Apple İPad Pro 12.9 2020 Kılıf Dönerli Standlı Kapak Lacivert + Nano Ekran Koruyucu

Stokta var
Sadece 100 kaldı
SKU
18865675886
99,90 ₺

Apple İPad Pro 12.9 2020 Kılıf Dönerli Standlı Kapak + Nano Ekran Koruyucu

 

Kapaklı Kılıfların Kullanımı Nasıl ?

Kapaklı Kılıflar akıllı telefonların hem arkasını hem de (kapak kapalıyken) önünü koruyan yani tam koruma sağlayan kılıflardır. Kimi zaman pencereli kılıflar da Kapaklı Kılıflar sınıfında sayılsa da kapaklı kılıf denilince akla genelde penceresi olmayan ve ön tarafı da tam olarak kapatan kılıflar gelir. Kapaklı Kılıfların kapanıp açılması genelde küçük mıknatıslar yardımıyla ön taraf ile arka tarafın bağlantı yerlerinden birbirlerine tutunmasıyla gerçekleşir.

Kapaklı Kılıflar ekseriyetle telefonlarının hem ekranını hem arka yüzünü aynı anda tam güvenli olarak kullanmak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Birçok desen ve renk seçeneği Kapaklı Kılıflarda da mevcut olduğundan Kapaklı Kılıflar sayesinde aynı zamanda estetik görünümler de sağlamak mümkündür. Bu nedenle Teleplus.com.tr’de en çok talep gören kılıf çeşitlerinden biri Kapaklı Kılıflardır. Özellikle düşme, çarpma ve sıvı teması gibi durumlarda çok büyük oranda hem ön hem arka cephede koruma sağlayan Kapaklı Kılıfların en yaygın tercih amacı güvenliktir diyebiliriz.

Kapaklı Kılıfları Kullanmak Doğru mu ?

Kapaklı Kılıfların akıllı telefon üzerinde herhangi bir yan etkisi yoktur ancak bazı Kapaklı Kılıfların iç kısımlarında bulunan “kartlık” benzeri yerlere koyacağınız bazı kartlar veya başka nesneler telefonunuzun ekranına zarar verebileceğinden, böyle bir kılıfa sahip iseniz bu bölgeleri kullanırken dikkatli olmanızı öneririz. 

Daha Fazla Bilgi
Uyumlu MarkaApple
Uyumlu ModelApple İPad Pro 12.9 2020
Kılıf ÇeşitleriNano Cam Hediyeli, Kapaklı Kılıflar, Tablet Kılıfları
0
Puan:
0% of 100
Kendi Yorumunuzu Yazın
İncelediğiniz:Apple İPad Pro 12.9 2020 Kılıf Dönerli Standlı Kapak Lacivert + Nano Ekran Koruyucu
Puanınız