lacivert
  Özel fiyat 53,90 ₺ Normal fiyat 58,90 ₺
  • 24 Saatte Kargo
  Asus Zenfone Max Pro ZB602KL Silikon KılıfAsus Zenfone Max Pro ZB602KL Silikon Kılıf
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 86

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
Asus Kılıfları teleplus mağazasında cep telefonu sizden kılıf ve kapakları birinci kaliteli bol marka çeşitli ürünleri bizden aynı gün kargo ve kapıda ödeme ile burada

Asus kılıfları, kullanıcıların birçok ihtiyaçlarını karşılayacak özellikleri sunması açısından oldukça önemli özellikler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Asus, akıllı kılıfları sayesinde kullanıcılar kullanmış oldukları birçok uygulamaya erişim sağlayabiliyor. Bu uygulamaların başında hava sıcaklık ve soğukluk durumları, takvim bilgileri, telefonların titreşim, ses ve sessiz moduna alabilme özellikleri söz konusudur.

Kılıfların akıllı kılıf olarak üretilmesi kullanıcıların birçok konuda kolaylık yaşamasını sağlıyor. Aynı zamanda kılıfların kaliteli bir şekilde üretilmesi nedeni ile çabuk bozulma gibi durumlar ile karşılaşılmamasını sağlıyor. Aynı zamanda akıllı asus kılıfları sayesinde uygulamalar ve özellikler arasında hızlı bir geçiş sağlanabileceği gibi dokunmatik ekran özellikleri ile el fenerini de kullanma imkanı söz konusu olabiliyor.

Asus Kılıflarında Uygulama Erişimleri

Asus kılıfları kapsamında mevcut olan uygulamalara erişim sağlayabilmek için ayarlar- asus akıllı kılıf yollarını kullanarak gerekli düzenlemeler yapılabiliyor. Kullanıcılar aynı zamanda telefonların pil güçlerini de asus kılıfları üzerinden takip ederek telefonlarının şarj durumlarını sürekli kontrol altında tutabiliyorlar. Telefonların şarj durumlarını gösterir bölümler kılıfların boşluk kısmında kalarak ilgili bölümler renkli ve parlak olarak kullanıcıların kullanımına sunuluyor.

Birçok asus telefonlarda özelliklerin tam olarak kullanılması için asus akıllı kılıfların kullanılması gerekiyor. Başka tür kılıfların kullanılması durumunda bu özellikler işe yaramayarak kullanıcıların kullanamamalarına neden oluyor. Asus kılıflarında üç farklı kılıf çeşidi bulunuyor. Bunlar; pencereli orijinal asus akıllı kılıf, penceresiz ancak kenar kısımlarında ışık efekti olan orijinal asus akıllı kılıfı ve Zenfone 3 için ayrı özellikler için akıllı asus kılıfları yer alıyor. Kullanıcıların en çok tercih ettiği site teleplus.com.tr adresinden sizde dilediğiniz marka ve model kılıfı bulabilmeniz mümkündür.

Asus Kılıflarının Diğer Özellikleri

Asus kılıflarının diğer özelliklerine bakıldığında telefonlara gelen aramalar ile şarj durumlarını kullanıcılara gösteren kenar ışıklarına sahip olmasıdır. Mevcut olan bu ışık telefonlara arama geldiğinde karanlık bir ortamda yanıp sönerek kullanıcıların dikkatini çekerek aramalara cevap verilmesini sağlıyor. Orijinal asus akıllı kılıfları yalnızca telefonların kullanıcılara sunmuş olduğu temel işlemleri sunuyor. Kullanıcılar ayarlar- asus akıllı kılıf yöntemlerini kullanarak kullanmak istedikleri özellikleri özelleştirebiliyorlar. Kullanıcıların kullanmış oldukları orijinal olmayan asus kılıf birçok özelliğin süzgün çalışmamasını neden oluyor.