Apple iPhone X Kılıf

Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 291

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla
Olarak görüntüle Kafes Liste

ürünler 1 - 12'nin 291

Sayfa
Sayfa başına
Azalan Yönü Ayarla

En Uygun iPhone X Kılıf Modelleri

Akıllı telefonların hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş durumda. Pek çoğumuz büyük paralar verip en iyi telefonları alıyoruz. Ancak bu kadar para verip koruyamadığımız zaman da içimiz yanıyor. Örneğin Iphone'un son modeli olan X serisi oldukça pahalı ancak aynı zamanda hassas. Bu durumun önüne geçmekse çok kolay. Iphone x kılıf seçenekleriyle telefonunuzu darbelere karşı korunaklı hale getirebiliyorsunuz.

iPhone X Kılıf Çeşitleri

Sitemiz üzerinde birçok farklı Iphone x kılıf çeşidi bulmanız mümkün. Kılıflar, üretildiği malzemeye ve tasarımına göre farklılık gösteriyor. Seçiminizi yaparken kendi tarzınıza göre bir kılıfa yönelebilirsiniz. Popüler olan kılıflardan bazılarını kısaca açıklayalım.

Şeffaf Iphone x Kılıfları: Akıllı telefonların kendine has görüntüsünü bozmadan koruma sağlayan bu kılıf çeşitleri, silikondan üretilen modelleri içerir. iphone 11 kılıf seçenekleri içinde de yer alan bu modeller, akıllı telefonunuza estetik açıdan negatif bir etki yapmaz. Kolay takıp çıkarılabilir ve temizliği de kolaydır.

  • Deri Iphone x kılıfları içinde cüzdanlı olarak tabir edilen ürünler de mevcuttur. Tek bir ürün satın alarak iki ayrı ürünün faydasını görebilirsiniz.
  • Taşlı Iphone Kılıfları: Bayanların daha çok tercih ettiği bu modeller, şık bir görünüm oluşturur. Özel gün ve davetlerde daha fazla tercih edilirler. Tasarımları her yerde dikkat çeker ve size özel bir aksesuar kullanma şansı verir.

Kapaklı iPhone X Kılıfları

Siyah, beyaz, rose gold ve gümüş gibi renk seçenekleri ile satışa sunulan Iphone x kapakları aynı zamanda kılıf vazifesi de görür.

  • Kapaklı kılıfların bazıları nano ekran koruyucular ile birlikte satışa sunulmuştur. Bu sayede çarpma ve düşme gibi etmenlerin yanı sıra küçük çaptaki sıvı temaslarına karşı da koruma sağlanır.

Sitemizde bulunan Iphone x kılıf çeşitleri içinde her yaşa ve her zevke uygun model bulmanız mümkündür. Uygun fiyat ve kapıda ödeme garantisi ile kılıfınız bir tık uzağınızda.