Apple Kılıfları

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 3624

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 3624

Sayfa
Sayfa başına
Artan Yönü Ayarla
Apple Kılıfları teleplus mağazasında cep telefonu sizden kılıf ve kapakları birinci kaliteli bol marka çeşitli ürünleri bizden aynı gün kargo ve kapıda ödeme ile burada

Apple iPhone için Kılıf Modelleri

Çıktığı ilk günden bu yana ülkemizde en çok tercih edilen telefonlar listesinde ilk sıralarda yer almıştır. Fiyat aralığı diğer telefon firmalarına göre biraz daha pahalı olan iPhone telefonlar günümüzde çıkarılan en son modeli 5000 TL ye alıcı bulmaktadır. Bu kadar para verilen telefonlar, darbeye, düşmeye ve deformasyonlara karşı korunmalıdır. Bu koruma işlemini yapabilmek için telefonlar için hem moda hem de gereklilik olan kılıfları mutlaka takmak gerekmektedir. iphone kılıfları birçok çeşitliliği içinde barındırmaktadır. Plastik modelinden, ahşap modeline, taşlı modellerine kadar birçok model seçeneği bulunmaktadır.

iPhone Silikon Kılıfları

Bu kılıflar telefonun en ufak yerine kadar kapatan ve telefonu düşme ve darbelere karşı koruyan kılıflardır. Bu kılıfların kullanıldığı bir diğer alan ise telefon renginden sıkılan kullanıcılar için telefonun her tarafını kaplayan farklı renkte bir kılıf alarak telefon rengini değiştirebilmektedir.

Silikon iphone kılıfları arasında en pahalı olan kılıflar arasında yer almaktadır. İçinde belli bir pil hacmi barındıran kılıflar ucundaki soket yardımıyla telefona monte edilebilmekte, hem kılıf görevi görüp hem de telefonu şarj edebilmektedir. Bu tarz kılıfların çokça satıldığı site olarak Teleplus.com.tr adresi bilinmektedir.

Apple iPhone Kılıf Çeşitleri

Bu iki model dışında kalan modeller ise genellikle plastik ve silikon modeller olmaktadır. Model seçiminde en büyük ayırım ise cinsiyet konusundadır. Bayanlar için daha süslü, daha fazla şekilli modeller mevcutken, erkekler için daha sade tek renk üzerine yapılmış kılıflar tercih edilmektedir. Yine telefonlarını tam korumak isteyen kullanıcılar ise, telefonlarına kapaklı kılıflar takmaktadır. Mıknatıs yardımıyla birbirine tutunan kılıflar telefonları darbe ve düşmeye karşı sağlam bir şekilde korumaktadır. En çok kullanılan iphone kılıf ise silikon kılıf olarak görülmektedir.

Apple iphone Kılıfları

iphone kılıfları arasında hemen hemen her renkten kılıflar bulunmaktadır. Bu renk çeşitliliği arasında kullanıcıların en çok tercih ettiği kılıf renkleri arasında, siyah, pembe, altın sarısı, lacivert, kırmızı, şeffaf, turkuaz renkleri en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır.